Boston – St. Louis 2:4 (kon.) | Toronto – Buffalo 2:5 (kon.) | Florida – Anaheim 3:2 (po pr.)
NY Rangers – Carolina 2:4 (kon.) | Washington – Philadelphia 9:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 1:4 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Edmonton 5:1 (kon.) | Nashville – San Jose 1:0 (po pr.)
Chicago – LA Kings 2:5 (kon.) | Calgary – Seattle 5:3 (kon.) | Dallas – Tampa Bay 1:0 (kon.)
Vancouver – Vegas 5:4 (po pr.) | Arizona – NJ Devils 2:6 (kon.)
Nashville Predators
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
San Jose Sharks
cz Streda 13.04.2022, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (11:15:25)

Hity: 37:30

V prodloužení už jsme se gólu dočkali a to z hole Ryana Johansena, který zařídil Predátorům dva velmi cenné body do tabulky z dnešního téměř bezgólového dramatu.

63:18 Ryan JOHANSEN - 1:0

63:18
    Nashville právě vstřelil branku!
    Ekholm krásně našel před brankou volného RYANA JOHANSENA, který už jen nasměroval puk do branky a rozhoduje jediným gólem dnešního utkání o dvou bodech pro Nashville. Asistence: Mattias Ekholm a Filip Forsberg.

62:42
    Josi se pustil do odvážné kličky mezi dva hráče a málem mu i vyšla, ale na dlouhou hůl nedokázal udržet puk na své hokejce, a tak se puk jen doklouzal k Kähkönenovi.

62:17
    Burns vyřešil přečíslení rychlou střelou, ale Saros znovu chytá.

60:58
    Duchene se nejdříve dostal do dobré šance, když mu ale při poslední kličce puk sjel, tak z toho byl rychlý brejk na druhou stranu, když se Meier řítil sám na Sarose, ale ten svým betonem předvedl jako dnes už poněkolikáté perfektní zákrok.

60:02
    Duchene byl na buly úspěšnější a to znamená že Nashville začne prodloužení při hře a puku.

60:01

Ani ve třetí třetině se střelci obou týmu neprobudili, a tak uvidíme prodloužení. K vidění bylo sice množství šancí, ale oba brankáři jsou ve svém brankovišti zatím stoprocentní a hráči obou celků budou mít co dělat aby je překonali.

60:00

59:52
    Matt Duchene se probíjel před branku v posledních vteřinách základní hrací doby, ale až k zakončení se nedostal.