Larnaca – Fenerbahce 1:2 (kon.) | Real Betis – AS Rím 1:1 (kon.) | Bodö/Glimt – Arsenal 0:1 (kon.)
D.Kyjev – Rennes 0:1 (kon.) | Feyenoord – Midtjylland 2:2 (kon.) | Karabach – Olympiakos 0:0 (kon.)
Nantes – Freiburg 0:4 (kon.) | St.Gilloise – Braga 3:3 (kon.) | Ferencvároš – CZ Belehrad 2:1 (kon.)
Lazio – Sturm Graz 2:2 (kon.) | Razgrad – Helsinki 2:0 (kon.) | Manchester United – Omonia Nikózia 1:0 (kon.)
Eindhoven – Zürich 5:0 (kon.) | Sociedad – Tiraspol 3:0 (kon.) | Trabzonspor – Monaco 4:0 (kon.)
Union Berlín – Malmö 1:0 (kon.)
Real Betis
1:1 (1:0)
AS Rím
cz Štvrtok 13.10.2022, 18:45 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Európska liga • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:46:56)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:0. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:8.

Je konec. Real Betis remizoval s AS Řím 1:1.
    O jedinou branku v první půli se s velkým štěstím postaral ve 34. minutě Sergio Canales. V nastavení mohl srovnat Belotti, ale jeho branka byla z ofsajdu. Do druhé části Řím vlétl velmi aktivně a v 53. minutě srovnal Belotti. Následně jsme ovšem nebyli svědky nějaké větší šance.
    Betis remizoval s Římem 1:1.

90+5

90+5
    Rui Patrício příliš nespěchá a oba celky tak s bodem asi budou spokojené.

90+4
    Luiz Henrique se dopustil faulu na Rogera Ibañeze.

90+2
    Balón nyní skončil v zámezí a Řím bude pokračovat autovým vhazováním.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90
    Rodri následně uviděl za protesty žlutou kartu.

89
    Mady Camara udržel míč na hrací ploše a následně byl zfaulován soupeřem.

88
    Stephan El Shaarawy se snažil posunout míč Abrahamovi, ale ten se neprocpal do zakončení přes obránce Betisu.

87
    Střídání v týmu AS Řím:
    ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Stephan El Shaarawy.

86
    Střídání v týmu Real Betis:
    ze hřiště odchází Juan Miranda, přichází Álex Moreno.

85
    A další faul ve středu hřiště, kterého se tentokrát dopustil hráč domácího mužstva.

83
    Borja Iglesias nic moc nevymýšlel, ale jeho tvrdá rána letěla jen vedle pravé tyče.

82
    Řím drží balón na levé straně, ale poslední minuty se na trávníku stále nic moc neděje.