Silkeborg – FCSB 5:0 (kon.) | Anderlecht – West Ham 0:1 (kon.) | Lech Poznań – Be'er Sheva 0:0 (kon.)
Slovácko – Nice 0:1 (kon.) | Dnipro-1 – Vaduz 2:2 (kon.) | Molde – Shamrock 3:0 (kon.)
Sivasspor – FC Ballkani 3:4 (kon.) | Pjunik – Žalgiris Vilnius 2:0 (kon.) | RFS Riga – Başakşehir 0:0 (kon.)
Hearts – Fiorentina 0:3 (kon.) | Villarreal – Austria 5:0 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Partizan 0:1 (kon.)
Alkmaar – Limassol 3:2 (kon.) | Gent – Djurgården 0:1 (kon.) | Slavia – Kluž 0:1 (kon.)
Bazilej – Slovan Bratislava sk 0:2 (kon.)
SK Dnipro-1
2:2 (1:1)
FC Vaduz
cz Štvrtok 06.10.2022, 18:45 • Košická futbalová aréna (Košice) • Európska konferenčná liga • Skupina E

Zápas je u konce. Ve druhém poločase se Vaduz ujal vedení, když se trefil Gasser už ve 47. minutě. Pak se ale hrozně hodně hráčů na hřišti vyměnilo a to sedlo Dnipru-1. V Košicích tak v 78. minutě srovnal Pichaljonok a tento stav vydržel až do konce. Body se tak rozdělily. V tabulce je po tomto zápase zatím Dnipro-1 na druhém místě se 4 body a Vaduz na třetím s 2 body. (20:41:37)

90+6

90+4
    Žlutá karta pro tým SC Dnipro-1 (Olexandr Svatok).

90+2
    Střídání v týmu FC Vaduz:
    ze hřiště odchází Fabio Fehr, přichází Anthony Goelzer.

87
    Žlutá karta pro tým FC Vaduz (Anes Omerovic).

83
    Žlutá karta pro tým FC Vaduz (Dejan Djokic).

82
    ze hřiště odchází Manuel Sutter, přichází Anes Omerovic.
    78. Olexandr PICHALJONOK - 2:2

78
    Dnipro-1 právě vstřelili branku!
    Autorem branky je OLEXANDR PICHALJONOK. Asistence: Artěm Dovbyk.

72
    ze hřiště odchází Milan Gajić, přichází Nicolas Hasler,
    ze hřiště odchází Franklin Sasere, přichází Elmin Rastoder,
    ze hřiště odchází Tunahan Cicek, přichází Dejan Djokic.

67
    Žlutá karta pro tým FC Vaduz (Ryan Fosso).

65
    Žlutá karta pro tým SC Dnipro-1 (Domingo Blanco).

62
    Střídání v týmu SC Dnipro-1:
    ze hřiště odchází Valentyn Rubčynskij, přichází Arťom Gromov.

50
    ze hřiště odchází Valerij Lučkevič, přichází Volodymyr Tančik.
    47. Cédric GASSER - 1:2

47
    Vaduz právě vstřelil branku!
    Autorem branky je CÉDRIC GASSER. Asistence: Milan Gajić.

46
    ze hřiště odchází Janis Hamače, přichází Serhij Gorbunov,
    ze hřiště odchází Oleksij Huculjak, přichází Valerij Lučkevič,
    ze hřiště odchází Volodymyr Adamjuk, přichází Domingo Blanco.

46

Domácí tým začal v prvním poločase velice dobře, už v páté minutě se mu podařilo vsítit. Soupeř ale ve 26. minutě odpověděl gólem Fehra a remízový stav pak již vydržel až do konce. Statisticky byl zápas dost vyrovnaný, Dnipro-1 vystřelil na branku dvakrát, stejně tak i Vaduz. Za aktuálního stavu by se lichtenštejnský celek posunul na třetí místo tabulky skupiny E.

Jiří Polášek

Góly: 5. Dovbyk (Busanello), 78. Pichaljonok (Dovbyk) – 26. Fehr (Ulrich), 47. Gasser (M. Gajić)

Karty:   65. Blanco (DN1), 90+4. Svatok (DN1) – 67. Fosso (VAD), 83. Djokic (VAD), 87. Omerovic (VAD)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:16.
    SK Dnipro-1: Walef – Adamjuk (46. Blanco), Sarapij, Svatok, Busanello – Babenko, Rubčynskij (62. Gromov), Huculjak (46. Lučkevič, 50. Tančik) – Pichaljonok, Hamače (46. Gorbunov) – Dovbyk.
    Náhradníci: Rybak, Jurčuk – Bahlouli, Kohut, Kononov, Nazarenko.

Tréner: O. Kucher

FC Vaduz: Chande – Gasser, Isik, Traber – Ulrich, Fosso, M. Gajić (72. Hasler), Fehr (90+2. Goelzer) – Cicek (72. Djokic) – Sasere (72. Rastoder), Sutter (82. Omerovic).
    Náhradníci: Foser, Büchel – Hadzi, Iodice, Xhemajli, Dobras.