Bologna – Sampdoria 2:0 (kon.)
Bologna FC
2:0 (0:0)
Sampdoria Janov
cz Pondelok 11.04.2022, 20:45 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Talianska Seria A • 32. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:56:26)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:11.

Je dobojováno a domácí se mohou radovat z důležitých bodů. Ve druhé půli jsme viděli rozhodně lepší fotbal, než před přestávkou a dočkali jsme se i dvou branek. Ta první přišla v 61. minutě po centru na zadní tyč a sklepnutí na malé vápno, kde zakončoval Marko Arnautović. Druhý gól Bologna přidala v 76. minutě, kdy Dijksův centr prošel až do pokutového území, kde se opět prosadil Marko Arnautović a dal domácím klid do závěru. V něm pak ještě dvakrát trefili břevno, další branka už ale nepadla a tak zápas skončil výsledkem 2:0. Bologna je po výhře na 12. místě s 37 body, Sampdorii patří 16. místo s 29 body.

90+3

90+3
    Hostující Quagliarella protáhl Skorupskiho, ten tak na závěr připsal úspěšný zákrok.

90+2
    Rozehrávka nakrátko, domácí vzápětí o míč přišli a Sampdoria bleskově vhazuje.

90+1
    Domácí se dostali do rozhozené obrany soupeře, zprava zakončoval Arnautović, tento jeho pokus však gólman Audero vyrazil na roh.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Vysoký centr z levé strany, Skorupski se po něm natáhl a míč si stáhl do náruče.

88
    Pouhý odkop na autové vhazování, Omar Colley ihned uvedl míč opět do hry.

87
    Hostující Augello nepřesně centroval z levého křídla, Bologna se v klidu ubránila a založila protiútok.

86
    Bologna nemá potřebu se někam nuceně posouvat, když je potřeba, tak pouze vyvezou míč dál od vlastní branky.

85
    Hosté už pospíchají, dopředu tak posílají hlavně dlouhé nákopy.

84
    Dlouhý pas i na opačné straně, i zde byl u míče jako první gólman. Nyní tedy Audero.

83
    Další výpad hostů skončil u Skorupskiho, ten s následnou rozehrávkou samozřejmě nikam nechvátá.

82
    Caputo se mezi obránce nedostal, čistým zákrokem u vápna jej zastavil Soumaoro.

81
    Snaha Sampdorie něco udělat s výsledkem končí u dobře pracující obrany domácích, vhazovat se bude u půlky.

80
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Nicola Murru, přichází Tommaso Augello.

80
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Ronaldo Vieira.