Fínsko – Slovensko | 2:0 (kon.) | | | Tím ROV – Švédsko | 2:1 (3:2 po s.n.) |
Lipt. Mikuláš – Nitra | 2:5 (kon.) | | | Nové Zámky – Spišská N. Ves | 3:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Zvolen | 4:3 (3:0 po s.n.) |
Poprad – Trenčín | 6:5 (po pr.) | | | Prešov – Košice | 4:0 (kon.) |
Skalica – Žiar nad Hronom | 4:1 (kon.) | | | Vlci Žilina – Modré Krídla | 6:3 (kon.) | | | Trnava – Topoľčany | 4:0 (kon.) |
Pov. Bystrica – Levice | 0:0 (odl.) | | | Dubnica – SR 18 | 5:1 (kon.) |
Znojmo – Pustertal | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Motor ČB | 4:1 (kon.) | | | Plzeň – Litvínov | 4:3 (po pr.) | | | Pardubice – Hradec Králové | 1:4 (kon.) |
Kometa Brno – Sparta Praha | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Liberec | 3:2 (po pr.) |
Buffalo – Ottawa | 1:3 (kon.) | | | Philadelphia – Washington | 3:5 (kon.) | | | NY Rangers – Detroit | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Toronto – Pittsburgh | 4:1 (kon.) | | | Montreal – St. Louis | 3:2 (po pr.) | | | NY Islanders – Boston | 4:1 (kon.) |
Winnipeg – Seattle | 5:3 (kon.) | | | Chicago – Columbus | 4:7 (kon.) | | | Edmonton – Anaheim | 7:3 (kon.) |
San Jose – Vancouver | 4:5 (po pr.) |
po s.n. (3:2)
Ruský olympijský výber
2:1
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Švédsko
35:32
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Lucas Wallmark – 2 min., držanie).
|
|
16:06
|
Vylúčenie v tíme Ruský olympijský výbor (Vladimír Tkačov – 2 min., sekanie).
|
|
16:01
|
Vylúčenie v tíme Švédsko (Dennis Everberg – 2 min., podrazenie).
|
|
4:29
|
Vylúčenie v tíme Ruský olympijský výbor (Andrej Čibisov – 2 min., podrazenie).
|
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Góly a asistencie:
21. Slepyšev (P. Karnauchov, J. Jakovlev), rozh. náj. Gricjuk – 47. Lander (Tömmernes, Pudas)
Rozhodca: Bruggeman A. (CAN), Gouin O. (CAN) – Hynek D. (CZE), Ondráček J. (CZE)
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Anton Slepyšev (ROV)
0:0 Carl Klingberg (SWE)
2. séria:
0:0 Michail Grigorenko (ROV)
0:1 Lucas Wallmark (SWE)
3. séria:
1:1 Nikita Gusev (ROV)
1:2 Joakim Nordström (SWE)
4. séria:
1:2 Vladimír Tkačov (ROV)
1:2 Henrik Tömmernes (SWE)
5. séria:
2:2 Jegor Jakovlev (ROV)
2:2 Anton Lander (SWE)
6. séria:
2:2 Carl Klingberg (SWE)
2:2 Nikita Gusev (ROV)
7. séria:
2:2 Lucas Wallmark (SWE)
2:2 Nikita Gusev (ROV)
8. séria:
2:2 Max Friberg (SWE)
3:2 Arsenij Gricjuk (ROV)
Ruský olympijský výber:
Ivan Fedotov (T. Biljalov) – Nikišin, Nesterov, Jelesin, J. Jakovlev (A), S. Tělegin, Vojnov, Šaripzjanov – Čibisov, Šipačov (C), Semionov – Tkačov, Gricjuk, N. Gusev – D. Voronkov, P. Karnauchov, Slepyšev – Andronov (A), S. Plotnikov, Kajumov – Grigorenko.
Náhradníci:
Tréner: Alexej Žamnov
Švédsko: Lars Johansson (Hellberg) – Fantenberg, L. Bengtsson, Folin, P. Holm, Tömmernes (A), Pudas, Lennström – C. Klingberg, Lander (C), Bromé – F. Olofsson, Wallmark, Holmberg – Everberg, Linus Johansson, J. de La Rose – Friberg, Rydahl, Krüger (A) – Nordström.
Náhradníci:
Tréner: Johan Garpenlöv
Náhradníci:
Tréner: Alexej Žamnov
Švédsko: Lars Johansson (Hellberg) – Fantenberg, L. Bengtsson, Folin, P. Holm, Tömmernes (A), Pudas, Lennström – C. Klingberg, Lander (C), Bromé – F. Olofsson, Wallmark, Holmberg – Everberg, Linus Johansson, J. de La Rose – Friberg, Rydahl, Krüger (A) – Nordström.
Náhradníci:
Tréner: Johan Garpenlöv
Rozhodca: Bruggeman A. (CAN), Gouin O. (CAN) – Hynek D. (CZE), Ondráček J. (CZE)
Diváci:
Adam Pančák
@PancakAdam