Frankfurt – West Ham 1:0 (kon.) | Rangers – Lipsko 3:1 (kon.)
RB Lipsko
cz Štvrtok 05.05.2022, 21:00Európska liga • Semifinále
    81. John LUNDSTRAM - 3:1

81
    Rangers právě vstřelili branku! Domácí celek dokázal zmrazit sílící aktivitu Lipska! Deset minut před koncem přidává skotské mužstvo třetí zásah. Zajímavý centr odehrála obrana Lipska takřka z brankové čáry jen do míst, kam se dostal JOHN LUNDSTRAM a dorazil balón do branky!
    71. Christopher NKUNKU - 2:1

71
    Lipsko právě vstřelilo branku! Lipsko je zpátky ve hře! Německý celek se dokázal prosadit ze své první šance ve druhém poločase! Angeliňo poslal z levé strany fantastický centr do vápna a CHRISTOPHER NKUNKU z první rozvlnil síť!
    25. Glen KAMARA - 2:0

25
    Rangers právě vstřelili branku! Domácí celek pokračuje v parádním výkonu a bleskově přidává druhou branku! Wright napadáním na polovině soupeře sklepl míč pod sebe a českým fanouškům dobře známý GLEN KAMARA z první zakončil mimo dosah Gulácsiho!
    19. James TAVERNIER - 1:0

19
    Rangers právě vstřelili branku! Domácí celek se dostává do vedení a maže ztrátu z úvodního souboje! Ryan Kent prošel po levé straně do pokutového území, vyslal nástřel na zadní tyč a JAMES TAVERNIER měl snadnou práci!

Tomáš Kubečka

Góly: 19. Tavernier (Kent), 25. G. Kamara (Wright), 81. Lundstram – 71. Nkunku (Angeliño)

Karty:   27. Bassey (RFC), 32. Goldson (RFC), 44. Barišić (RFC) – 54. Kampl (RBL)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:9.
    Glasgow Rangers: A. McGregor – Tavernier, Goldson, Bassey, Barišić – Jack (59. Arfield), Lundstram, G. Kamara – Wright (59. Balogun), Aribo (45+3. Sakala), Kent.
    Náhradníci: McCrorie, McLaughlin – Davis, Diallo Traoré, King, Lowry, Ramsey, Sands.

RB Lipsko: Gulácsi – Gvardiol, Orban, Klostermann – Henrichs, Laimer, Kampl, Angeliño (83. An. Silva) – Nkunku, Olmo (63. Szoboszlai) – Poulsen (83. Halstenberg).
    Náhradníci: J. Martínez, Tschauner – Adams, Forsberg, Mukiele, Novoa, Raebiger, Simakan.