Michalovce – Humenné 3:0 (kon.) | Pohronie – Šamorín 1:2 (kon.) | Ostrava – Termalica 0:0 (kon.)
Prešov – Dolný Kubín 0:0 (kon.) | Karviná – Zlín 0:2 (kon.) | Katowice – B. Bystrica sk 2:1 (kon.)
Trebišov – Vranov n.T. 1:3 (kon.) | Slovácko – L. Mikuláš sk 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Varnsdorf 3:1 (kon.) | Jablonec – Bohemians 0:0 (zruš.) | Mladá Boleslav – Teplice 3:2 (kon.)
Sigma Olomouc – Prostějov 0:0 (kon.) | Liberec – Ústí n. L. 8:1 (kon.) | Pardubice – Fürth 0:1 (kon.)
Púchov – Trenčín 0:3 (kon.) | Sigma Olomouc – Žilina sk 1:3 (kon.) | Brno – Slovan Bratislava sk 2:2 (kon.)
Linz – Zlín 0:0 (zruš.) | Podbrezová – Zlaté Moravce 4:0 (kon.) | Bohemians – Kraków 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
8:1 (5:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Sobota 02.07.2022, 11:00 • Mnichovo Hradiště • Prípravný zápas

68
    Liberec právě vstřelil branku!
    Další střela, další gól! Propast mezi oběma celky se rozšířila na sedm branek, podruhé v zápase se díky přesně ráně z pravé strany prosazuje MATYÁŠ KOZÁK – 8:1!

60
    Demolice Army pokračuje, Plachý ze své branky loví míč číslo sedm. MATYÁŠ KOZÁK se uvolnil na středu a po převzetí přesné příhrávky od Doumbii naběhl až do vápna, kde míč umístil do pravého dolního rohu – 7:1!

55
    Výborně zahraná standardka vede k dalšímu gólu prvoligového klubu! Ghali poslal míč přesně do vápna, kde jej za Plachého bez větších obtíží doklepl KAMSA MARU – 6:1!

45+2
    Hosté ani na čtvrtý pokus s rohem nijak produktivně nenaložili, naopak následný liberecký protiútok přinesl ještě jeden gól! Se situací dva na jednoho Ahmad Ghali a CHRISTIAN FRÝDEK naložili bravurně, druhý jmenovaný ve vápně vykoupal Plachého a podepsal se po pátý gól Slovanu – 5:1!

38
    Slovan zvyšuje svůj náskok na tři branky, a to díky AHMADU GHALIMU! Nigerijský forvard operoval s balónem ve vápně a nějakou dobu to vypadalo, že zvolí přihrávku na nedalekého spoluhráče, ale místo toho nakonec vzal věci do vlastních rukou a prudkou ranou na přední tyč Plachému nedal šanci – 4:1!

26
    Ke čtvrté brance Slovanu moc nechybělo, rána z přímého kopu totiž lízla břevno ústecké branky! Plachý se za letícím míčem jen ohlédl.

18
    V Mnichově Hradišti je teď k vidění pořádná divočina, tristní výkon ústecké obrany vede k dalšímu inkasovanému zásahu! Druhý gól si na své konto po jednoduchém zakončení zapisuje CHRISTIAN FRÝDEK, který si tak zadělal na hattrick – 3:1!

17
    Ústeckou radost střídá liberecká, Slovan se po necelé minutě hry vrací do vedení! Ahmad Ghali se uvolnil na pravé straně a po průniku do vápna posunul balón ke vzdálenější tyči, kam ho za bezmocného Plachého doklepl úplně volný JAN MATOUŠEK – 2:1!

16
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Máme vyrovnáno, v Mnichově Hradišti se začíná zase od začátku! Dosud stoprocentního Stejskala o neprůstřelnost prudkou ranou z voleje z hranice vápna obral ADAM ČERNÝ – 1:1!

4
    Slovan svou aktivitu bleskově přetavil v úvodní zásah střetnutí a už ve čtvrté minutě odskakuje do vedení! Po Rondičově centru se k zakončení dostal Ghali. Na jeho jedovatou teč Plachý ještě stihl zareagovat, následnou dorážku CHRISTIANA FRÝDKA však už nepokryl – 1:0!

Vojtěch Martinek

Góly: 4. Frýdek, 17. Matoušek, 18. Frýdek, 38. Ghali, 45+2. Frýdek, 55. Maru, 60. Kozák, 68. Kozák – 16. A. Černý

FC Slovan Liberec:
    1. poločas: Stejskal – Kytka, Prebsl, Lehoczki, Mikula – Červ, Michal – Matoušek, Frýdek, Ghali – Rondić.
    2. poločas: Pešl – Kytka, Gebre Selassie, Lehoczki, Purzitidis – Varfolomejev, Doumbia, Mara – Višinský, Rabušic, Kozák.

Tréner: Luboš Kozel.

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Plachý – Hudec, Uličný, Kalous, Fischer, Vobecký, Mayerhofer, Cantin, Zaspal, A. Černý, Čítek.
    Náhradníci: Bím, T. Jirák, L. Jirák, Bozhok, Vorel, Zůza.

Tréner: Dušan Tesařík.