Sassuolo – AC Miláno 0:0 (kon.) | AS Rím – Monza 3:0 (kon.) | Inter – Cremonese 3:1 (kon.)
Inter Miláno
3:1 (2:0)
US Cremonese
cz Utorok 30.08.2022, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 4. kolo

Ode mě je to už z tohoto zápasu všechno, přeji hezký zbytek večera. (22:40:31)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:14.

První poločas se hrál velmi zajímavý fotbal. Inter měl výborný vstup do utkání a ve 12. minutě byl odměněn úvodní brankou zápasu, prosadil se z dorážky Džekovy střely Joaquín Correa. Cremonese poté začalo také útočit a dokonce donutilo Handanoviče ke dvěma zákrokům. Překonat ho ale nedokázalo a v závěru poločasu ještě inkasovalo, když se kráskou střelou z voleje z hranice pokutového území trefil Nicoló Barella. Také ve druhém poločase padly ještě dvě branky. Nejprve zvýšil vedení na 3:0 žolík z lavičky Lautaro Martínez a v samotném závěru ještě snížil na konečných 1:3 krásným gólem David Okereke.

90+4

90+3
    Džekova střela byla sražena na rohový kop, ten už se ale zahrávat nebude. Rozhodčí ukončuje zápas.

90+2
    Hosté znovu vyrazili do protiútoku. Opět zakončoval zpoza vápna Okereke, tentokrát však branku netrefil.

90+1
    Nastavují se tři minuty.
    90. David OKEREKE - 3:1

90
    Cremonese právě vstřelilo branku!
    Nováček Serie A ze hřiště Interu sice odjede s prázdnou, ale může aspoň oslavit zmírňující gól na 1:3. Krásnou technickou střelou k tyči pravou nohou se trefil DAVID OKEREKE. Asistence: Gonzalo Escalante.

89
    Džekovo zakončení nebylo dostatečně přesné, takže od branky bude rozehrávat Radu.

88
    Hakan Çalhanoğlu hledal přízemním centrem před brankou Lautara Martíneze, ale toho dobře ubránil Johan Vásquez.

87
    Inter už má sice komfortní vedení, ale výrazně prostřídal svůj tým, takže je i díky novým mužům na hřišti nadále aktivní.

85
    Emanuele Valeri předvedl fantastický obranný zákrok, skluzem čistě odebral Bellanovovi, který by jinak běžel sám na branku.

84
    Škriniar předvedl kvalitní obranný zákrok, ale Cremonese bude moci ještě zahrávat rohový kop.

82
    Přihrávka na Martineze byla příliš dlouhá, tento míč nedokázal doběhnout ani tento rychlý Argentinec.

81
    Střídání v týmu US Cremonese:
    ze hřiště odchází Emanuel Aiwu, přichází Michele Castagnetti.

80
    Nicoló Barella byl sražen nedovoleným zákrokem k zemi. Je to sice bolestivé, ale záložník Interu by měl být v pořádku.

79
    Střídání v týmu Inter Milán:
    ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Raoul Bellanova.
    ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Robin Gosens.

78
    Barella dnes hraje výborný zápas, ale tentokrát jeho centr z pravé strany nebyl přesný.

Petr Sumbal

Góly: 12. Correa, 38. Barella (Çalhanoğlu), 76. La. Martínez (Barella) – 90. Okereke (Escalante)

Karty:   50. Dessers (CRM), 66. Aiwu (CRM)

Inter Miláno: Handanovič – Škriniar, de Vrij, Dimarco (72. D'Ambrosio) – Dumfries (79. Bellanova), Barella, Brozović (72. Asllani), Çalhanoğlu, Darmian (79. Gosens) – Džeko, Correa (55. La. Martínez).
    Náhradníci: Cordaz, Onana – Agoumé, A. Bastoni, Fontanarosa, Gagliardini, Mchitarjan, Zanotti, Salcedo.

Tréner: Inzaghi

US Cremonese: I. Radu – Aiwu (81. Castagnetti), Bianchetti, Ločošvili (67. Vásquez) – Ghiglione, Pickel, Escalante, Quagliata (67. Valeri) – Ascacibar (46. Zanimacchia) – Okereke, Dessers (67. Di Carmine).
    Náhradníci: Sarr, Saro – Afena-Gyan, Báez, Buonaiuto, Ciofani, Chiricheş, Milanese, Sernicola, Tsadjout.

Tréner: Alvini

Rozhodca: Fourneau – Del Giovane, Yoshikawa