Vítkovice – Chodov 5:4 (2:1 po s.n.) | Střešovice – Black Angels 7:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:3 (kon.)
Sparta – Bohemians 6:3 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
7:5 (3:0, 1:3, 3:2) Stav série: 2:0
Black Angels
cz Nedeľa 27.02.2022, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • 2 • Štvrťfinále

Nejlepší hráči utkání:
    Tatran – Martin Čermák
    BA – Tomáš Hanák (19:08:07)

Tatran vyhrává i druhé utkání této série a ujímá se vedení 2:0. Dnes to Tatran, ale neměl tak jednoduché jako v prvním utkání. V první třetině Tatran jednoznačně dominoval a vytvořil si tříbrankový náskok, ale ve druhé třetině se hosté dokázali dostat do utkání a dostali se na rozdíl jedné branky. Ve třetí třetině domácí dokázal vstřelit dvě branky a opět unikl do vedení, BA ale sáhlo po power play a dokázalo se dostat na rozdíl jedné branky, ale v poslední 20 vteřinách inkasovali do prázdné a hráči BA prohrávají i druhé utkání. Série bude pokračovat v sobotu opět v Řepích, ale tentokrát budou psaní jako domácí Black Angels.

59:58
    Skvělý save Jurca zakončuje utkání.
    59:50 Matěj HAVLAS - 7:5

59:50
    Havlas trefuje opuštěnou bránu je rozhodnuto.

59:38
    Kreysa zbytečně fauluje a hosté mají skvělou příležitost vyrovnat.

58:59
    Vyhrané buly pro BA a kasa je prázdná.

58:52
    Oddechový čas pro domácí.
    58:52 Jakub BOČEK - 6:5

58:52
    Po střele Hanáka, doklepává míček do branky Boček a je to pouze o gól.

58:41
    Hosté znovu bez brankáře.
    58:10 Matouš BURIAN - 6:4

58:10
    Hanák dal těžkou přihrávku Burianovi, ale ten to zvádl a snižuje na 4:6.

57:37
    Hosté zkouší hru bez brankáře.

57:33
    Oddechový čas pro hosty.

55:51
    Tlapák si hraje za brankou s útočníky hostů, ale míček ztrácí a vznikl závar před brankou Tlapák však dokázal míček odkopnout.
    54:18 Jonáš KREYSA - 6:3

54:18
    Beneš měl před sebou dálnici a jeho střelu doklepává do branky Kreysa.

Marcel Zelenka

Góly a asistencie: 2. Marek Beneš, 13. Šindelář (Meliš), 15. Martin Čermák (Meliš), 35. Martin Čermák (Meliš), 47. Němeček (Marek Beneš), 55. Kreysa (Marek Beneš), 60. Havlas (Tlapák) – 27. T. Hanák (Hromada), 33. T. Hanák (Hromada), 37. Hromada (J. Boček), 59. M. Burian (T. Hanák), 59. J. Boček (T. Hanák)

PSN Tatran Střešovice: Jurco (Kříž) – Pánek, Mühlfait, Sládeček, Němeček (C), Piskáček – Eliáš, Kreysa, Kún, Sádlo, Jak. Kolísko, Šimek, Martin Čermák, Havlas, Marek Beneš, Tlapák, Šindelář, Švéda, Meliš.
    Tréner: Luděk Beneš

Black Angels: Matiášek (Körber) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Pícha, Bouček – M. Boček, Fryš, Čáslava, M. Burian, Svatoš, Hromada (C), Neklan, J. Boček, R. Hanák, T. Hanák, Renčín.
    Tréner: Tomáš Janeček

Rozhodca: Martin Both – Vladimír Černín, delegát: Michal Šafář