Boston – Chicago 4:3 (kon.) | Buffalo – Vegas 3:1 (kon.) | Toronto – Arizona 4:5 (po pr.)
Detroit – Minnesota 5:6 (0:2 po s.n.) | Florida – Philadelphia 6:3 (kon.) | Carolina – Colorado 2:0 (kon.)
Ottawa – Seattle 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Columbus 6:0 (kon.)
St. Louis – NY Rangers 6:2 (kon.) | Nashville – Anaheim 4:1 (kon.) | Calgary – Tampa Bay 4:1 (kon.)
LA Kings – San Jose 3:4 (po pr.)
New York Islanders
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Columbus Blue Jackets
cz Piatok 11.03.2022, 01:30 • UBS Arena, New York • NHL

59:18
    Na závěr ještě přesilovka domácích. Dean Kukan před brankou zahákoval Cizikase.

55:03
    Dvě minuty za podrážení dostává Casey Cizikas. Ten je dnes vyloučen už počtvrté.

38:52
    Casey Cizikas nešťastně zasáhl protihráče vysokou holí a již potřetí v utkání je vyloučen!

37:18
    Sebastian Aho před brankou krosčekoval Kuralyho a hosté si tak zahrají přesilovku 4 na 3. To je pro ně zajímavá příležitost.

36:39
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Zach Werenski – 2 min., hrubost).

30:14
    Hosté si po reklamní přestávce zahrají přesilovku. Dnes podruhé usedne na trestnou lavici Casey Cizikas – držení.

19:58
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., podrážení).

09:44
    Je tomu tak. Vladislav Gavrikov dostává dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka 5 na 3 pro domácí.

09:21
    Jake Bean dostal trest za sekání. Domácí tak budou hrát přesilovku.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 11. Nelson (Bailey, Dobson), 27. Bailey (Palmieri, Dobson), 34. A. Lee (Pelech, Beauvillier), 38. Pageau (Pulock), 52. A. Lee (Beauvillier, Pulock), 60. A. Lee (Aho, Beauvillier)

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Pulock, Pelech, Dobson, Greene, Mayfield, Aho – Beauvillier, Nelson, A. Lee (C) – Palmieri, Pageau, Bailey (A) – Wahlstrom, Koivula, Parise – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.
    Tréner: Trotz

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Peeke, Werenski (A), Kukan, Gavrikov, Bean, G. Carlsson – Laine, Jenner (C), Nyquist – J. Voráček, Roslovic, O. Bjorkstrand (A) – Danforth, Kuraly, Domi – Činachov, Sillinger, E. Robinson.
    Tréner: Larsen

Rozhodca: O’Rourke, Syvret – Knorr, Johnson

Diváci: 16 048