Buffalo – Ottawa 1:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 3:5 (kon.) | NY Rangers – Detroit 2:3 (1:2 po s.n.)
Toronto – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Montreal – St. Louis 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Boston 4:1 (kon.)
Winnipeg – Seattle 5:3 (kon.) | Chicago – Columbus 4:7 (kon.) | Edmonton – Anaheim 7:3 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.
    Autorem vítězné branky je PIUS SUTER.
    51:51 Mika ZIBANEJAD - 2:2

51:51
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí přesilovou hru využívají a je srovnáno. Z levého kruhu vystřelil z první MIKA ZIBANEJAD a trefil se dokonale! Asistence: Adam Fox a Artěmij Panarin.

51:17
    Fabbri za brankou soupeře ve snaze získat kotouč fauloval a přesilová hra Red Wings je u konce. Za chvíli budou mít Rangers velkou šanci vyrovnat.

49:29
    Detroit bude nakonec hrát přesilovou hru, jelikož Hunt dostal o dvě minuty více.

49:29
    Na ledě to pořádně zajiskřilo. Do šarvátky se dostali Givani Smith a Hunt.
    33:48 Dylan LARKIN - 1:2

33:48
    Detroit právě vstřelil branku!
    Hosté se velmi rychle vrací do vedení. Nepřesná střela DeKeysera se od zadního mantinelu odrazila na pravý kruh, kde se k dorážce dostal DYLAN LARKIN a pohotově uklidil puk pod horní tyčku. Asistence: Danny DeKeyser a Moritz Seider.
    32:18 K'Andre MILLER - 1:1

32:18
    Nádherná individuální akce a
    v Madison Square Garden je vyrovnáno. K'ANDRE MILLER si z modré čáry sjel s kotoučem až za branku, aby následně zasunul kotouč k tyčce. Greiss se nestihl včas přemístit. Asistence: Barclay Goodrow.

18:11
    Za podrážení je vyloučen na dvě minuty Trouba a Red Wings si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

11:51
    Red Wings si zahrají přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Goodrow.
    02:18 Troy STECHER - 0:1

02:18
    Hosté se dostávají do vedení. Od modré čáry nahodil kotouč na branku TROY STECHER a od nohy jednoho z obránců se puk odrazil do sítě. Asistence: Adam Erne.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 33. K'A. Miller (Goodrow), 52. Zibanejad (A. Fox, Panarin) – 3. Stecher (Erne), 34. Dylan Larkin (DeKeyser, Seider), rozh. náj. P. Suter