Bohemians – Ostrava 0:2 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Liberec – Jablonec 1:1 (kon.)
Plzeň – Pardubice 4:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (0:0)
FK Jablonec
cz Sobota 26.02.2022, 15:00 • Stadion U Nisy, Liberec • Česká FORTUNA:LIGA • 23. kolo

Právě skončilo 58. Podještědské derby, které vítěze nepoznalo. Duel dvou odvěkých rivalů skončil remízou 1:1. V prvním poločase jsme sledovali spíše soubojové utkání bez velkých šancí na obou stranách. Stejně začal i poločas druhý, ale vše se změnilo v 53.minutě, kdy rozhodčí Berka po konzultaci s videem nařídil pokutový kop pro domácí Liberec za ruku Zeleného ve vápně. Michael Rabušic poslal domácí do vedení a začala ofenzivní podívaná. Hra se přelévala ze strany na stranu a šance střídala šanci. Poté se Jablonec dostal do tlaku, který vyústil ve vyrovnávací branku Černáka ze 77. minuty. Do konce utkání už se žádný z hráčů gólově neprosadil, a tak si oba týmy z tohoto utkání berou po bodu. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (16:58:41)

90+4

90+4
    Liberec se ještě snaží, ale jablonecká obrana nadále odolává.

90+3
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Karol Mészáros.

90+3
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Václav Pilař, přichází David Nykrín.

90+2
    V té druhé se po zmatcích v liberecké obraně píská faul na domácího Tiéhiho.

90+1
    V první z nich jablonečtí hlavičkují mimo.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Jan Matoušek upadl v pokutovém území v souboji. Rozhodčí Berka jej jasným gestem zvedá zpět na nohy.

89
    Ani další snaha libereckých nevedla k ohrožení Hanuše.

87
    Domácí se ještě snaží dostat k bráně soupeře a rozhodnout 58. Podještědské derby. Zatím bez úspěchu.

85
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Davis Ikaunieks.

85
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází David Houska, přichází David Štěpánek.

84
    Jan Matoušek se otočkou hezky zbavil protihráče a vystřelil k tyči. Jan Hanuš byl na zemi včas.

83
    Martin Koscelník hledal spoluhráče na hranici ofsajdu. Balon skončil až u Hanuše.

81
    Jan Matoušek dostal míč na polovině hřiště a běžel vstříc Hanušovi. Rychlý návrat hostujícího Černáka znemožnil domácímu záložníkovi zakončit.

79
    Žlutou kartu za tvrdý zákrok na soupeře dostává Mario Purzitidis (FC Slovan Liberec).