Sparta – Bohemians 5:6 (po pr.)
ACEMA Sparta Praha
5:6 (2:3, 0:0, 3:2 - 0:1) Stav série: 3:2
FbŠ Bohemians
cz Štvrtok 10.03.2022, 18:30 • UNYP ARENA • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • 5 • Štvrťfinále

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:40:41)

Máme rozhodnuto! Bohemka prodlužuje sérii a v sobotu se bude hrát další zápas!

68:17 Patrik ŠEBEK - 5:6

68:17
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Máme rozhodnuto! Bohemka vítězí po střele PATRIKA ŠEBKA! Asistence: Filip Forman.

67:10
    Bohemka prakticky nepustila Spartu k balónku v prodloužení.

65:57
    Vypadá to, jako kdyby chtěli hosté nájezdy.

65:01
    Prodloužení se nám dostalo do druhé poloviny.

64:46
    Bohemka dlouho na míčku, ale pouze na své polovině a zatím vyčkává.

63:28
    Koširova střela šla těsně nad brankou Zavřela.

61:44
    Rodova střela byla zablokovaná a rozehrávat na útočné polovině budou hosté.

61:05
    Forman nepřesně trefil míček a nerozhodnul o osudu tohoto utkání.

60:28
    Bohemka přišla o balónek a na řadě jsou domácí.

60:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

60:01

Máme po 60 minutách a jako v úterý se půjde do prodloužení!

60:00
    59:44 Milan GARČAR - 5:5

59:44
    Sparta právě vstřelila branku!
    To je neuvěřitelné! Buršík mohl dávat do prázdné branky, ale minul a do protiútoku se hnali hosté na jejímž konci byl MILAN GARČAR, který nejspíše posílá zápas do prodloužení! Asistence: Marek Zouzal.

56:32
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Jan Malič – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

56:03
    Zavřel drží svůj tým po skvělém zákroku!

55:22

54:53
    Petrák trefil brankovou konstrukci!

54:26
    Bohemka má velký tlak!

53:22
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Martin Beneš – 2 min., Hrubost). Trest odpyká Michal Zeman.

53:20
    Beneš nakopl jednoho z hráčů Bohemians a Bohemka bude hrát přesilovku!

52:27
    Růžek našel Čiháka v dobré pozici u levého mantinelu, ale Beneš si pohlídal střelu mezi nohy.

51:47
    Bohemka drží takticky míček a pomalu prostřídává.

50:35
    Sparta vstřelila gól, ale po faulu Křenka!

50:01
    Přesunuli jsme se do poslední desetiminutovky třetí třetiny a také možná zápasu.

49:42
    Šebek po nepřesném rozehrání Sparty střílí nad branku.

48:41
    Juha skvěle obhodil hostujícího obránce, ale Zavřel rychle skočil pro balónek a z akce nic nebylo.

47:26
    Sparta hraje na polovině Bohemky, ale zatím beze střely.
    46:26 Jakub BURŠÍK - 4:5

46:26
    Brankáři si teď vybírají asi dovolenou! JAKUB BURŠÍK dostává svůj tým do vedení po velkém nápřahu a skvěle umístěné střele mezi nohy!
    Asistence: Marek Ďopan.
    45:28 Radim KŘENEK - 4:4

45:28
    Nevím co mám dodat! Ze standardní situace se prosazuje RADIM KŘENEK. který umístil míček k pravé tyči Zavřelovy branky. Asistence: Marek Zouzal.
    45:11 Jakub BURŠÍK - 3:4

45:11
    Neuvěřitelné, Bohemka opět vede! JAKUB BURŠÍK se vytočil a ze středu hřiště propálil Beneše! Asistence: Jan Malič.
    44:44 Matěj ČERMÁK - 3:3

44:44
    Sparta právě vstřelila branku!¨
    Máme srovnáno! Michal Pažák se prodral mezi třemi hosty a nahrál před branku na volného MATĚJE ČERMÁKA, který uklízel míček do prázdné branky. Asistence: Michal Pažák.

44:13
    Forman naslepo nahrál před branku a málem si do vlastní sítě srazil míček Pruner svou botou.

43:44
    Zavřel si opět doskočil pro míček daleko od branky.

42:48
    Čermák faulován a hosté se musejí bránit na své polovině.

41:51
    Sparta i Bohemka si teď přehazují míček jako horký brambor.

41:16
    Formanovu střelu skvěle vychytal Beneš!

40:43
    Ujhelyiova střela šla přímo do brankáře Jakuba Zavřela.

40:01

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:51.

Ve druhé třetině bylo šancí jako máku, ale oba brankáři předvedli skvělé zákroky a proto půjdeme do třetí třetiny za stejného stavu jako do té druhé, tedy 2:3 pro hosty.

40:00

39:58
    Zouzal byl poslední co se dotknul míčku ve druhé třetině.

39:01
    Bohemka nic nevydolovala z dobré standardky a probíhá poslední minuta druhé třetiny!

39:00
    Bohemka bude rozehrávat z velkého brankoviště!

38:21
    Atmosféra začíná houstnout a diváci začínají pískat.

36:59
    Na druhé straně chytá skvěle Beneš!

36:46
    Hostující brankář chytá střelu Ujhelyiho maskou.

35:59
    Pruner vyslal dobrou ránu a Zavřelovi míček poskočil před sebe, ale rychle si pro něj skočil a rozehrál.

35:17
    Zavřel si připsal další zákrok.

34:20
    Bohemka je delší dobu na míčku a to se Spartě moc nelíbí vzhledem k tomu, že prohrávají.

33:27
    Petrákova střela byla zablokovaná Krbcem.

32:55
    Kolstrunkovi utekl balónek a do útoku se ženou hosté.

32:05
    Ve druhé třetině jsou brankáři ve velmi dobré formě a proto sledujeme třetinu zatím bez branek.

31:10
    Krbec zachránil svůj tým od inkasované branky a zastavil míček u brankové čáry!

30:17
    Forman čistě odstaven od míčku, ale Bohemka stále na míčku.

29:25
    Sparta zdá se, že je teď lepším týmem, ale to neznamená, že dají branku dříve než Bohemians.

28:41
    Ujhelyiho tvrdá rána div nezlomila prsty Zavřelovi v brance.

27:52
    Sparta na míčku na své polovině zatím bez nějaké překvapivé přihrávky.

27:17
    Forman si hrál s míčkem jako někde na hřišti a za brankou to vypadalo, že byl faulován, ale míček je přisouzený Spartě.

25:59
    Tvrdá Krbcova střela vypadla Zavřelovi, který po míčku skočil a nezachytil ho ani na podruhé, ale Ujhelyi z velmi ostrého úhlu nedokázal vyrovnat stav utkání.

25:04
    Tvrdá střela od Josefa Juhy tahem šla mimo branku.

24:22
    Matěj Pruner zkusil bekhend na Zavřela, ale ten nebyl zaskočen a zachytil jeho pokus.

23:39
    Forman se zlobí na rozhodčí, že byl faulován, ale rozhodčí zůstávají v klidu.

22:51
    Ďopan nedosáhl na přihrávku od Buršíka v protiútoku a Beneš nemusel zasahovat.

21:50
    Tradičně si Milan Garčar na další třetinu vyměnil šátek na své hlavě a po červeném v první třetině měnil na bílý.

21:07
    Z volného úderu nic Sparta nevydolovala, ale ještě se stále drží na balńku.

21:07
    Volný úder pro Spartu.

20:28
    Střela Radima Křenka byla dost nepřesná a k míčku se dostanou hosté.

20:01

20:01

Další třetina začne přibližně v 19:12.

PO velmi kvalitním výkonů obou týmů vedou po první třetině hosté, kteří nejdříve vedli 1:0, pak Sparta překlonila skóre na svojí stranu a Bohemka poté udělala totéž a vede po první třetině 2:3!

20:00

19:56
    Míček končí u Zavřela a už se nic nestane.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:49
    Sparťané z dvou střel po sobě trefili dvě tyče!

18:18
    Sparta se usadila na polovině Bohemky a snaží se o kombinaci.

17:28
    Růžek a Šimáně dokázali obehrát Sparťany a dostali se k míčku.

16:05
    Bohemka jako kdyby ožila a je jí plné hřiště!
    14:57 Adam RŮŽEK - 2:3

14:57
    Hosté otáčejí skóre na svou stranu! Daniel Cabejšek vystřelil za polovinou hřiště podobně jako Kolstrunk a jeho střelu ještě tečoval ADAM RŮŽEK! Asistence: Daniel Cabejšek.

14:18
    Forman nadvakrát nedokázal procedit míček přes Beneše.
    13:38 Jan MALIČ - 2:2

13:38
    Bohemka využila přesilovou hru! Opět skvělá přihrávka Formana! Forman nahrál před malé brankoviště na JAKUBA BURŠÍKA, který pouze upřesnil míček do branky! Asistence: Filip Forman.

12:56
    Formanova střela šla pouze do mantinelu za Benešovou brankou.

12:38
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Josef Juha – 2 min., Hrubost).

12:25
    Chyba Juhy, kterou hosté nevyužili.

11:08
    Bohemka je trochu zaskočena a Sparta drží míček na svých holích.
    9:48 Jakub KOLSTRUNK - 2:1

9:48
    Sparta překlonila skóre na svou stranu! JAKUB KOLSTRUNK vyškolil Cabejška a střelou tahem za půlkou hřiště vystřelil a propálil vše co mu stálo v cestě! Asistence: Josef Juha.
    9:31 Matěj PRUNER - 1:1

9:31
    Tentokrát byl krátký i Zavřel! MATĚJ PRUNER se dostal na polovině hřiště k odraženému balónku a pádil na Zavřela a nic nevymýšlel a vystřelil přesně mezi ruku a tělo Zavřela! Bez asistence.

9:02
    Forman chyboval a Zavřel skvělým zákrokem drží nulu na svém kontě!

8:25
    Hostující obrana si poradila s útokem Sparty a Zavřel rozehrává na své obránce.

7:41
    Další dobrý zákrok Zavřela tentokrát proti Ujhelyimu.

7:15
    Střela Buršíka sražená Krbcem.

6:56
    Bohemka trochu uklidňuje hru a střídá.

6:13
    Robert Košir střílel na teploměr, ale Zavřel i trochu se štěstím si s jeho střelou poradil.

5:32
    Čihákova střela šla mimo branku a Beneš si zase došel pro odražený míček.

4:53
    Ujhelyi se vydal do rychlého útoku, ale obrana Bohemians ho nepustila ani ke střele.

4:01
    Zavřel si také připisuje první zákrok.

3:37
    Dobrá střela Formana, ale Beneš si tuto střelu pohlídal.
    2:54 Jakub BURŠÍK - 0:1

2:54
    Skvělá souhra hostů! Gajdoš se skvěle vytočil poslal bekhendovou přihrávku na Patrika Šebka, který poslal do středu před brankoviště míček JAKUBU BURŠÍKOVI, který uklidil míček do domácí branky! Asistence: Patrik Šebek.

2:17
    Michal Zeman a Josef Juha vyprovokovali jednoho z hráčů Bohemky, ale ten rychle odchází na střídačku.

1:55
    Garčar fauloval Buršíka a rozehrávat budou hosté na polovině Sparty.

1:24
    Opět musel Beneš z branky za míčkem, který si v klidu chytil.

0:44
    Beneš chytá odražený míček od zadního mantinelu.

0:23
    Hned od začátku zápasu je slyšet domácí kotel!

0:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

Hráči už přicházejí na hrací plochu.

Sparta: Martin Beneš (Hejna) – Bartoš, Garčar, Zeman, Křenek, Pruner – Kolstrunk, Juha, Zouzal, Ujhelyi, Pažák, Košir, Fišer, Kuchynka, Matěj Čermák, Kareš, M. Krbec, Hurt.

FbŠ Bohemians: Zavřel (Michajlovič) – Zezulka, Malič, Čihák, Kuncman, Ďopan, K. Krbec, Šimáně – Šebek, Dobisík, Buršík, Petrák, Rod, Cabejšek, Bílek, Tomčo, Gajdoš, F. Forman, Hrabčák.

Toto utkání budou pískat pánové Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.

FbŠ Bohemians – ACEMA Sparta Praha– 5:4 PP

Pro Bohemku to po úvodním víkendu nevypadalo dobře, když prohrávala na sérii 2:0 proti Spartě. Ve čtvrtek už šla Sparta do trháku 3:0 a zbýval jim poslední zápas na ukončení série a pokus na to měli v úterý, ale Bohemka odvrátila zkázu a vyhrála 5:4 po prodloužení a dnes se bude pokoušet snížit stav série na 2:3 z jejího pohledu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 10. Pruner, 10. Kolstrunk (Juha), 45. Matěj Čermák (Pažák), 46. Křenek (Zouzal), 60. Garčar (Zouzal) – 3. Buršík (Šebek), 14. Malič (F. Forman), 15. Růžek (Cabejšek), 46. Buršík (Malič), 47. Buršík (Ďopan), 69. Šebek (F. Forman)

ACEMA Sparta Praha: Hejna (Martin Beneš) – Bartoš, Garčar, Zeman, Křenek, Pruner – Kolstrunk, Juha, Zouzal, Ujhelyi, Pažák, Košir, Fišer, Kuchynka, Matěj Čermák, Kareš, M. Krbec, Hurt.
    Tréner: Ondřej Kašpárek

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Zavřel) – Zezulka, Malič, Čihák, Kuncman, Ďopan, K. Krbec, Šimáně – Šebek, Dobisík, Buršík, Petrák, Rod, Cabejšek, Bílek, Tomčo, Gajdoš, F. Forman, Hrabčák, Růžek.
    Tréner: Michal Jedlička

Rozhodca: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt