DHC Plzeň – Šaľa 21:30 (kon.) | Slavia – Zlín 36:21 (kon.)
DHC Plzeň
21:30 (11:11)
HK Slovan Duslo Šaľa
cz Nedeľa 13.03.2022, 17:00 • Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň • MOL liga žien • 15. kolo
    59
    Nina Ušiaková skóruje po pěkné individuální akci. (21:30)
    58
    Andrea Vlachová skóruje také z pravého křídla. (21:29)
    57
    Lenka Ratvajská z pravého křídla dává už svůj osmý gól! Z ostrého úhlu nacpala míč k bližší tyčce. (20:29)
    57
    Andrea Vlachová proměňuje sedmičku střelou k levé tyčce. (20:28)

57
    Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová). (19:28)
    55
    Linda Galušková úspěšně proskočila na pravé straně. (19:28)
    55
    Soňa Furgaláková lapila střelu Veroniky Galuškové a svůj skvělý výkon korunuje přesnou střelou přes celé hřiště. (18:28)
    54
    Diana Maria Vargová bez problémů proměnila nařízenou sedmičku. (18:27)

54
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Natálie Tomanová). (18:26)
    52
    Ščípová přidává další přesnou dělovku ze spojky z kroku. (18:26)
    51
    Olívia Ščipová z levé spojky navyšuje vedení hostů už na sedm branek. Šaľa ovládá druhý poločas poměrem 14:7. (18:25)
    50
    Šaľa ale odpovídá také souhrou do pivota, odkud se prosazuje Tulipánová. (18:24)
    50
    Dominika Galušková snižuje z pivota. (18:23)
    49
    A znovu křídlo Slovenek. Ratvajská je z pravé strany neomylná. Dost možná už je dnešní zápas rozhodnutý. (17:23)

48
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Pavlína Kepková). (17:22)
    48
    Takáčová z levého křídla zavěsila míč pod horní tyčku. (17:22)
    47
    Křídla a rychlé brejky dnes zatím rozhodují. Takáčová neměla ideální úhel, ale překonala střídající Malou. (17:21)
    47
    Linda Galušková si vyměnila míč s Franzovou a jednoduše proskočila na levé straně. (17:20)
    44
    Až nyní se Veronika Galušková prosazuje ve druhém poločase. Odvážně pronikla do brankoviště. (16:20)
    44
    Dost možná klíčová fáze zápasu. Takáčová skóruje z levého křídla, dává dvacátý góly Slovenek a Šaľa vede už o pět branek. (15:20)

43
    Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Olívia Ščipová). (15:19)
    43
    Lenka Ratvajská dává z pravého křídla už šestý gól a Šaľa odskakuje už na čtyři góly. (15:19)
    40
    Lenka Ratvajská je dnes z pravého křídla velmi úspěšná, znovu vyzrála na Řezáčovou. (15:18)
    40
    Melicharová našla na pivotu Dominiku Galuškovou, která snižuje. (15:17)
    39
    Plzeň kupí technické chyby, po nepřesné přihrávce skóruje Varjassiová z úniku. (14:17)
    38
    Jenže Západočešky o balon znovu rychle přišly, což trestá individuální akcí Matušincová. (14:16)
    37
    Nikola Melicharová drze proskočila na levé straně, v tísni si přehodila míč na levačku a propálila brankářku! Poté se navíc dobře vrátila do obrany a vybojovala míč. (14:15)
    36
    Vargová skóruje ze samostatného úniku. (13:15)
    34
    Denisa Franzová odpovídá brzy po rozehrávce. (13:14)
    34
    Levá strana defenzivy teď Plzni nefunguje. Ratvajská skóruje z křídla. (12:14)
    34
    Vargová předvedla znovu střelo o zem pod nohy Řezáčové. (12:13)
    33
    Denisa Franzová proskočila obranou na pravé straně a hned srovnává. (12:12)
    32
    Diana Maria Vargová uspěla střelou o zem. (11:12)
    30
    Veronika Galušková dává svůj sedmý gól v zápase, sedmičku bez problémů proměnila. (11:11)
    27
    Veronika Galušková to zkusila také z velké dálky, Furgaláková se po míči nohou natahovala, ale balon zapadl přesně k levé tyčce. (10:11)
    25
    Vyrovnání nepřichází. Naopak technickou chybu Vlachové trestá z úniku Ščípová. (9:11)
    23
    Už je to jen o gól. Veronika Galušková z osmi metrů poslala míč přesně k levé tyči. (9:10)
    22
    Kepková z křídla vrátila míč Franzové, která z proskoku na levé straně snižuje. (8:10)

22
    Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Diana Maria Vargová). (7:10)
    20
    Olívia Ščipová dává ze spojky desátý gól slovenského týmu. (7:10)
    19
    Veronika Galušková ze sedmimetrového hodu otřela míč o pravou tyč, balon se štěstím zapadl do sítě. (7:9)
    18
    V závěru přesilovky snižuje přesnou ranou ze spojky Veronika Galušková. (6:9)
    18
    Barbara Königová dostala dobrou přihrávku na pivota a dokázala se prosadit. (5:9)

16
    Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Terézia Takáčová). (5:8)
    16
    Veronika Galušková proskočila na pravé straně, zakončila k levé tyči, navíc Plzeň si zahraje přesilovku. (5:8)
    15
    Čtvrtý gól hostů během dvou minut. Ušiaková se prosadila ze střední spojky. (4:8)
    14
    Další nepřesnou přihrávku Plzně trestá z pravého křídla Ratvajská. (4:7)
    14
    Barbara Königová přidává pěkný podstřel a Slovenky během minuty znovu odskakují. (4:6)
    13
    Nina Ušiaková vypálila z dálky o zem, míč propadl Řezáčové do sítě. (4:5)
    12
    Veronika Galušková poprvé na hřišti a hned skóruje střelou o zem z pravé spojky. Je vyrovnáno! (4:4)
    11
    Andrea Vlachová se prezentovala pěknou ranou ze střední spojky přesně k pravé tyčky. (3:4)
    10
    Linda Galušková si pěkně zaběhla za obranu na přihrávku Franzové a sama proti Furgalákové uspěla. (2:4)
    9
    Melicharová se dopustila kroků a Tulipánová dává gól přes celé hřiště. (1:4)
    8
    Ratvajská z pravého křídla znovu úspěšná a Šaľa se třemi góly v řadě dostává do trháku. (1:3)

8
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Pavlína Lásková). (1:2)
    7
    Lenka Ratvajská z pravého křídla propálila Řezáčovou. (1:2)
    5
    Diana Maria Vargová uspěla střelou k pravé tyčce. (1:1)
    3
    Plzeň začíná v útoku bez kanonýrky Veroniky Galuškové, ale dokázala se prosadit proskokem na levé straně Denisa Franzová. (1:0)