Helsinki – Maribor 1:0 (kon.) | Zürich – Linfield 3:0 (kon.) | Slovácko – Fenerbahce 1:1 (kon.)
Dudelange – Malmö 2:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Olympiakos sk 2:2 (3:4 po pen.) | Partizan – Larnaca 2:2 (kon.)
HJK Helsinki
1:0 (0:0)
NK Maribor
cz Štvrtok 11.08.2022, 18:00 • Bolt Arena, Helsinky • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Finský klub HJK Helsinki si na domácím hřišti pohlídal postup, k venkovnímu vítězství 2:0 přidal hubené domácí vítězství 1:0. Jediný gól střetnutí vsítil v úvodu druhé půle Santeri Hostikka, gólman Hazard udržel čisté konto po celých 180 minut.

Ve čtvrtém předkole se HJK utká s dánským Silkeborgem. (00:22:00)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:19.