Atlético Madrid – Manchester United 1:1 (kon.) | Benfica – Amsterdam 2:2 (kon.)
Atlético Madrid
1:1 (1:0)
Manchester United
Streda 23.02.2022, 21:00 • Wanda Metropolitano (Madrid) • Liga majstrov • Osemfinále

Fauly 19:16 (23:04:48)

Prvý zápas osemfinále Ligy majstrov majú po dnešnom večeri za sebou aj Atlético Madrid a Manchester United. Aj napriek tomu, že po prvom polčase viedli domáci po góle Félixa zo 7. minúty 1:0, v tom druhom sa skóre menilo až v 80. minúte. Po tom čo domáci chybovali na strede poľa sa do samostatného úniku dostal po prihrávke od Bruna Fernandesa švéd Anthony Elanga, ktorý sa v tejto šanci nepomýlil a vyrovnal. Domácich sme po tomto inkasovanom góle na trávniku nespoznávali, razom to už nebolo to odhodlaním nabité Atlético, ktoré sme videli či už v prvom polčase, alebo aj na začiatku toho druhého. Do záverečného hvizdu sa už výsledok nezmenil, a tak sa na madridskom Wanda Metropolitano zrodila len remíza 1:1. S týmto konštatovaním sa s vami od klávesnice lúči a želá vám dobrú noc Adam Pančák.

90+4
    90+4.

90+4
    Domáci síce teraz s loptou na svojich kopačkách, no odhodlanie po strelení víťazného gólu na nich nevidíme.

90+2
    Domáci ako keby v týchto chvíľach ani neboli duchom prítomní na trávniku, naopak hostia naplno v týchto minútach ožívajú. Uvidíme ešte obrat v tomto dnešnom prvom zápase osemfinále?

90
    Bude to ešte porcia štyroch minút v dnešný večer na madridskom Wanda Metropolitano.

90
    Uvidíme koľko minút sa odhodlá nastaviť hlavný arbiter Hategan.
    87.

87
    DOMÁCIM BOHUŽIAĽ NA ICH NEŠTASTIE DNES NEPRAJE ANI ŠŤASTIE. Griezmann sa v šestnástke z ničoho nič dostal ku strele, ktorá opečiatkovala brvno brány De Geu, ktoý sa ani len nepohol za loptou.

87
    Obraz hry na ihrisku sa nám trochu zmenil. Domáci po inkasovanom góle pôsobia až sklesnuto, chýba im to pravé odhodlanie, ktoré ich zdobilo v prvom dejstve.

83
    Žltú kartu dostáva Alex Telles (Manchester United).

81
    Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Jadon Sancho, prichádza Jesse Lingard.
    80. Anthony ELANGA - 1:1

80
    Manchester United dal gól!
    Po obrovskej chybe domácich na strede poľa sa do samostatného úniku po pravom krídle po prihrávke od Bruna Fernandesa dostal ANTHONY ELANGA, ktorý to vyriešil veľmi jednoducho a triafa to po zemi priamo ku tyči. Pre švédsky 19-ročný talent je toto prvý presný zásah v Lige majstrov.
    79.

79
    Zaujímavú možnosť, priamy kop spred šestnástky, zahrával nik iný ako Cristiano Ronaldo. Tomu ale tento zápas absolútne nesedí, mieri len nad bránu.