Ottawa – NJ Devils 5:4 (po pr.) | Tampa Bay – Columbus 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 1:5 (kon.)
Boston – Florida 4:2 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:4 (kon.) | Toronto – Detroit 3:0 (kon.)
Washington – NY Islanders 1:4 (kon.) | Nashville – Calgary 4:5 (po pr.) | Minnesota – Arizona 3:5 (kon.)
Dallas – Vegas 3:2 (1:0 po s.n.) | Colorado – St. Louis 5:3 (kon.) | Vancouver – Seattle 5:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
Dallas Stars
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Vegas Golden Knights
cz Streda 27.04.2022, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dallas Stars a Vegas Golden Knights.

Téma tohoto zápasu je cekem jasné. Vegas Golden Knights po porážce od San Jose Sharks, která je mnohými označována za nejdrtivější v historii klubu, čelí vyřazení ze souboje o play-off. Las Vegas v tomto zápase potřebuje bezpodmínečně vyhrát za dva body v základní hrací době. Jakýkoliv jiný výsledek znamená, že se naděje na postup pravděpodobně rozplyne, respektive, potřebovali by extrémní pomoc ostatních týmů.

Jinými slovy, co zbývá Vegas? Dnes vyhrát, modlit se v pomoc ostatních týmů a ze zbývajících dvou zápasů získat čtyři body.

Naopak v případě výhry se Dallas v podstatě dostal do play-off.

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – R. Suter, M. Heiskanen, Lindell, J. Klingberg, Harley, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Jamie Benn, Seguin – Kiviranta, Faksa, Glendening – Karlström, Naměstnikov, Gurjanov.

Vegas Golden Knights: Lo. Thompson (Patera) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, B. Hutton, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, N. Roy – Janmark, Eichel, Dadonov – W. Carrier, Amadio..

00:01

00:06
    Utkání začalo, domácí hráči se jako první dostali do útočného pásma, ale na branku vypálit nedokázali.

00:25
    Joe Pavelski se jako první dostal ke střele, se kterou neměl hostující brankář výraznější problémy. Bude se vhazovat před brankou Vegas.

00:35
    Ponechaná výhoda pro domácí.

00:57
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Roy – 2 min., hákování).

01:06
    Logan Thompson musel zasahovat proti tvrdé střele soupeře, dokázal si poradit. Následně jeho spoluhráči vyhodili přes všechny čáry.

01:40
    John Klingberg rozehrává od své branky, následně se domácí rychle dostali do útočného pásma.

02:06
    Miro Heiskanen pálil od modré čáry, akce pokračovala dál. Následně puk ukryl do výstroje Logan Thompson.

02:40
    Ryan Suter rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale tam byla připravená obrana Vegas.

02:57

02:57
    Dallas vybojoval buly v útočném pásmu. Poměrně snadno nyní Vegas ubránilo první oslabení v tomto zápase.

03:23
    Jevgenij Dadonov hledal v útočném pásmu spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost, hrát tak mohou domácí.

03:45
    Radek Faksa měl dvě dobré střelecké příležitosti, ale z bezprostřední blízkosti se prosadit nedokázal. Logan Thompson si poradil.

04:13
    Mark Stone se dostal do šacen, první střela Vegas, Jake Oettinger byl připravený.

04:47
    Více ze hry má domácí celek, který je aktivnější a i díky přesilovce vede na střely 5:1.

05:42
    Jake Oettinger si poradil se střelou od modré čáry, hostující celek se k odraženému puku nedokázal dostat. Směr hry se tedy rychle otáčí.

06:16
    William Carrier byl sice volný před brankou, ale spoluhráči na něj nedokázali dostat přihrávku.

06:35
    Jake Oettinger přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.

07:06
    Shea Theodore pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou.

07:52
    Jonathan Marchessault hlídkoval před brankou, dostal přihrávku, ale zakončit nedokázal.

08:08
    Jack Eichel přišel o puk v útočném pásmu, Dallas rychle postupoval do útočného pásma, ale akci přerušil ofsajd.

09:23
    Michael Amadio se dostal po Eichelově akci k zakončení, jeho ráně nechybělo moc. Zajímavá příležitost Vegas nebyla úspěšná.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, zatím mají převahu domácí hokejisté. Vegas se převážně brání.

10:16
    Rána Dallasu byla zblokovaná před brankou, Logan Thompson zasahovat tentokrát nemusel.

10:50
    Mattias Janmark se dostal do šance, v rozhodující chvíli ale promáchl puk, následné zakončení od modré čáry postrádalo přesnost.

11:38
    Ofsajd Vegas, komerční přestávka.

11:50
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, pomalu se Vegas začíná osmělovat a vytváří si šance.

12:53
    Brayden McNabb pálil od modré čáry, ale neuspěl. Podobně si vedl také Shea Theodore o něco později. Jake Oettinger vykopl puk betonem.

13:18
    6:6, statistika střel na branku je nyní vyrovnaná.

13:30
    Joe Pavelski měl zajímavou šanci, z ničeho nic se dostal do zakončení, ale brankář Vegas byl připravený a dokázal si poradit.

14:08
    Chandler Stephenson pálil rychle po přechodu do útočného pásma, domácí brankář si dokázal celkem snadno poradit.

14:49
    Mattias Janmark se sice dostal s pukem do útočného pásma, ale nedokázal přes obránce soupeře vypálit.

15:30
    Vegas se pokouší hrát rychle a převážně nechce chybovat ve svém obranném pásmu.

15:50
    Denis Gurjanov přijel o puk, ale následně se Vegas nedokázalo dostat do velké šance, obrana Dallasu byla připravená.

16:34
    Ryan Suter rozehrává od své branky, rychle se přes střední pásmo dostal do útočného. Tam ale byla pozorná obrana Vegas.

16:57
    Zakázané uvolnění proti Vegas.

17:26
    Puk je ve středním pásmu, Ben Hutton se dostal do problémů, ale za pomoci spoluhráčů situaci zvládl.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, komerční přestávka.

18:20
    Zápas pokračuje dál, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.

18:32
    Tyler Seguin se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale kotouč mu sjel z hokejky, a tak mohou hrát hostující hráči.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, Vegas má převahu.

19:11
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Vegas jde do vedení, po pěkné individuální akci se ke střele dostal WILLIAM CARRIER. Jeho střílenou přihrávku si do branky srazil jeden z hráčů Dallasu. Po šesti zápasech, kdy Vegas inkasovalo jako první, se nyní dokázalo trefit. Asistence: Brayden McNabb.
    19:11 William CARRIER - 0:1

19:33
    Jack Eichel kombinuje s kolegy v útočném pásmu, Jevgenij Dadonov si rovnal puk na střelu, ale nezakončil.

20:00

Vegas vede po první třetině v tomto klíčovém zápase pro udržení nadějí na postup do play-off 1:0.

20:01

20:23
    Dallas vstoupil do druhé třetiny aktivně, usadil se v útočném pásmu, ale nedokázal vypálit na branku.

20:58
    Hosté se dostali ke střele od modré čáry, ale obrana si dokázala poradit.

21:18
    Luke Glendening rychle otáčel směr hry, ale jen nahodil kotouč do útočného pásma a šel střídat.

21:50
    Alec Martinez pálil, Jake Oettinger si celkem snadno dokázal s jeho pokusem poradit. Vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas.

22:15
    William Karlsson postupoval do útočného pásma, dostal se k puku, ale jeho rána nebyla nejpřesnější.

22:43
    Nicolas Roy to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit. Puk končí ve středním pásmu.

23:09
    Vegas propadlo v útočném pásmu, domácí se rychle dostali před branku Vegas.

23:25
    John Klingberg pálil rychle od modré čáry, jeho rána však končí vedle branky.

23:42
    Ben Hutton dokázal zblokovat šanci soupeře, následně Vegas otočilo směr hry. Eichel vedl zajímavou akci, Stone se k zakončení nedostal.

24:30
    Jani Hakanpää vypálil od modré čáry, jeho spoluhráči zkoušeli tečovat puk před brankou, ale zakončení končí vedle.

25:22
    Jonathan Marchessault se dostal do ofsajdu, hra je přerušená. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

25:24
    Domácí celek vyhrál buly, následně se pokoušelo puk získat Vegas, ale neuspělo.

25:46
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas. Snadno se může Dallas dostat do střelecké pozice.

25:55
    Jake Oettinger kryje střelecký pokus Vegas, přesněji zblokovanou přihrávku.

26:08
    Logan Thompson přerušil hru, komerční přestávka.

26:24
    Jason Robertson se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale neuspěl. Dobře si počínala defenziva Vegas.

27:02
    Joe Pavelski se výborně dokázal dostat před branku, ale jeho pokus končí vedle.

27:25
    Joe Pavelski vedl zajímavou domácí šanci, ale ve vyložené střelecké pozici ho vychytal brankář Vegas.

27:58
    Jake Oettinger si dokázal s poskakujícím kotoučem poradit, puk kryje. Bude se vhazovat.

28:07
    Jonathan Marchessault dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, jeho zakončení však minulo branku. Nebyla to vůbec špatná akce Vegas.

28:50
    Sledujeme velkou hokejovou bitvu, kterou ani jeden celek nechce prohrát. Zatím má o jeden gól blíže k výhře Vegas.

29:46
    Jason Robertson pálil, jeho pokus byl zblokovaný před brankou. Dobré počínání obrany Vegas, která dostala puk do bezpečí.

30:23
    Miro Heiskanen od modré čáry nedokázal trefit branku.

30:50
    Ryan Suter výborně překazil Vegas zajímavou akci, hosté se do střelecké pozice díky dobrém počínání domácích nedostali.

31:15
    Brankář Vegas nyní zasahovat nemusel, rána od modré čáry končí vedle branky.

32:12
    William Carrier ani jeho kolegové zmatku v obrané soupeře nedokázali využít ke střele na branku.

33:26
    Denis Gurjanov se dostal do šance, ale neuspěl.

33:31
    Dallas právě vstřelil branku!
    Jako nůž máslem prošel nyní JASON ROBERTSON obranou Vegas a v pohodě zakončoval střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Thomas Harley a Roope Hintz.
    33:31 Jason ROBERTSON - 1:1

34:16
    Jake Oettinger přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

34:21
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.

34:43
    Špatná rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění. Nyní je Dallas podstatně lepším týmem.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Jason Robertson se dostal do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.

35:20
    Roope Hintz mohl domácí poslat do vedení, ale jeho rána z bezprostřední blízkosti končí vedle.

35:41
    Ofsajd Vegas, komerční přestávka. Buly ve středním pásmu.

35:50
    Vegas postupovalo do útočného pásma dva na dva, ale do zakončení se hosté nedostali.

36:38
    Thomas Harley to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit, jeho pokus byl podle všeho zblokovaný.

37:00
    Tyler Seguin pálil, Zach Whitecloud dokázal jeho tvrdou střelu zblokovat. Následně mají puk hosté pod kontrolou.

37:26
    Další zakázané uvolnění Vegas, hosté se pokouší rychle otáčet směr hry, ale mnohdy do končí právě takto.

37:30
    Miro Heiskanen pálil jako obránce od modré čáry, ale jeho rána končí vedl. Následně zakončoval znovu, ale Logan Thompson byl připravený.

38:02
    Vegas propadlo v útočném pásmu, domácí jeli dva na jednoho. Roope Hintz dvakrát vypálil a hosté nyní mohou děkovat svému brankáři, který je udržel ve hře.

38:29
    Jack Eichel se dostal do výborné střelecké pozice, ale on ani jeho spoluhráči nedokázali vypálit.

39:00
    Domácí se nastěhovali do útočného pásma, oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

39:07
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Luke Glendening – 2 min., hákování).

39:13
    Domácí vyhazují až za branku soupeře.

39:56
    V samotném závěru třetiny se prosazuje Vegas a jde do vedení, tlaku před brankou dokázal využít CHANDLER STEPHENSON, jehož zakončení zapadlo do horní části branky. Důležitý moment v zápase a dost možná také v celé sezoně z pohledu Vegas. Asistence: Mark Stone a Jack Eichel.
    39:56 Chandler STEPHENSON - 1:2

40:00

Velká hokejová bitva pokračovala ve druhé třetině, Nejprve domácí celek dokázal vyrovnat,, trefil se Jason Robertson. Následně v samotném závěru Vegas proměnilo přesilovku, prosadil se Chandler Stephenson. Hosté vedou po dvou třetinách.

40:01

40:05
    Utkání pokračuje dál, domácí celek se rychle dostal do útočného pásma, kde kombinuje. Rychle musel Logan Thompson zasahovat.

40:56
    Nicolas Roy ani Jonathan Marchessault nedokázali zakončit, Vegas přišli o puk i útočné pásmo.

41:45
    Jamie Benn pálil z dobré pozice, jeho zajímavá střela končí nad brankou.

42:01
    Mattias Janmark to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal. Následně se směr hry rychle otáčí.

42:51
    Alex Pietrangelo se dostal do střelecké pozice, po přejetí modré čáry vypálil, ale jeho pokus byl zblokovaný.

43:07
    Logan Thompson se vyznamenal proti další střele.

43:13
    Vegas chybovalo v obranném pásmu a soupeř toho dokázal využít. Před brankou zůstal volný JASON ROBERTSON, který snadno tečoval spoluhráčovu střelu. Asistence: John Klingberg a Joe Pavelski.
    43:13 Jason ROBERTSON - 2:2

44:21
    Dallas po vyrovnávající brance pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení a Vegas se musí bránit.

44:32
    Další zakázané uvolnění proti Vegas, vhazovat se bude před jeho brankou.

44:43
    Max Pacioretty se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale rána byla zblokovaná.

45:00
    Logan Thompson špatně rozehrál, následně měl Dallas velkou šanci, ale Radek Faksa ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře.

45:22
    Velmi málo stačí Dallasu k tomu, aby se dostal do šancí. Vegas hraje hodně pasivně a jsou to domácí, kteří diktují tempo hry. Navíc jsou i střelecky aktivnější 23:20.

45:41
    Jason Robertson byl volný před brankou, dostal přihrávku a na poslední chvíli jeho střelu vyrazil brankář Vegas.

46:13
    Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.

46:23
    Velmi snadno se domácí dostávají do útočného pásma, to by se mohlo Vegas krutě nevyplatit. Vegas hodně pozdě napadá.

47:27
    Vladislav Naměstnikov rychle otáčí směr hry, Faksa pokračoval v akci, ale nedokázal se dostat k zakončení.

48:00
    24:20, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají domácí a jsou i opticky lepší.

48:24
    Vegas v této třetině ani nevystřelilo na branku.

48:31
    John Klingberg pálil od modré čáry, jeho pokus dobře dokázal zastavit Logan Thompson v brance hostujícího celku.

48:54
    Alec Martinez je autorem první střely Vegas v této třetině, Jake Oettinger si poradil.

49:17
    Jack Eichel to zkoušel individuálně, ale minul branku.

49:55
    Ofsajd Dallasu, buly ve středním pásmu.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Vegas hraje na ledě Dallasu 2:2 v zápase, který nutně potřebuje vyhrát v základní hrací době.

50:36
    William Carrier byl volný před brankou, ale přihrávka na něj nebyla vůbec dobrá.

51:00
    Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje.

51:10
    Dallas kontroluje hru a nepouští soupeře do výraznějších šancí, tento styl hry se domácím fanouškům líbí.

51:47
    William Karlsson měl obrovsou šanci s Dadonovem, ale Jake Oettinger se skvěle přesunul a vyrazil puk.

52:08
    Logan Thompson přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

52:21
    Chandler Stephenson měl obrovskou šanci na druhou branku v zápase, ale znovu nechal vyniknout brankáře soupeře. Jake Oettinger podržel své spoluhráče.

52:33
    Zakázané uvolnění proti domácím, Vegas se tak může snadno dostat do útočného pásma.

52:55
    Roope Hintz se propracoval ke střele, kterou poměrně snadno zastavil brankář Vegas.

53:46
    Vegas se dostalo do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:20
    Hokejisté Las Vegas se dostali do útočného pásma, ale nemohou se dostat ke střele.

54:56
    Chandler Stephenson zůstal před brankou, ale trefil jen brankáře soupeře. Komerční přestávka. Vegas nyní začíná diktovat tempo hry.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Vegas se dostalo do ofsajdu.

55:25
    Chandler Stephenson rozehrává od své branky, puk se ale zastavil ve středním pásmu, kde mohou hrát domácí. Joe Pavelski dostla puk do útočného pásma.

55:49
    Jake Oettinger zasahovat nemusel, hra je přerušená, jeho branka vypadla ze svého postavení.

56:03
    Roope Hintz byl u puku první, zakázané uvolnění se nepíská. Domácí celek kontroluje hru.

56:30
    Hra je přerušena pro hru rukou.

56:37
    Alec Martinez neudržel puk v útočném pásmu, a tak musí jeho spoluhráči až za svou branku, odkud rozehrávají.

56:54
    Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu. Čas třetí třetiny se chýlí ke konci.

57:23
    Shea Theodore měl obrovskou šanci, ale jeho ránu z první od modré kryje brankář Stars.

57:33
    Za brankou Vegas se strhla potyčka, uvidíme, co na to sudí.

57:33
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roope Hintz – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jack Eichel – 2 min., hrubost).

57:33
    Sledovat budeme hru čtyři na čtyři.

57:46
    Zakázané uvolnění proti Vegas, buly před jeho brankou.

58:22
    Shea Theodore se nedokázal dostat do výraznější šance, ale vybojoval buly pro svůj tým v útočném pásmu.

58:41
    Dallas se usadil v útočném pásmu, následně Vegas vyhodilo.

59:02
    William Karlsson mohl rozhodnout, ale trefil brankáře.

59:27
    Mark Stone minul branku, kapitán Vegas měl na hokejce rozhodnutí, ale pálil nad.

59:28
    Oddechový čas pro hosty.

59:48
    Max Pacioretty ani Roy nedokázali vstřelit gól, Jake Oettinger uspěl a zastavil puk.

59:53
    Ještě jedno buly před brankou Dallasu.

60:00

Pro Vegas je tohle málo. Vybojovalo bod, o další se bude bojovat.

60:01

60:18
    Mark Stone se dostal do zakončení, jeho rána končí vedle branky, následně puk kryje Jake Oettinger.

60:27
    Domácí celek vyhrál buly a rozehrává od své branky.

60:45
    Jack Eichel rozehrává od své branky, následně hraje Jonathan Marchessault-

60:57
    Vegas minulo branku a hra se vrací až do jeho pásma.

61:20
    Zakázané uvolnění proti Vegas. Buly v útočném pásmu Dallasu.

61:52
    Logan Thompson se vyznamenal proti střele soupeře. Roope Hintz se dostal do brejku, ale neuspěl.

62:00
    John Klingberg se vrací do svého pásma, sledujeme klidnější prodloužení.

62:33
    Jamie Benn otáčí směr hry, více ze hry mají domácí hokejisté.

63:00
    Vladislav Naměstnikov se natlačil do šance, ale do branky dostal místo puku brankáře i sám sebe. Logan Thompson je otřesený.

63:00
    Logan Thompson bude pokračovat v zápase.

63:28
    Jason Robertson si šel pro hattrick, ale minul branku, jeho střele nechybělo mnoho. Následně se Vegas dostalo do ofsajdu.

64:00
    Poslední minuta prodloužení, oba týmy hrají hodně opatrně.

64:33
    Dallas kontroluje hru.

64:40
    Logan Thompson kryje kotouč, druhá střela v prodloužení, bude se vhazovat.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Tento zápas rozhodnou nájezdy. Pokud vyhraje Vegas, tak na druhou divokou kartu, na Dallas ztrácí dva body. Pokud vyhraje Dallas, má prakticky jisté play-off. To by muselo Vegas oba zápasy vyhrát a Dallas nezískat ani bod.

Samostatné nájezdy začínají.

1. séria
    0:0
    Jason ROBERTSON neproměňuje. Udělal kličku, ale neuspěl.

1. séria
    0:0
    Jack EICHEL neproměňuje. Hvězda Vegas nevymyslela vůbec nic.

2. séria
    0:0
    Tyler SEGUIN neproměňuje. Trefil jen beton brankáře.

2. séria
    0:0
    Shea THEODORE neproměňuje. Trefil rukavici brankáře.

3. séria
    0:0
    Joe PAVELSKI neproměňuje. Brankář Vegas uspěl.

3. séria
    0:0
    Nicolas ROY neproměňuje. Neuspěl, blafák nedotáhl.

4. séria
    0:0
    Roope HINTZ neproměňuje. Brankář Vegas uspěl, prostor u tyče si pohlídal.

4. séria
    0:0
    Chandler STEPHENSON neproměňuje. Mezi betony neuspěl.

5. séria
    0:0
    Radek FAKSA neproměňuje. Zkoušel technickou střelu, ale neuspěl.

5. séria
    0:0
    Jonathan MARCHESSAULT neproměňuje. Trefil tyč.

6. séria
    0:0
    Vladislav NAMĚSTNIKOV neproměňuje. Blafák nedotáhl.

6. séria
    0:0
    Jevgenij DADONOV neproměňuje. Střelou mezi betony neuspěl.

7. séria
    1:0
    Miro HEISKANEN proměňuje. Blafák proměnil.

7. séria
    1:0
    William KARLSSON neproměňuje.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
    Autorem vítězné branky je MIRO HEISKANEN.
    Miro HEISKANEN - 3:2

Dallas touto výhrou prakticky už jistě postoupil do play-off. Vegas zbyly jen oči pro pláč. Aby Vegas postoupilo do play-off, muselo by oba zápasy vyhrát a Dallas už nezískat ani bod.

„Maximálně se soustředíme na zápas v Dallasu. Protože, pokud tento mač prohrajeme... (zavrtěl Stone hlavou) Jestli prohrajeme, tak víte, co se stane," řekl v rozhovoru pro Las Vegas Review Journal Mark Stone, kapitán Golden Knights. A jeho tým dnes skutečně prohrál.

2. Chandler Stephenson (VGK) – 1+0
    3. Jake Oettinger (DAL) – 2+0 (05:44:12)

Jan Prošek

Góly a asistencie: 34. J. Robertson (Harley, Hintz), 44. J. Robertson (J. Klingberg, Pavelski), rozh. náj. M. Heiskanen – 20. W. Carrier (McNabb), 40. Stephenson (Mark Stone, Eichel)