B. Bystrica – Spišská N. Ves | 6:5 (kon.) | | | Michalovce – Košice | 3:2 (kon.) | | | Poprad – HC Slovan | 2:4 (kon.) |
Nitra – Nové Zámky | 1:5 (kon.) | | | Prešov – Lipt. Mikuláš | 4:3 (kon.) | | | Zvolen – Trenčín | 4:1 (kon.) |
MŠK Púchov – Trnava | 1:8 (0:3 po s.n.) |
Třinec – Motor ČB | 0:2 (kon.) | | | Litvínov – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta Praha | 4:2 (kon.) |
Plzeň – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Liberec | 1:2 (po pr.) | | | Kladno – Pardubice | 4:5 (po pr.) |
koniec po predl.
Rytíři Kladno
4:5
(1:0, 2:2, 1:2 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Anna Ardonová
Góly a asistencie:
2. Kubík (Plekanec, Slováček), 27. Michnáč (Procházka, Babka), 31. Beran (Babka), 46. Kubík – 21. Zohorna (Radil, Hyka), 27. Zohorna (Radil, T. Dvořák), 57. Poulíček (D. Musil, Paulovič), 59. Zohorna (Paulovič, Košťálek), 65. Říčka (Hyka, Košťálek)
Rozhodca: Pražák, Micka – Ondráček, Špůr
Diváci: 5200
Nepremenená penalta:
Rytíři Kladno:
Bow (Brízgala) – Dotchin (A), Slováček, Ticháček, Sotnieks, Babka, Cibuļskis, Kehar – Filip, Plekanec (C), Kubík – Michnáč, Klepiš, Procházka – Brodecki, Zikmund (A), Beran – Melka, Indrák, Bláha.
Náhradníci:
Tréner:
HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – D. Musil, Čerešňák (A), T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hrádek, Bučko – Radil, Zohorna (A), Hyka – Říčka, A. Musil, Rohlík – Paulovič, Poulíček (C), Matýs – Koffer, Rákos, Urban.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – D. Musil, Čerešňák (A), T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hrádek, Bučko – Radil, Zohorna (A), Hyka – Říčka, A. Musil, Rohlík – Paulovič, Poulíček (C), Matýs – Koffer, Rákos, Urban.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Pražák, Micka – Ondráček, Špůr
Diváci: 5200
Albert Michnáč – 2 min., nesportovní chování. (09:23:52)
Tomáš Plekanec – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Matej Paulovič – 2 min., hrubost.
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Albert Michnáč.
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Tomáš Urban.
Ladislav Zikmund – 2 min., napadení.
Daniel Rákos – TS, hákování.
Michal Hrádek – 2 min., držení.
Matěj Beran – 2 min., krosček.
Oskars Cibulskis – 2 min., podrážení.
Ondřej Matýs – 2 min., krosček.