Vítkovice – Chodov 7:3 (kon.) | Karlovy Vary – Pardubice 4:3 (kon.) | Královské Vinohrady – Tatran 5:9 (kon.)
Sparta – Liberec 9:1 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
9:1 (4:0, 2:1, 3:0)
FBC Liberec
cz Nedeľa 11.09.2022, 18:00 • UNYP ARENA, Praha • Livesport Superliga (CZ) • 1. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (20:03:24)

Branky a nahrávky: 4. Křenek (Krbec), 6. Curney (J. Sedláček), 12. Curney (Krbec), 20. Juha (Zouzal), 33. Bartoš (Juha), 40. Curney (Krbec), 48. Curney (Krbec), 51. Andrášek (J. Mühlfait), 57. Křenek (Krbec) – 34. Kárník. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 10:29. Diváci: 327. Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Lašťovička.

Sparta jasně ovládla dnešní duel proti Liberci. Svoji dominanci potvrdila i ve třetí třetině, když přidala další tři branky. Třetí třetinu gólově nastartoval dnes čtyřgólový Jiří Curney. Následně ho po souhře mladíků následoval Vojtěch Andrášek a gólový účet zápasu uzavřel Radim Křenek. Konečný stav je tedy 9:1 pro domácí Spartu.

59:30
    Dnešní utkání sleduje 327 diváků.

58:58
    Faksa pěknou bekhendovou přihrávkou hledal před brankou volného Baudische, který ovšem míček před prázdnou brankou netrefil.

58:26
    Zápas už se spíše dohrává.

56:47
    Oba týmy v plném počtu.

56:41
    Stránský byl faulován při pokusu prohodit si bránící hráče Sparty.
    56:06 Radim KŘENEK - 9:1

56:06
    Sparta právě vstřelila branku!
    RADIM KŘENEK zamířil přesně na vzdálenější tyč a Sparta navyšuje své vedení. Asistence: Mikuláš Krbec.

55:08
    Valeš zkoušel ohrozit prázdnou branku Sparty, ale míček se až do branky nedokutálel.

54:00
    Koširova zajímavá přihrávka před branku byla přečtena bránícím Pařízkem.

52:57
    Sparta odvolala Martina Beneše na střídačku a vypadá to, že Pražané si chtějí vyzkoušet přesilovou hru 5 proti 4.

52:47
    Červená karta pro tým FBC Liberec (Adam Balatka).

52:47
    Vyloučení v týmu FBC Liberec:
    Adam Balatka – 2+2, Hrubost.

52:47
    Červená karta pro tým ACEMA Sparta Praha (Michal Kareš).

52:47
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha:
    Michal Kareš – 2+2, Hrubost.

Filip Prokeš

Góly a asistencie: 4. Křenek (Krbec), 6. Curney (J. Sedláček), 12. Curney (Krbec), 20. Juha (Zouzal), 33. Bartoš (Juha), 40. Curney (Krbec), 48. Curney (Krbec), 51. Andrášek (J. Mühlfait), 57. Křenek (Krbec) – 34. Kárník

Karty:   53. Kareš (SPA) – 53. Balatka (LIB)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 10:29.
    ACEMA Sparta Praha: Beneš I (Hejna) – Bartoš, Křenek, J. Sedláček, Pruner (C), Kozák – Košir, Juha, Zouzal, J. Mühlfait, Curney, Kuchynka, Petráň, Mat. Čermák, Kareš, Kolstrunk, Krbec, Bláha, Andrášek.
    Tréner: Vojta Marek

FBC Liberec: Mück (Chlad) – Kárník, Bitman, Dlesk, Pařízek, Stránský – Valeš, Mádlo, Smutný, Baudisch, Ferdan, Trčka, Šoltys, Balatka, Světlík, Janeček, Faksa.
    Tréner: Zdeněk Skružný

Rozhodca: Lukáš Čížek a Lukáš Lašťovička