Škótsko – Arménsko 2:0 (kon.) | Írsko – Ukrajina 0:1 (kon.)
Írsko
0:1 (0:0)
Ukrajina
cz Streda 08.06.2022, 20:45Liga národov UEFA - Liga B • Skupina 1

Viktor Cygankov se dokázal prosadit krátce poté, co přišel na hrací plochu. Později se ukázalo, že jeho branka bude rozhodující. Ukrajina vyhrává svůj první zápas v rámci této skupiny. Irské prohrálo druhý zápas v řadě. (22:45:07)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 8:2. Fauly: 10:12.

90+5

90+5
    Viktor Cygankov měl velkou šanci v samotném závěru zápasu. Jeho rána končí vedle.

90+4
    Ukrajina hraje takticky velmi dobře a snaží se odehrát zbytek zápasu co nejdál od vlastní branky.

90+3
    Caoimhin Kelleher rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí se následně prokombinovali až k zakončení, ale pokus o nůžky nevyšel. Následně Jason Knight poslal míč nad.

90+3
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Na nějakou výraznější šanci čekáme.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu Ukrajina:
    ze hřiště odchází Serhij Sydorčuk, přichází Danylo Ignatenko.

87
    Volný kop pro domácí. Alan Browne poslal centr před branku, tam hlavičkoval Shane Duffy. Jeho rána končí vedle.

85
    Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů Irska nezakončil. Nejlépe na to byl Shane Duffy, ale nedoskočil na balon.

83
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Po delší době registrujeme střelecký pokus. Josh Cullen pálil z velké dálky. Jeho rána končí vedle.

81
    ze hřiště odchází Artěm Dovbyk, přichází Danylo Sikan.

80
    Shane Duffy měl na hlavě vyrovnání, jeho obrovskou šanci dokázal vytáhnout ukrajinský brankář mimo branku.

78
    Střídání v týmu Irsko:
    ze hřiště odchází Chiedozie Ogbene, přichází CJ Hamilton.

77
    Žlutá karta pro tým Ukrajina (Vitalij Mykolenko).

76
    Hosté hrají nyní kombinačně, mají převahu, ale na další výraznější šanci čekají.