Tottenham – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Aston Villa 3:1 (kon.) | Everton – Nottingham 1:1 (kon.)
Fulham – Brentford 3:2 (kon.) | Leicester – Southampton 1:2 (kon.) | Bournemouth – Arsenal 0:3 (kon.)
Crystal Palace FC
3:1 (1:1)
Aston Villa FC
cz Sobota 20.08.2022, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 3. kolo

71
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají třetí branku! Na levém křídle narážečkou dva hráči vyšachovali všechny protihráče, když následný centr Tyricka Mitchella přesně spadl na nohu JEANA-PHILIPPE MATETY, který se po minutě na trávníku prosadil. Asistence: Tyrick Mitchell.

58
    Domácí odksakují do vedení! Pokutový kop sice WILFRIED ZAHA neproměnil, avšak po zákroku Emiliana Martíneze se k němu míč odrazil zpátky. Následně to měl domácí útočník jednoduché.

7
    Domácí však bleskově odpovídají! U půlící čáry se k míči dostal WILFRIED ZAHA, který si odstavil hned dva protihráče, když následně svou akci zakončil přesnou střelou levou nohou ke vzdálenější tyči. Asistence: Odsonne Edouard.

5
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Hosté jdou do vedení už v páté minutě! Leon Bailey hlavičkou přiťukl míč na kopačky OLLIEHO WATKINSE, který z výhodné pozice míč uklidil z jeho pohledu k levé tyči. Asistence: Leon Bailey.