Monaco – Remeš 1:2 (kon.) | Angers – Lens 1:2 (kon.) | Brest – Lorient 0:1 (kon.)
Clermont Foot – Bordeaux 1:1 (kon.) | Metz – Nantes 0:0 (kon.) | Troyes – Marseille 1:1 (kon.)
Lyon – Lille 0:1 (kon.)
FC Metz
0:0 (0:0)
FC Nantes
cz Nedeľa 27.02.2022, 15:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:15. (17:03:54)

Jelikož se ve druhé půli neujala ani zajímaví střela Blase z úvodní části druhé půle končí utkání 0:0. Nejdůležitější moment utkání se odehrál v 87. minutě, kdy byl po brutálním faulu vyloučen Pajot. Obět faulu Coco také utkání kvůli zranění nedohrál.

90+3

90+3
    Ani Coulibaly nezmění remízový stav tohoto utkání.

90+2
    Appiah byl velmi tvrdě dohrán Nguettem. Méty obecně mají velké problémy s disciplínou a málokdy dohrávají v jedenácti.

90+1
    Pallois sice nemilosrdně osolil de Prévilla, ale vhazovat budou hráči Nantes.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

88
    Nantes hrát přesilovku nebude, jelikož Coca musejí doprovázet ze hřiště s velkou podporou dva členové realizačního týmu Nantes. Nantes již pětkrát střídalo, takže utkání by se mělo dohrávat deset na deset.

87
    Žlutou kartu dostává Vincent Pajot (FC Méty) za hrubý faul.

87
    Marcus Coco byl velmi nehezky sestřelen v podobě ostrého skluzu Pajota.

85
    Dva míče na hřišti sudímu nevadili a Nguette ukázal velkou dávku pohotovosti, když druhý míč odkopl mimo hrací plochu, více z toho však útočící hráči Mét nedokázali vytěžit.

84
    Ačkoli obě družstva provedli spíše střídání ofenzivnějšího rázu, žádnou brankujsme neviděli. A težko přepokládat, že se to v posledních minutách utkání změní k lepšímu.

82
    Po centru do pokutového území nedokázal aspoň částečně tuto snahu Mét zakončit Nguette.

82
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Wylan Cyprien, přichází Kalifa Coulibaly.

81
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Charles Traoré, přichází Samuel Moutoussamy.

80
    Při dalším útoku si již Geubbels dokázal dojít pro faul na svou osobu od Jemersona.

79
    Willem Geubbels to zkusil jako jeho předchůdce Bukari a také on při sólo průniku pohořel.

78
    Obrana Nantes odehrála centr z rohu rovnou na další rohový kop pro FC Méty.

78
    Hráči Mét budou rozehrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

Rostislav Králik

Góly:

Karty:   58. Amadou (MTZ) – 40. Cyprien (NAT), 51. Ch. Traoré (NAT)   87. Pajot (MTZ)

Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:15.
    FC Metz: Caillard – Delaine, Bronn (C), Kouyaté, Jemerson, Candé – Sarr, Amadou, Pajot, Boulaya (62. Nguette) – Mafouta (63. de Préville).
    Náhradníci: Úkíddžá – Joseph, de Préville, Nguette, Yade, Niakaté, Mbengue, Niane, Danley.

FC Nantes: Lafont (C) – Ch. Traoré (81. Moutoussamy), Pallois, D. Appiah, Girotto, Corchia – Chirivella, Cyprien (82. K. Coulibaly), Blas (72. Geubbels) – Bukari (62. Coco), Kolo Muani (72. Pereira De Sa).
    Náhradníci: Descamps – Pereira De Sa, K. Coulibaly, Coco, Moutoussamy, Geubbels, Sylla.

Rozhodca: Batta – Auger, Pacelli

Diváci: 15 851