Florida – Nashville 4:6 (kon.) | Columbus – Toronto 4:3 (po pr.) | Ottawa – Minnesota 4:3 (kon.)
Philadelphia – St. Louis 1:4 (kon.) | Seattle – NY Islanders 2:5 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:3 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
Anaheim Ducks
4:3 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
San Jose Sharks
cz Streda 23.02.2022, 04:10 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Trevor ZEGRAS - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Je rozhodnuto. Samostatné nájezdy ovládli domácí hráči a vítězný nájezd si po střele na lapačku připsal TREVOR ZEGRAS.

60:28
    Vyloučení na straně Anaheimu, dvě minuty za držení dostal Jakob Silfverberg. Hosté tak budou hrát čtyři na tři.

58:32
    Blízko možnému rozhodnutí byl Burns, když po Gregorově pasu trefil golfákem brankovou konstrukci!
    53:09 Šimkův nedovolený zákrok na Terryho

53:09
    Radim Šimek sroloval u mantinelu domácího Terryho a za svůj zákrok dostal dvě minuty za vražení na mantinel.

45:35
    Vyloučení na straně Anaheimu, hosté si dají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Simon Benoit.

38:04
    Vylučuje se na straně San Jose, dvě minuty za hákování dostal Nick Bonino.
    36:09 Rickard RAKELL - 3:3

36:09
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Zase máme srovnáno. Domácí vyhráli v útočném pásmu buly, k puku se dostal RICKARD RAKELL, stahovačkou se zbavil Cogliana a prudkou ranou na lapačku překonal Reimera – 3:3. Asistence: Adam Henrique.
    33:44 Logan COUTURE - 2:3

33:44
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Přesilovka je nakonec využitá a hosté znova vedou. Kombinace byla vedena celým pásmem, až skončila u modré čáry, odkud vystřelil Burns, jeho ránu Stolarz pouze vyrazil před sebe a LOGAN COUTURE doslova dostrkal poskakující puk za brankovou čáru – 2:3. Asistence: Brent Burns, Timo Meier.

30:44
    Zároveň se ale pískalo provinění na straně domácích a Hampus Lindholm dostal 2+2 minuty za vysokou hůl.
    30:44 Gregorova dnes už druhá velká šance na gól

30:44
    Dnes druhá velká šance hostujícího Gregora! Tentokrát si najel před branku na Barabanovovu přihrávku, jenže zakončení z bezprostřední blízkosti mu Stolarz dokázal zastavit!

28:34
    Je tu navíc další přesilovka pro domácí, Alexandr Barabanov vyhodil puk přes mantinel a dostal dvě minuty za zdržování hry.
    27:00 Rickard RAKELL - 2:2

27:00
    V tuto chvíli se to ale San Jose moc nevyplatilo, neboř po buly přišla kombinace domácích, střela z levého kruhu, kterou Reimer vyrazil pouze před sebe a puk se poté odrazil od RICKARDA RAKELLA a skončil v síti – 2:2. Asistence: Trevor Zegras, Cam Fowler.

21:50
    Je tu vyloučení na straně San Jose, dvě minuty za hákování dostal Alexandr Barabanov. Přesilovka pro Anaheim.

18:38
    Jak domácí Nicolas Deslauriers, tak i hostující Jonah Gadjovich dostali pětiminutové tresty za bitku.
    17:22 Brent BURNS - 1:2

17:22
    Další výpad hostujícího celku a San Jose jde do vedení! Po přechodu do útočného pásma přihrál Nieto do druhé vlny na modrou čáru, kde napřáhl BRENT BURNS a jeho rána z první prošla skrz vše až za Stolarzova záda – 1:2. Asistence: Matt Nieto, Timo Meier.
    16:24 Gregor svůj únik neproměnil

16:24
    Šance hostů na vedení! Po zisku puku ve středním pásmu dostal přihrávku za obranu Noah Gregor, při sólu zkusil bekhendový blafák, jenže nechal pouze vyniknout Stolarzovu lapačku!
    07:10 Logan COUTURE - 1:1

07:10
    Po vyhraném buly v útočném pásmu je už ale vyrovnáno! Z levé strany vystřelil Burns, puk byl hráči před brankou ztlumen, aby jej tak mohl zblízka za Stolazre sklepnout pohotový LOGAN COUTURE – 1:1! Gólman Anaheimu byl připraven právě na prvotní střelu, sražený puk jej dokonale překvapil. Asistence: Brent Burns.

04:42
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Simon Benoit.
    03:38 Derek GRANT - 1:0

03:38
    Domácí tým jde do rychlého vedení. San Jose propadlo při bránění rychlého přechodu soupeře do útoku, takže z toho byla akce dva na nikoho, na kterou neměl Reimer moc šancí nějak zareagovat. Takže po rychlé výměně puku mohl DEREK GRANT zakončit do odkryté části branky a je to 1:0. Asistence: Sam Carrick, Nicolas Deslauriers.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 4. D. Grant (S. Carrick, Deslauriers), 27. Rakell (Zegras, Fowler), 37. Rakell (Henrique), rozh. náj. Zegras – 8. Couture (B. Burns), 18. B. Burns (Nieto, T. Meier), 34. Couture (B. Burns, T. Meier)