Slovensko – Kanada sk 1:11 (kon.) | Švajčiarsko – USA 1:7 (kon.) | Rakúsko – Švédsko 0:6 (kon.)
Švajčiarsko
1:7 (0:0, 1:5, 0:2)
USA
Piatok 12.08.2022, 04:00Majstrovstvá sveta do 20 rokov • Skupina B

Skončil sa nám zápas medi Švajčiarskom a USA. USA v ňom dominovali a preválcovali svojho súpera 7:1. Pomer striel na bránu v tomto zápase 23:39

Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný deň. (06:33:32)

59:03
    Zápas vstúpil do poslednej minúty tretej tretiny a aj zápasu.

57:58
    Sidler vyslal delovku na Mbereka, ale ten vytiahol efektný zákrok lapačkou.

56:55
    Vylúčenie v tíme USA. Logan Cooley dostáva 2 minúty za podrazenie
    55:23 Riley DURAN - 1:7

55:23
    USA dalo gól! Strelcom gólu je RILEY DURAN! Zápas sa nám zmenil na menšiu exhibíciu. Riley Duran navyšuje skóre a už to vyzerá na debakel pri Švajčiarov.Duran strieľal spoza protihráča a Patenaude nič nevidel.

51:56
    Zápas sa v podstate len dohráva. Faber skúšal šťastie od mobrej čiary, lae jeho pokus nebol presný.

50:40
    Kleven vysunul Coronata. Ten nabral rýchlosť a švihom triafa konštrukciu brány Patenaudeho.

49:57
    USA kontrolujú hru. Maju puk na svojích hokejkách a nikam sa neponáhľajú.

48:12
    Duran nabral rýchlosť preletel okolo Zanettiho, ale Patenaude podržal svoj tím.

45:33
    Aktuálny pomer striel na bránu 14:35

44:59
    USA sa bránia bez väčších problémov. Puk vyhadzujú cez všetks čiary.

43:58
    Vylúčenie v tíme USA. Red Savage dostáva 2 minúty za podrazenie.
    41:57 Thomas BORDELEAU - 1:6

41:57
    USA dalo gól! Strelcom gólu je THOMAS BORDELEAU. Američania využívajú presilovú hru a pridávajú ďaľší gól v tomto zápase. Bordeleau dostal výbornú prihrávku medzi kruhy a z prvej prekonáva Patenaudeho.

41:37
    Vylúčenie v tímu Švajčiarsko. Zaneeti dostáva 2 minúty za sekanie

40:01

Po prvej bezgólvej tretine sme videli 6 gólov. USA hrajú dominantne a zaslúžené vedu 5:1. Pomer striel na bránu po druhej tretine 14:30

40:00
    39:24 Matt CORONATO - 1:5

39:24
    USA dalo gól! Strelcom gólu je MATT CORONATO. USA navyšujú svoj náskok. Ďaľšiu strelu od modrej čiary tečoval Coronato a Pasche opäť bez šance.
    37:16 Landon SLAGGERT - 1:4

37:16
    USA dalo gól! Strelcom gólu je LANDON SLAGGERT. Hráči USA dávajú ďaľší gól. Landon Slaggert prekonáva bezmocného Pascheho.Kaiser vypálil puk od modrej čiary a teč Slaggerta bol nechytateľný.

36:22
    Nicolet po dlhšej dobe ohrozil bránu USA: Mbereko však s jeho strelou nemal problémy.

34:55
    USA sú na koni. Teraz vyslal Ďaľšiu strelu na bránu Cooley. Jeho pokus však nebol presný.
    33:22 Carter MAZUR - 1:3

33:22
    USA dalo gól! Strelcom gólu je CARTER MAZUR. USA sa dostávajú do dvojgólového trháku. Mazur strieľa druhý gól v dnešnom zápase. Veľmi pekna akcia a kombinácia USA, ktorú zakončili krásnym gólom.
    31:29 Brock FABER - 1:2

31:29
    USA dalo gól! Strelcom gólu je BROCK FABER: USA odpovedajú rýchlym gólom a opäť idú do vedenia. Faber poslal presnú strelu do vinkla a Pasche nemal nárok.

30:11
    Švajčiari držia s favoritom krok.
    28:25 Joel HENRY - 1:1

28:25
    Švajčiarsko dalo gól! Strelcom gólu je JOEL HENRY:
    Švajčiari vyrovnávajú stav zápasu. Henry sa po chybe USA dostal do samostatného úniku a prekonal Mbereka.
    25:54 Carter Mazur (USA) - 0:1

25:54
    USA dalo gól! Strelcom gólu CARTER MAZUR: USA využívajú presilovú hru.
    Veľmi dobrá hra Američanov.. Carter Mazur otvára skóre dnešného zápasu peknou strelou.

25:04
    USA kombinujú v pásme. Strela Hughesa nebola presná.

24:01
    Vylúčenie v tíme Švajčiarska. Baechler dostal 2 minúty za držanie.

22:22
    Duran mal výbornú šancu ná skórovanie. Jeho strelu vyrazil Pasche do brvna.

22:07
    Švajčiarom sa podarilo ubrániť aj druhé oslabenie.

21:54
    USA sa usadili v pásme obstrelujú bránu Švajčiarov. Pasche však držím svoj tím.

21:11
    Kleven nahodil puk od modrej čiary na Pascheho a ten prerušil hru.

20:07
    Vylúčenie v tíme Švajčiarska. Zanetti dostáva 2 minúty za zdržovanie hry.

20:01

Máme za sebou prvú tretinu dnešného zápasu. V doterajšom priebehu sme gól nevideli. Oba tými hrali po jdneje presilovke. Aktuálny pomer striel na bránu je 7:7

20:00

19:22
    Švajčiari sa výborne bránia a vyhadzujú puk zo svojej tretiny.

18:12
    USA začínajú svoju prvú presilovku a už sú nasťahovaní v pásme.

18:07
    Vylúčenie v tíme Švajčiarska. Henry dostáva 2 minúty za krošček.

18:01
    Faber drží puk za bránkou a čaká kým jeho spolupráči prestriedajú.

17:22
    Knies sa po pravej strane dostal do pásma Švajčiarov, obkorčuloval bránu. Hľadl Coronata, ale Švajčiari si ho postrážili.

16:56
    Švajčiari nedovoľujú USA dostávať sa do väčších šancí.

15:33
    Graf poslal propagačný odkaz na Mbereka. USA prečkali oslabanie a vyrážajú do útoku.

14:09
    Švajčiarom chýbal pokoj na hokejkách a opäť prichádzajú o pásmo.

13:44
    Knak prieviezol puk do pásma. Skúšal prihrať na Fahnriho, ale jeho prihrávku súper vystihol a prekazil utúčnú akciu.

12:45
    Švajčiari majú k dispozícií presilovú hru, ale USA sa oslobodzujú vyhodneím puku cez všetky čiary.

12:25
    Vylúčenie v tímue USA: Logan Cooley dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

11:21
    Teraz sledujeme pasáž viacerých nepresnotí na oboch stranách.

10:06
    Chanton vybojoval puk v útočnej tretine. Nahodil puk na bránu USA, Mbereko trochu puk podcenil a takmer mu prekĺzol za bránkovu čiaru.

09:11
    Aktuálny pomer striel na bránu je 3:3

08:44
    Opäť sledujeme rýchly hokej. Allenspach sa pretlačil do pásma súpera, ale jeho prihrávka nenašla spoluhráča. USA zakladá útok spoza svojej brány.

07:30
    Slaggert vypálil bombu od modrej čiary,ale cez to množstvo tiel strela neprešla až k Paschemu.

06:55
    Samoskevich sa preklučkoval do útočného pásma, ale ďalej sa mu individuálne dostať nepodarilo. Zastavil ho Zanetti.

05:59
    Strela Knaka z medzikružia, ale s jeho strelou si Mbereko poradil.

04:11
    Sledujeme zatiaľ opatrnejší začiatok. USA majú puk na hokejkách.

03:32
    Biasca dobre napádal rozohrávku súpera, ale USA to zvládli a už sú nasťahovaní pred Paschem..

02:45
    Coronato s Cooley sa takmer dostali do prečíslenia, ale prvému menovanému v poslednej chvíli preskočil puk hokejku.

01:45
    Henry sa pretlačil pred bránu Švsjčiarov a jeho pokus takmer skončil v bránke Pascheho.

01:01
    USA od začiatku v pásme súpera. Faber vyslal strelu na súperovú bránu, ale bola zblokovaná.

00:01

Prajem pekné skoré ráno pri sledovaní online prenosu z MS juniorov.

Na prográme máme zápas medzi Švajčiarskom a USA.

Švajčiarsko
    Švajčiari.podľahli v prvoom zápase Švédsku 2:3. Treba však uznať, že to bol vyrovnaný zápas. Helveti boli veľmi nepríjemný a veľa nechýbalo, aby v tomto zápase bodovali. Proti USA sú opäť outsiderom, ale ak zopakkujú výkon ako v poslednom zápase môžu uspieť.

USA
    USA si v prvom zápase poradili hladko s Nemeckom 5:1. Obhajujú majstrovský titul a tak právom patria medzi najväčších favoritom turnaja. V dnešnom zápase ich čaká podobný súper ako v prvom zápase Nemecko.

Posledné vzájomné zápasy

Švajčiarsko : USA 6:1

Švajčiarsko : USA 3:2

švajčiarsko : USA 4:3

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 04:00.

Lissko

Góly a asistencie: 29. Henry – 26. Mazur (Samoskevich, Bordeleau), 32. Faber (Hughes, Bordeleau), 34. Mazur (Slaggert, Faber), 38. Slaggert (Kaiser, Mazur), 40. Coronato (Hughes, Savage), 42. Bordeleau (Hughes, Samoskevich), 56. Duran (Cooley)

Švajčiarsko: Pasche (Patenaude) – Zanetti, Sidler (A), Dionicio, Chanton, Delémont, Streule, Nussbaumer, Despont – Knak (C), Allenspach, Fahrni – Henry, Biasca (A), Graf – Nicolet, Baechler, Ritzmann – Alge, Garessus, Taibel.
    Tréner: Marco Bayer

USA: Mbereko (Oke) – Faber (C), Hughes, Kaiser, Truscott, Bahrens, Kleven, Moore – Bordeleau (A), Slaggert (A), Mazur – Coronato, Cooley, Knies – Samoskevich, James, Berard – Duran, Pastujov, Savage.
    Tréner: Nate Leaman

Rozhodca: Bloski, Hunnius – Hofer, Rey