Žilina – Trnava 0:0 (1:4 po pen.) | Senica – Pohronie 3:2 (kon.)
FK Senica
3:2 (1:2)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Streda 16.03.2022, 16:00Slovenský pohár - Slovnaft cup • Štvrťfinále

Pohronie mohlo po prvom polčase viesť 5:1, nakoniec ale v pohári končí. Hostia nastrelili brvno a minimálne štyrikrát nechali vyniknúť Chropovského. Senica využila zaváhanie súpera, tesne po prestávke vyrovnala a v 86. minúte rozhodol o poslednom semifinalistovi indonézsky reprezentant Witan. (17:51:25)

90+3

90+2
    Hrá sa ďaleko od Chropovského, Senica s voľným kopom, ktorý Piroska rozohrá nakrátko.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90+1
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Miloš Lačný, prichádza Ladji Malle.
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Jaroslav Mihalík, prichádza Dominik Sandal.

90+1
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Daniel Filip Mašulovič, prichádza Petr Pavlík.
    90. Chropovský (SEN), Blahút (POH), Klabník (POH)

90
    Chropovský hrdinom zápasu! Tečovaná strela Blahúta vytlačená domácim gólmanom, dorážka Klabníka z mierneho uhla letela nad!

90
    Jedna z posledných šancí na zmenu, priamy kop pre Pohronie z približne 24 metrov z pravej strany.

89
    Teraz to bol prv strelecký a potom aj hlavičkový biliard. Domáci zrážali jednu loptu za druhou, aj so šťastím sa teraz Chropovský vyhol zákroku.

88
    Blahút hľadal v šestnástke Šmatláka, lenže Seničania odkopávajú loptu preč do autu.

87
    Hostia nemajú na čo čakať. Pred sebou majú štyri minúty a nadstavený čas, ten ale príliš bohatý nebude.
    86. WITAN - 3:2

86
    Senica dala gól!
    Nedôraz obrany Pohronia, domáci otáčajú vývoj stretnutia! WITAN SULAEMAN sa presadil aj napriek tomu, že Indonézana bránili piati hráči.

85
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Lukáš Kučera, prichádza Václav Svoboda.
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Filip Oršula, prichádza Gabriel Halabrín.
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Dan Ožvolda, prichádza David Bangala.

83
    Patrik Le Giang s druhým šprintom na viac ako 30 metrov, loptu získava na svoje kopačky a znemožňuje tak Senici zakončiť.

82
    Tvrdá situácia, domáci si pýtali penaltu, ale bol to práve Niarchos a spol., kto sa previnil faulom.

81
    Súboj Steinhübla a Pirosku, domáci kapitán tam hosťujúcemu dirigentovi hry niečo vyčíta. Desať minút do konca.