FC Ashdod – Slovácko 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 4:1 (kon.) | Sivasspor – Sigma Olomouc 1:1 (kon.)
Sivasspor
1:1 (0:1)
SK Sigma Olomouc
cz Piatok 22.07.2022, 18:00 • Gewerbepark, Friedberg (AUT) • Prípravný zápas

Sigma poprvé na soustředění v Rakousku bodovala, když v generálce na ligu na rozdíl od tří minulých soupeřů skórovala do sítě vítěze tureckého poháru Sivassporu. Hanáky dostal do vedení těsně před přestávkou Růsek, ale krátce po ní vyrovnal Yeşilyurt. (21:12:39)

Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:7. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:7.

90+1

90
    Rakouský rozhodčí Macher nastaví minutu.

89
    Minutu před koncem základní hrací doby mohl rozhodnout Jan Navrátil, ale střelou z vápna zařízení netrefil.