Liberec – Ostrava 2:1 (2:1 po s.n.) | Otrokovice – Black Angels 3:6 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
3:6 (1:2, 0:2, 2:2) Stav série: 0:2
Black Angels
cz Nedeľa 20.02.2022, 17:00 • Městská Hala Otrokovice • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Osemfinále

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (18:54:09)

Je konec po skvělém výkonu Black Angels postupují do čtvrtfinále play-off a bojují tak dál! Otrokovicím končí sezóna a budou se připravovat na tu další.

59:23
    Střílel Vykopal, ale hosté si jeho střelu pohlídali.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:27
    Radek Hanák výborně zablokoval Sovjákovu střelu.

57:57
    Matiášek rukou vytáhl skvělý zákrok.

57:15
    Otrokovic jsou stále v šesti, ale na tři góly není už moc času.

56:56
    Střela Ronalda Gašparíka šla mimo branku

56:28
    Po chvíli jsou domácí opět v šesti!

56:01
    Tomáši Sovjákovi přeskočil míček čepel a smolně vypadl až za mantinel.

55:46
    Domácí hrají v šesti!

55:32
    Utkání se nám schyluje ke konci a za chvíli nejspíše uvidíme hru v šesti Otrokovic.

54:49
    Kohút se natáhl a vychytal Hromadu v obrovské šanci!

54:23
    Hráči hostí drží teď míček na svých holích a šetří čas.

53:51
    Grich faulován a domácí utahují šroubky.

53:05
    Na útočné polovině Black Angels fauloval Burian a domácí mohou založit útočnou akci.

52:39
    Sovják teď tvrdě atakoval přes mantinel jednoho z hostí, ale rozhodčí nebudou vylučovat.
    51:37 Tomáš SOVJÁK - 3:6

51:37
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Tak pozor, pozor už Otrokovicím zbývají jen tři branky! TOMÁŠ SOVJÁK po dlouhé kombinaci týmu vystřelil tahem a vymetl pravý horní roh hostující branky. Asistence: František Vykopal.

51:10
    Matiášek teď skočil pro míček daleko z brankoviště.

50:28
    Vyloučení v týmu Black Angels (Filip Neklan – 2 min., Sekání).

50:01
    Otrokovice budou hrát přesilovou hru!

49:30
    Otrokovicím už začínají téct nervy a je to vidět i na hřišti.

49:04
    A je tu další zlomená florbalka, ale tentokrát na straně domácích.
    47:57 Samuel KELEMEN - 2:6

47:57
    A pozor... domácí snižují a jsou stále ve hře! SAMUEL KELEMEN nic nevymýšlela přesně zamířil tam, kam potřeboval. Asistence: Tomáš Sovják.
    47:11 Jakub BOČEK - 1:6

47:11
    Black Angels právě vstřelili branku!
    V této sérii je už troufnu si říct hotovo! Pražané využívají přesilovku po skvělé střele JAKUBA BOČKA, který kompletuje hattrick! Asistence: Matouš Burian.

46:46
    Vyloučení v týmu Navláčil Panthers Otrokovice (Ronald Gašparík – 2 min., Nedovolené vrážení).
    46:34 Jakub BOČEK - 1:5

46:34
    Hosté už vedou 1:5 a vypadá to ještě lépe s Black Angels! JAKUB BOČEK dostal přihrávku od Jakuba Renčína a první zmiňovaný zakončil forhendem a prostřelil Kohúta. Asistence: Jakub Renčín.

46:22
    Skvělý zákrok Kohúta po střele Hanáka.

45:40
    Otrokovice hrají na polovině hostů a čas Kelemenova trestu ubíhá.

45:05
    Domácí hrají ve čtyřech.

44:43
    Bleci budou hrát přesilovku 5 na 3!

44:43
    Vyloučení v týmu Navláčil Panthers Otrokovice (Samuel Kelemen – 2 min., Sekání).

43:57
    Burian na středu hřiště pouze do bloku Otrokovic-

43:05
    Vyloučení v týmu Navláčil Panthers Otrokovice (Tomáš Sovják – 2 min., Bránění ve hře).

42:13
    Tomáš Hanák nahrával před bránu Radkovi Hanákovi, ale ten na jeho přihrávku nedosáhl.

41:33
    Vykopal ve velké šanci míjí branku!

40:36
    Hromadovu střelu Kohút z větší vzdálenosti viděl a v klidu vychytal.

40:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:18.

Střely po druhé části: 14:14.

Je za námi i druhá část tohoto utkání! Hosté si jdou pro postup do čtvrtfinále a nevypadá to, že by domácí měli ještě tuto sérii zdramatizovat. V druhé části padly dvě branky, nejprve se prosadil nejproduktivnější hráč Black Angels Jakub Boček a po té se prosadil Daniel Ludvík v čase 32:26.

40:00

39:18
    Bleci ke konci třetiny kombinují na polovině Otrokovic.

38:00
    Zbývají poslední dvě minuty druhé třetiny a zatím to nevypadá s Otrokovicemi moc dobře.

37:16
    Otrokovicím utíká čas a bylo by na místě, aby ještě před koncem třetiny se pokusili snížit.

36:19
    Hrabalova přihrávka na Ležatku prošla přes kros, ale Ležatka poté špatně zamířil.

34:52
    Black Angels drží míček a nikam se neženou.

34:00
    Hrabalovu střelu zastavil Matiášek rukou.

33:21
    Červenka byl v dobré pozici, ale těsně minul horní tyč!
    32:26 Daniel LUDVÍK - 1:4

32:26
    Je tu už náskok Black Angels o tři branky! DANIEL LUDVÍK z výběhu dokázal přesně zamířit mezi nohy Kohúta! Asistence: Tomáš Straka.

31:52
    Odpískaná vysoká hůl na straně Otrokovic, rozehrávat budou hosté.
    31:08 Jakub BOČEK - 1:3

31:08
    Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! JAKUB BOČEK se vyjel a bekhendem plácnul do balónku, který dolétl až do sítě Kohúta. Asistence: Martin Obuškevič.

30:36
    Domácí se zatím moc v této třetině nedostávají na polovinu soupeře a zatím tahají za kratší konec.

29:41
    Je tu opět neuznaný gól, tentokrát na straně hostů, kvůli sekání Hanáka na brankovišti!

28:44
    Hromada byl faulován na polovině hřiště, ale po rozehrávce se rychle k míčku dostali domácí.

27:30
    Burian drží míček za brankou, ale Bočkova střela po jeho nahrávce skončila za zadním mantinelem a rozehrávat budou Otrokovice.

26:41
    Otrokovice rozehrávají v útočném rohu.

25:59
    Ve hře se přiostřuje a hostující hráč odchází na střídačku se zlomenou florbalkou.

25:20
    Tentokrát hostující brankář musel zasahovat maskou, ale zvládl to.

24:42
    Sovják opět zkusil střelu z půlky hřiště, ale Matiášek si jeho pokus v klidu pohlídal.

23:44
    Sovják vylovil míček z brankové čáry a zachránil svůj tým od inkasování!

22:59
    Petřík s Halamou kombinují na své polovině a snaží se založit útok.

22:17
    Novotného střelu ze středu hřiště zneškodnil Kohút.

21:53
    Hrabalova střela byla zablokovaná, ale u míčku jsou stále domácí.

20:25
    Ze začátku třetiny jsou na míčku Bleci na své polovině.

20:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

20:01

Střely v první části: 9:7.

Další třetina začne přibližně v 17:42.

Je za námi první třetina druhého duelu osmifinále! První šli do vedení domácí po dorážce Gašparíka, ale o necelou minutku později srovnal stav utkání Marek Fryš a 16 sekund před koncem první třetiny Jakub Hromada otočil vývoj utkání v prospěch svého týmu a Black Angels vedou po první třetině 2:1.

20:00
    19:44 Jakub HROMADA - 1:2

19:44
    A máme tu branku 16 vteřin před koncem první třetiny! Matěj Boček nahrál přesně před branku kapitánovi JAKUBU HROMADOVI, který otáčí vývoj utkání na 1:2 Asistence: Matěj Boček.

19:28
    Bleci jsou na míčku a vypadá to maximálně na poslední akci.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:09
    Obuškevičovu střelu zablokovali domácí hráči.

17:34
    Black Angels se také zmocnili míčku a zakládají útok.

16:44
    Burianovu sraženou střelu na poslední chvíli dokázal vyrazit Kohút mimo branku.

15:50
    Po nepovedeném nájezdu Vykopala jsou domácí stále víc a víc aktivnější, ale Matiášek podržel svůj tým dobrým zákrokem.

15:03
    K nájezdu se postavil František Vykopal, nic nevymýšlel a vystřelil, ale Körber jeho střelu vytěsnil ramenem!

15:03
    Petřík byl faulován a uvidíme nájezd!
    14:24 Marek FRYŠ - 1:1

14:24
    Máme tu srovnáno! Po necelé minutce srovnává hostující MAREK FRYŠ, kdy dokázal ve středu hřiště překonat Kohúta.
    Asistence: Matouš Burian.
    13:35 Ronald GAŠPARÍK - 1:0

13:35
    Máme tu první branku utkání, kterou dávají domácí! Filip Hrabal z půlky hřiště vystřelil, hostující hráč florbalkou jeho pokus zablokoval a k míčku se dostal RONALD GAŠPARÍK a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Filip Hrabal.

13:10
    Domácí hrají dobře a drží se na polovině soupeře.

12:25
    Otrokovice daly gól, ale rozhodčí tento gól odvolává, protože míček na rozehrávce nebyl v klidu a stav zůstává 0:0!

12:03
    Petřík rozehrál na polovině hřiště na svého kolegu v obraně.

11:07
    Boučkova střela byla dobře mířená, ale také Kohút chytl vše co měl.

10:26
    Matiášek teď vytáhl výborný zákrok a drží stav 0:0 !

9:23
    U míčku jsou už asi dobré dvě minutky hosté, ale zatím se neodhodlali k útoku a stále jsou na své polovině.

8:20
    Zatím sledujeme utkání ve kterém jsou šance, ale brankaři obou týmů chytají zatím výborně.

7:34
    Matiášek měl teď před brankou rušno, ale všechny tři střely zablokovali jeho spoluhráči.

6:57
    Radek Hanák číhal před brankou domácích, ale Otrokovice si to pohlídaly.

6:22
    Grich byl před brankou ve velmi dobré pozici, ale minul branku!

6:05
    Hromada faulován, Bleci budou rozehrávat na polovině soupeře.

5:14

4:59
    Vykopalův pokus o vyjetí byl zneškodněn hostující obranou.

4:13
    Otrokovicím zbývá už pouze polovina času z přesilovky, ale drží se na polovině hostů.

3:48
    Vykopal nenahrál přesně a ztratil míček, následně se dopustil faulu a k míčku se dostanou hosté.

3:14
    Vyloučení v týmu Black Angels (Matouš Burian – 2 min., Sekání).

1:59
    Dalekonosná střela Sovjáka mířila na branku, ale hostující brankář také předvedl pohotový zákrok.

1:18
    Otrokovice se poprvé dostali k míčku a budou se snažit o založení útoku.

0:25
    Hromada hned ze začátku utkání prověřil Kohúta, ten ale drží svůj tým.

0:01

00:01

Black Angels: Matiášek (Körber) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Pícha, Bouček – M. Boček, Fryš, Novotný, M. Burian, Čáslava, Svatoš, Hromada, Neklan, J. Boček, R. Hanák, T. Hanák, Renčín.

Toto utkání budou řídit pánové Filip Drápal a Jakub Pospíšil.

Vzájemné zápasy v roce 2021/22

Black Angels – Navláčil Panthers Otrokovice – 6:4
    Navláčil Panthers Otrokovice – Black Angels – 8:7
    Black Angels – Navláčil Panthers Otrokovice – (včerejší zápas)- 4:1

V prvním osmifinálovém utkání vyhráli Bleci poměrem 4:1 a vedou na sérii 1:0 a mohou už dnes rozhodnou o tom, jestli se podívají do čtvrtfinále. V prvním zápase Otrokovice je nechali hned v prvních čtyřech minutách jet dva nájezdy a jeden byl proměněn, Black Angels hráli celý zápas lépe a zasloužili si vyhrát, ale v roli hostů je může potkat stejný osud jako Otrokovice a tím by se stav série mohl srovnat na 1:1 a mohlo by se rozhodovat o vítězi až ve třetím utkání.

Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z druhého play-off předkola osmifinále Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví týmy Navláčil Panthers Otrokovice a Black Angels. Utkáním vás provede Adam Náhončík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 14. Gašparík (Hrabal), 48. Kelemen (Sovják), 52. Sovják (Vykopal) – 15. Fryš (M. Burian), 20. Hromada (M. Boček), 32. J. Boček (Obuškevič), 33. Ludvík (Straka), 47. J. Boček (Renčín), 48. J. Boček (M. Burian)

PSG Panthers Otrokovice: Kohút (Steiger) – Gašparík, Kelemen, Medek, Halama, P. Kopecký, Maťcha – Červenka, Sovják, M. Ležatka, Hrabal, Kvapil, Malý, Máček, Vykopal, Krčma, Petřík, Grich.
    Black Angels: Körber (Matiášek) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Pícha, Bouček – M. Boček, Fryš, Novotný, M. Burian, Čáslava, Svatoš, Hromada, Neklan, J. Boček, R. Hanák, T. Hanák, Renčín.

Rozhodca: Filip Drápal a Jakub Pospíšil