Fribourg – Stavanger 0:1 (kon.) | Frölunda – Eisbären 7:1 (kon.) | HC Slovan – Mníchov sk 1:4 (kon.)
SAPA Fehérvár – Rögle BK 1:2 (kon.) | Katowice – Zürich 2:1 (po pr.) | Rapperswil – Tappara 1:3 (kon.)
Grenoble – Hradec Králové 3:4 (kon.) | Salzburg – Ilves 2:3 (po pr.)
Fehérvár AV19
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Rögle BK
cz Sobota 03.09.2022, 18:00 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall, Fehérvár • Liga majstrov • Skupina D

57:17
    Špatná zpráva pro domácí. Rozhodčí poslali na trestnou lavici Andrewa O´Briena (FEH), který vyfasoval trest za nedovolené bránění. Hosté hrají přesilovku.

47:11
    A pozor, Rögle bude hrát dvojnásobnou početní výhodu, která bude po faulu Bena Betkera (FEH) trvat pár vteřin. Ambrus je připraven naskočit do hry.

42:20
    Rozhodčí přerušuje hru, bude se zřejmě znovu vylučovat. Na trestnou lavici usedá Balint Magosi (FEH), který vyfasoval hned pět minut za hrubost!

35:42
    Rögle bude hrát další přesilovou hru. Na trestnou lavici tentokrát usedl domácí Henrik Nilsson (FEH), který vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za držení hole.

24:09
    Domácí se ubránili a za chvíli budou hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici tentokrát zavítal český obránce Vojtěch Mozík (RGL), jenž se provinil hákováním.

21:18
    Rögle si za chvíli zahraje další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl pro změnu znovu Ben Betker (FEH), který vyfasoval dvě trestné minuty za podrážení.

18:34
    Na trestnou lavici odjel Dennis Everberg (RGL) a domácí Andrew O´Brien (FEH). První hráč dostal trest za držení hole, druhý pro změnu za hrubost.

07:57
    Máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedl Ben Betker (FEH), který vyfasoval menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí. Rögle hraje přesilovku.