DHC Plzeň – Zlín 22:21 (kon.) | Písek – Slavia 23:20 (kon.) | Poruba – Most 32:34 (kon.)
DHC Sokol Poruba
32:34 (14:15)
DHK Baník Most
cz Sobota 26.03.2022, 18:00 • hala Sareza, Ostrava • MOL liga žien • 23. kolo

DHC Sokol Poruba – DHK Baník Most 32:34 (14:15)
    Nejvíce branek: Desortová 7/1, Baumbachová 6, Farářová 6/3 – Cholevová 8, Stříšková 8/2, Maňáková 5. Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil. Sedmimetrové hody: 5/4 – 4/3. Vyloučení: 6:9. ČK: 56. Stříšková (MST). (19:33:56)

Čtyřzápasová vítězná série Sokola Poruba končí, naopak neuvěřitelných 20 výher v řadě mají po dnešku hráčky vedoucího Baníku Most.
    Domácí nastoupily do atraktivního zápasu s velkou chutí, vypracovaly si tříbrankový náskok, do poločasu však o něj přišly. Totéž se po přestávce přihodilo hostujícímu družstvu, které si však dokázalo v neutuchající přestřelce výhodu znovu vybudovat a těsně zvítězit.

Konec zápasu. (32:34)

60
    Domácí házenkářky běžely ve dvou samy na brankářku. První rána otřásla břevnem, dorážka nad odkrytou bránou. (32:34)
    60. Alžběta MICHALÍKOVÁ - 32:34
    60
    Kosmetická úprava skóre, po dlouhé přihrávce brankářky skóruje osamocená Alžběta Michalíková. (32:34)
    59
    Z pravého křídla z těžkého úhlu zavěsila Tereza Eksteinová. Zbývá necelá minuta a půl. (31:34)

59
    Oddechový čas pro hosty. (31:33)
    58
    Elišce Desortové se podařilo znovu bleskově po rozehrání snížit. (31:33)
    58
    Po trefě Petry Maňákové vede Most zase o tři góly, domácí to budou mít ve zbytku zápasu už hodně těžké. (30:33)
    57
    Za devět sekund však z pravého křídla zavěsila do vzdálenějšího růžku Michalíková. (30:32)
    57. Charlotte CHOLEVOVÁ - 29:32
    57
    V oslabení se prosazuje po rychlé kličce z levé spojky jesličkami Cholevová. (29:32)
    56
    Sedmičky se úspěšně zhostila Eliška Desortová. (29:31)

56
    Po třetím vyloučení vidí červenou kartu nejlepší střelkyně Baníku Most v dnešním utkání Adéla Stříšková. (28:31)
    55
    O bleskovou odpověď se střelou k tyči postarala Desortová. (28:31)
    55
    Naopak Charlotte Cholevová z rychlé akce skóruje již posedmé. (27:31)

55
    Hráčkám Poruby se teď nedaří v koncovce, jejich střely létají do ochranné sítě. (27:30)
    53. Tereza EKSTEINOVÁ - 27:30