Leicester – Manchester United 0:1 (kon.)
Leicester City
0:1 (0:1)
Manchester United
Štvrtok 01.09.2022, 21:00 • King Power Stadium • Anglická Premier League • 5. kolo

Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (22:55:15)

Manchester United triumfuje na pôde Leicestru 1:0 a po dvoch prehrách na začiatku sezóny sa po piatom kole posúva na piate miesto tabuľky. Leicester na druhej strane zostáva na poslednom dvadsiatom mieste, od ktorého sa bude ťažké odraziť.

O troch bodoch hostí rozhodol v 23. minúte Jadon Sancho po prihrávke Marcusa Rashforda.

90+4

90+4
    Danny Ward zachytáva loptu a bude posledný raz vykopávať do hĺbky poľa.

90+3
    Zvnútra šestnástky prestreľuje Justin! Bolo to po chybnej prihrávke Ronalda v útoku, kontra za doslova ani nie desať sekúnd gólová nie je!

90+2
    Pravdepodobne za protesty vidí žltú kartu James Maddison.

90+2
    Ľavačka Maddisona, koncovka letí vysoko nad. Domáci budú mať ešte jednu, maximálne dve príležitosti.

90+1
    Roh rozohraný nakrátko, zostávame na polovici Leicestru.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty. Na mňa osobne o minútu viac, ako by bolo potrebné.

90
    Kelechi Iheanacho páli takmer ostrými, lenže na vlastnú bránu! Striedajúci hráč zrazil center Fernandesa tesne nad brvno!

89
    Zbytočná dlhá a nepresná lopta od Casemira na Ronalda. Bruno Fernandes dvíha ruky, pretože vie, že to je dar pre súpera.

88
    Ubehla ďalšia minúta a nič sa nedeje. Domáci ďaleko od šestnástky protivníka.

87
    Striedanie v tíme Leicester City:
    z ihriska odchádza Jamie Vardy, prichádza Patson Daka.

Striedanie v tíme Manchester United:
    z ihriska odchádza Marcus Rashford, prichádza Fred.

87
    Jamie Vardy neskoro v sklze s Malaciom, zakončovateľ Leicestru so zaslúženou žltou kartou.

86
    Čas rýchlo plynie, v druhom polčase sa veľa neprerušovalo. Leicester doteraz s jedinou jednou zmenou...

85
    Loptu v hre udržal Rashford, ktorý vzápätí musí vydýchavať. Vyzerá to tak, že ho čoskoro vystrieda Fred.
    84. Cristiano Ronaldo (MAN)

84
    O minútu neskôr ďalšia šanca pre hviezdneho Portugalčana. Koncovka z uhla vyznela viac ako center na malé vápno.