Hattrick Brno – Česká Lípa 5:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Pardubice 5:10 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
5:4 (2:0, 1:2, 2:2) Stav série: 1:3
FBC 4CLEAN Česká Lípa
cz Nedeľa 06.03.2022, 17:00Play-down Livesport Superligy CZ

Je konec! Hattrick Brno nakonec poráží Českou Lípu 5:4 a prodlužuje tuto sérii! Za hosty přitom v úvodu třetí části vyrovnal Tichý. O bleskovou odpověď se ale postaral Šimon Hronek. V 54. minutě dostala Česká Lípa šanci v podobě trestného střílení, které proměnil Radek Krajcigr. Rozhodující branku ale vsítil dvě minuty před koncem Lukáš Vlach. (19:04:22)

59:59
    Tak pozor! V poslední sekundě se ještě řeší, zda nebude Česká Lípa mít k dispozici další trestné střílení.

59:03
    Domácí vyhodili míček na polovinu soupeře a podařilo se jim vystřídat.

58:10
    Hosté zkouší štěstí bez brankáře!
    58:02 Lukáš VLACH - 5:4

58:02
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Hattrick se dvě minuty před koncem základní hrací doby znovu dostává do vedení! K odraženému míčku se dostal LUKÁŠ VLACH, který rozjásal halu! Asistence: Šimon Hronek.

57:40
    Kučera fauloval v rohu hrací plochy a nabídl hráčům České Lípy volný úder ze zajímavé pozice.

57:25
    Hosté mají velký tlak a drží se na polovině soupeře. Hattrick brání v pevném bloku.

56:29
    Domácí brankář Kolajta si dal pozor na zakončení z pravé strany a bez problémů míček vytěsnil vedle zadní tyče.

56:03
    Zadáci Hattricku se snaží uklidnit hru. Domácí teď potřebují hrát pečlivě hlavně do defenzivy.

55:20
    Česká Lípa je po vyrovnání pořádně nabuzená a znovu kombinuje na polovině Hattricku.

54:22
    Brom táhl další akci Hattricku po pravé straně, ale jeho rána zápěstím skončila na bloku obránce.
    53:13 Radek KRAJCIGR - 4:4

53:13
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Česká Lípa využívá přesilovou hru! K odraženému míčku se dostal osamocený RADEK KRAJCIGR, který se nemýlil!

52:39
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Šimon Hronek – 2 min., Sekání).

52:39
    Branka skutečně neplatí!

52:39
    Tak pozor! Hosté měli výhodu a hráli bez brankáře. Jeden z hráčů České Lípy však míček neomylně poslal do vlastní branky. Sudí ale nejprve ukázal, že branku neuznává!

52:00
    Domácí se hnali do protiútoku, jenže místo zakončení přišla hodně pomalá přihrávka před branku, kterou si obrana pohlídala.

51:12
    Hattrick vybojoval další rozehrávku na vlastní polovině. Domácím tento obraz hry naprosto vyhovuje.

50:28
    Brom střílel z těžkého úhlu a jeden z obránců před brankou jeho ránu zastavil obětavým pádem.

50:00
    Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a domácí Hattrick drží těsné vedení.

49:20
    Česká Lípa kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene. Naopak domácí hráči pokračují v napadání.

48:43
    Domácí fanoušci jsou dnes opravdu skvělí a hlasitým skandováním ženou Hattrick k vítězství.

48:10
    Hosté se opět dostávají do tlaku a snaží se vyrovnat. Česká nás velmi dramatický závěr utkání.
    47:13 Šimon HRONEK - 4:3

47:13
    Domácí celek bleskově odpovídá a bere si zpět ztracené vedení! Důrazem na brankovišti se prosadil ŠIMON HRONEK! Asistence: David Sládeček.
    46:54 Milan TICHÝ - 3:3

46:54
    Je vyrovnáno! Trestné střílení si vzal na starost MILAN TICHÝ, který překonal domácího brankáře!

46:54
    Tak pozor! Trestné střílení pro Českou Lípu.

46:52
    Česká Lípa se po dlouhé době dostala na polovinu soupeře, ale Hattrick ve třetí části nebrání špatně.

46:06

45:19
    Domácí vybojovali volný úder na polovině České Lípy, nicméně svou možnost nevyužili.

45:06
    Brom mohl střílet z dobré pozice, ale raději zvolil další přihrávku do kombinace.

44:29
    Jalový dostal přihrávku na levou stranu, nicméně přízemní střelou vůbec netrefil branku České Lípy.

44:06
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Marek Dzierža – 2 min.).

43:23
    Hattrick se dostal na polovinu soupeře, ale ani domácí se neženou do zakončení. Pokračuje taktická bitva.

42:37
    Matěj Kostka dostal přihrávku na levou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním míčku a daroval jej soupeři.

42:12
    Hattrick kombinuje na vlastní polovině. Hodně aktivní je Dvořák, který rozdává spoluhráčům přihrávky.

41:10
    Hráči Hattricku se v úvodu třetí části skvěle pohybují a nedávají soupeři moc prostoru pro kombinaci.

40:40
    Brom dostal přihrávku na levou stranu hřiště, odkud střílel příklepem, ale jeho ránu připravený brankář skvěle zneškodnil.

40:10
    Česká Lípa uspěla na úvodním vhazování třetí třetiny. Hosté budou chtít dokonat svůj comeback a ukončit sérii.

40:01

Druhá třetina končí! I po druhé části je na tom lépe domácí Hattrick. Celek z Brna rozjásal v polovině základní hrací doby Jalový. Za hosty ale snížil Jaromír Ekl a čtyři minuty před přestávkou snížil na rozdíl jediné branky Marek Dzierža.

40:00

39:15
    Mohlo být vyrovnáno! Jeden z hostů v úniku přehodil domácího brankáře, ale míček skončil nad břevnem!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:06
    Brom potáhl míček na polovinu soupeře, přehodil si jej na forhend a zakončil. Jeho pokus hostující brankář vykopl.

37:36
    Česká Lípa uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině a číhají na další volný prostor.

37:00
    Domácí fanoušci hlasitě skandují a snaží se nabudit své oblíbence, kteří v posledních minutách prožívají těžké chvíle.
    36:15 Marek DZIERŽA - 3:2

36:15
    Česká Lípa snižuje a vrací se zpět do utkání! MAREK DZIERŽA zakončil dobře sehraný protiútok hostujícího celku. Asistence: Lukáš Staněk.

36:06
    Domácí fanoušci oslavují další ubráněné oslabení Hattricku. Brněnský celek zatím brání v dnešním souboji obětavě.

35:34

34:40
    Hattrick vybojoval rozehrávku na vlastní polovině. Domácí celek se dostal vpřed, kde uklidnil kombinaci.

34:15
    Štěpán Slaný si našel prostor na pravé straně, ale jeho zakončení skončilo na noze prvního obránce.

33:34

33:12
    Hattrick opět vyvezl míček na polovinu České Lípy, kde florbalisté Brna nasbírali cenné sekundy k dobru.
    32:44 Jaromír EKL - 3:1

32:44
    Hostující celek se také dočkal branky! Po ojedinělé akci tečoval míček pod ruku domácího brankáře JAROMÍR EKL! Asistence: Jakub Jirsa.

32:00
    Domácí už znovu hrajou na polovině soupeře a nedávají hráčům České Lípy jakýkoliv prostor nadechnout se.

31:29
    Jeden z hostů byl natolik aktivní, že vlétl až do branky Hattricku, kterou dopravil až k mantinelu. Domácí zadáci jej ihned uklidňují.

31:03
    Domácí brankář si pohlídal zakončení z těžké pozice a bez problémů schoval míček mezi nohy.

30:42
    Radek Krajcigr táhl akci České Lípy po levé straně, ale nakonec se do zakončení nedostal.

30:00
    Je za námi polovina základní hrací doby a domácí Hattrick má nakročeno k prodloužení série.
    29:52 Lukáš JALOVÝ - 3:0

29:52
    Domácí celek přidává i třetí branku! LUKÁŠ JALOVÝ ve sprintu oběhl branku soupeře a zakončil přesně. Asistence: David Sládeček.

29:31
    Zadáci Hattricku kombinují na vlastní polovině a vyčkávají na skulinku v obraně soupeře.

29:06
    Marek Dzierža aktivně napadal rozehrávku domácích obránců, ale byl sám a k míčku se nedostal.

28:31
    Jakub Karel dostal přihrávku na levou stranu, kde si míček navedl na střed a zakončil. Ani jeho rána nebyla přesná.

28:03
    Po delší době hosté uklidnili rozehrávku kombinací na vlastní polovině. Hráčům České Lípy zatím schází lepší pohyb.

27:32
    Hattrick soupeře prakticky nepouští k míčku. Hráči České Lípy zatím působí takovým unaveným dojmem.

27:06
    Hattrick se nastěhoval na polovinu soupeře, jenže Česká Lípa brání v pevném bloku, který domácím nedává moc prostoru.

26:29
    Dominik Dvořák dostal nabito do dobré pozice, ale zakončení příklepem se mu zrovna nepovedlo.

26:00
    Domácí se usadili na polovině soupeře, kde si vyměnili několik přihrávek, ale také Hattricku chybí zakončení.

25:12
    Domácí brankář si dal pozor na střelu z velké dálky a připsal si jistý zákrok. Hattrick bude rozehrávat.

24:29
    Česká Lípa se zatím nepřesnou kombinací zbytečně často zbavuje míčku. Obrana Hattricku drží své vedení s přehledem.

24:03
    Hattrick uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině. Hráči České Lípy nyní zvýšili aktivitu a snaží se obrat soupeře o míček.

23:29
    Juhaňák na pravé straně získal míček a poslal přihrávku před branku. Ani tato pobídka spoluhráče nenašla.

23:12
    Česká Lípa se tlačí vpřed postupnou kombinací, ale zatím tomu schází zakončení. Hráči Hattricku výborně vystupují.

22:37
    Hronek poslal přihrávku před branku soupeře, ale tam scházeli hráči Hattricku Brno.

22:26
    Dominik Dvořák se stáhl na vlastní polovinu, kde získal míček pro svůj celek. I v úvodu druhé části sledujeme velkou porci soubojů.

21:42
    Kučera z otočky přihrál před branku hostujícího celku, ale brankář České Lípy nebezpečnou přihrávku na poslední chvíli vykopl.

21:23
    Hattrick je zatím v úvodu druhé třetiny důraznější a nepouští hráče České Lípy do střeleckých pozic.

20:36
    Hronek se hnal vpřed po levé straně, ale obránce se s ním výborně stáhl na vlastní polovinu a nedovolil mu zakončit.

20:10
    Hattrick uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Celek z Brna bude chtít navázat na slušný výkon z první třetiny utkání.

20:01

První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokonenější Hattrick. Brňané na úvod přestáli dobrý vstup soupeře do utkání a sami udeřili. V desáté minutě se trefil Slezák a o tři minuty později přidal druhý zásah Lukáš Jalový.

20:00

19:55

19:00
    Domácí brankář si připsal dva vynikající zákrok a nenechal hosty v závěru první třetiny snížit.

17:55
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Matěj Kostka – 2 min., Nedovolená vzdálenost).

17:35
    Česká Lípa v závěru první třetiny převzala aktivitu a tlačí se do útoku. Hattrick zatím brání s přehledem.

17:12
    Radek Krajcigr si připravil míček do střelecké pozice a zakončil zápěstím. Domácí brankář jeho ránu skvěle vyrazil!

16:29
    Česká Lípa po delší době prověřila domácího brankáře. Kolajta ránu od mantinelu viděl a skvěle míček vykopl.

16:09
    Jalový potáhl míček na polovinu soupeře, jenže bekhendem hostující branku minul o pořádný kus.

15:36
    Česká Lípa se dostala do zakončení, ale ránu z levé strany zablokoval hned první obránce v dresu domácího celku.

15:13
    Domácí stále drží míček na vlastní polovině a bez problémů diktují tempo dnešního souboje. Hráči hostů soupeře prakticky nenapadají.

14:16
    Hráči Hattricku drží míček na svých hokejkách a nikam se neženou. Naopak florbalisté České Lípy napadají hodně vysoko.

13:32
    Sládeček obral o míček soupeře na jeho polovině. Hráči Hattricku to následně přehnali s důrazem a nabídli rozehrávku hostům.

13:12
    Česká Lípa se tlačila vpřed se snahou o rychlou odpověď, jenže jeden z hostů na polovině Hattricku porušil pravidla.
    12:44 Lukáš JALOVÝ - 2:0

12:44
    Hattrick využívá přesilovou hru a vede už o dvě branky! V přesilové hře se dokázal prosadit LUKÁŠ JALOVÝ! Asistence: Jiří Juhaňák.

12:20
    Hosté míček vybojovali za svou brankou a osvobodili se vyhozením přes celé hřiště.

12:00
    Hattricku se zatím v přesilovce nedaří střílet. Hronek číhal na přihrávku před branku, jenže v klíčovou chvíli promáchl.

11:05
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Radek Krajcigr – 2 min., Hrubost).

10:38
    Domácí skvěle brání od poloviny hrací plochy a nenechávají florbalistům České Lípy prostor pro kombinaci.

10:03
    Česká Lípa kombinuje na vlastní polovině a snaží se dostat vpřed. Hráči domácího Hattricku jsou vstřelenou brankou nabuzení.
    09:45 René SLEZÁK - 1:0

09:45
    Domácí Hattrick se po silné pasáži soupeře dostává do vedení! Na levé straně se otočil RENÉ SLEZÁK a jeho rána zapadla do branky! Asistence: Lukáš Suk.

09:38
    Česká Lípa je v posledních minutách o něco aktivnějším celkem, který se častěji tlačí do ofenzivy. Hattrick se prakticky pouze brání.

09:03
    Jaromír Ekl střílel z pravé strany hrací plochy, ale jeho rána skončila vedle zadní tyčky domácí branky.

08:29
    Do dalšího zakončení se z levé strany dostal Jalový. Jeho ránu ještě tečoval Šimon Hronek, od jehož čepele se míček odrazil nad branku.

08:12
    Matěj Kostka pokazil přihrávku na polovině hřiště a pustil soupeře do protiútoku. Defenziva Hattricku se ale stačila vrátit.

07:39
    Slaný poslal nahození před domácí klec, kde nebyl nikdo z florbalistů České Lípy. Obrana Hattricku tak uklidňuje rozehrávku.

07:20
    Hattrick se dostal na polovinu soupeře, kde zakončoval Lukáš Kučera, ale jeho zakončení zablokoval obětavý obránce.

06:39
    Zadáci České Lípy obrali o míček domácího Broma a pomohli si rozehrávkou o mantinel. Zatím je k vidění moře soubojů.

06:03
    Hattrick znovu vyčkává s rozehrávkou na vlastní polovině. V úvodu je vidět, že domácí hrají v dnešním souboji prakticky o všechno.

05:34
    Tadeáš Gryc se dostal k odraženému míčku na levé straně hrací plochy, jenže rána příklepem mu vůbec nesedla.

05:03
    Zadáci Hattricku uklidňují rozehrávku na vlastní polovině a nikam se neženou. Ani hráči České Lípy domácí akci neatakují.

04:29
    Jalový uspěl v souboji v rohu hrací plochy, ale po krátkém držení míčku o něj znovu přišel a musel si pomoci přestupkem proti pravidlům.

04:02
    Procházka střílel z pravé strany hrací plochy, jenže rána forhendem mu vůbec nesedla a míček skončil vedle zadní tyčky.

03:26
    Lukáš Kučera se po zajímavé akci Hattricku dostal do zakončení na polovině soupeře, ale jeho ránu tečoval obránce nad branku.

03:03
    Hattrick získal míček za vlastní brankou a může uklidnit hru. Florbalisté domácího mužstva zatím dopředu rozhodně nespěchají.

02:36
    Slaný si dal pozor na napadajícího Broma a uklidnil rozehrávku z pohledu České Lípy. V hale v Maloměřicích panuje výborná atmosféra.

02:12
    Lukáš Jalový se hnal vpřed po levé straně, jenže si míček posunul daleko před sebe a už nestačil zakončit forhendem.

01:36
    Do dalšího zakončení se dostali hosté, ale rána z levé strany prolétla kolem bližší tyčky.

01:13
    Jalový se stáhl za vlastní branku, kde vybojoval míček pro domácí Hattrick. Brňané se v úvodu nedostávají vpřed.

00:42
    Česká Lípa začíná v utkání hodně opatrně a snaží se hrát s míčkem na hokejkách. Hráči Hattricku soupeře nenapadají.

00:10
    Hostující celek uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Česká Lípa může rozjet první ofenzivní akci.

00:01

FBŠ Hummel Hattrick Brno: O. Kolajta (Raška) – Jalový, Kostka, Sládeček, J. Hájek, Suk, M. Kůra, J. Kůra – Brom, L. Kučera, Procházka, Juhaňák, Dominik Dvořák, Lhota, Š. Hronek, Vlach, Bednář, Gryc, Slezák.

FBC 4CLEAN Česká Lípa: J. Dvořák (Ponomarev) – Tichý, Mlejnek, T. Kadlec, Slaný, Štěrba – Dzierža, Kouba, Karel, Kopič, Brodský, Jirsa, Staněk, Krajcigr, Ekl..

Českolipští mají za sebou velmi slušný vstup do roku 2022. Výhry nad Otrokovicemi, Chodovem, Pardubicemi nebo proti Black Angels ještě přiživily naději na účast v play-off, kterou však rozmetaly dvě těsné domácí porážky se Spartou a Královskými Vinohrady. Bodově nejhorší sezóna mezi elitou přisoudila České Lípě souboj s Hattrickem.

FBŠ Hummel Hattrick Brno – Hattrick Brno nakonec obsadil po základní části poslední čtrnácté místo tabulky, přičemž z posledních sedmi duelů odešel pokaždé poražen. V letošním kalendářním roce tak brněnský celek stále nezvítězil. V souboji s Českou Lípou by Hattrick přesto měl být vyrovnaným soupeřem. V základní části jej ale trápila ofenziva. Hattrick měl ze všech celků úplně nejhorší útok.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 10. Slezák (Suk), 13. Jalový (Juhaňák), 30. Jalový (Sládeček), 48. Š. Hronek (Sládeček), 59. Vlach (Š. Hronek) – 33. Ekl (Jirsa), 37. Dzierža (Staněk), 47. Tichý (t.s.), 54. Krajcigr