Winnipeg – Minnesota 6:3 (kon.) | Carolina – Florida 2:3 (po pr.) | Calgary – Anaheim 6:2 (kon.)

Florida právě vstřelila branku!
    Prodloužení příliš dlouho netrvalo. Huberdeau parádním pasem vyslal do brejku AARONA EKBLADA a ten dokázal propasírovat kotouč za dánského brankáře. Asistence: Jonathan Huberdeau a Aleksander Barkov.
    59:11 Sam REINHART - 2:2

59:11
    Hurricanes dvakrát těsně minuli prázdnou branku a následně jsou potrestáni. Střela od modré čáry se odrazila na hůl SAMA REINHARTA, který pohotově zakončil. Asistence: Mackenzie Weegar.

53:04
    Velká šance na vyrovnání. Montour se vydal na útočný výlet, dostal ideální přihrávku a vypálil z pravého kruhu. Dělová rána se zastavila na tyčce!
    43:13 Anthony DEANGELO - 2:1

43:13
    Carolina právě vstřelila branku!
    Hurricanes se podruhé v utkání dostávají do vedení! Od modré čáry nahodil puk na branku ANTHONY DEANGELO a díky teči Forslinga zapadl puk za překvapeného Bobrovského. Asistence: Jordan Staal a Nino Niederreiter.

36:14
    Přesilovou hru si pro změnu tentokrát zahrají domácí. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Marchment.

33:54
    A hosté si zahrají další přesilovou hru Za krosček je vyloučen na dvě minuty Cole.
    33:09 Aleksander BARKOV - 1:1

33:09
    Tohle byla naprostá paráda. ALEKSANDER BARKOV si v souboji jeden na jednoho elegantně poradil s bránícím hráčem a následnou střelou bekhendem poslal puk pod betony Andersena do branky. Asistence: Jonathan Huberdeau a Aaron Ekblad.

30:08
    Za hrubost putuje na trestnou lavici Cole a Florida si zahraje další přesilovou hru.

27:04
    Obrovská hloupost Duclaira připravila Floridu o přesilovou hru. Útočník Panthers odpálil jednomu z domácích hráčů hokejku, která ležela na ledě.

26:56
    Na trestnou lavici paradoxně míří Trocheck, protože se zapojil do hry bez helmy. Florida si zahraje přesilovou hru.

24:10
    Tohle bylo neuvěřitelné, Carolina byla blízko druhému gólu. Kotkaniemi se dostal na brankovišti k odraženému puku a střílel od odkryté klece. Na poslední chvíli však natáhl do brankoviště svoji hokejku obránce Carlsson a střelu finského útočníka zastavil.
    19:14 Teuvo TERÄVÄINEN - 1:0

19:14
    Krátce před koncem první třetiny se dostává Carolina do vedení. Z velkého úhlu to zkusil TEUVO TERÄVÄINEN a puk propadl až do branky. Bobrovskij si tento gól bude hodně vyčítat. Asistence: Sebastian Aho a Jaccob Slavin.

12:47
    Přesilovou hru si nyní zahraje Florida. Za sekání je vyloučen na dvě minuty Niederreiter.

10:39
    Vyloučeni jsou nakonec pouze Hörnqvist a Lomberg a Carolinu čeká dvouminutová přesilová hra pět na tři.

08:01
    Svečnikov a Weegar dostali dvouminutový trest za hrubost a hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

04:02
    Pesce se dopustil podrážení a Florida si zahraje přesilovou hru. Hodně laciný faul.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 20. T. Teräväinen (Aho, Slavin), 44. A. DeAngelo (J. Staal, Niederreiter) – 34. Barkov (Huberdeau, Ekblad), 60. S. Reinhart (Weegar), 61. Ekblad (Huberdeau, Barkov)

Carolina Hurricanes: F. Andersen (Raanta) – A. DeAngelo, Slavin (A), Pesce, Skjei, Bear, Cole – M. Nečas, Aho, T. Teräväinen – Jarvis, Trocheck, A. Svečnikov – Fast, J. Staal (C), Niederreiter – Lorentz, Kotkaniemi, Martinook (A).
    Tréner: Rod Brind'Amour

Florida Panthers: Bobrovskij (J. Johansson) – Ekblad (A), Weegar, Gudas, Forsling, Montour, Lucas Carlsson – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – Tippett, S. Bennett, Huberdeau (A) – S. Reinhart, A. Lundell, Marchment – Hörnqvist, Luostarinen, Lomberg.
    Tréner: Andrew Brunette

Rozhodca: St. Laurent, Dwyer – Shewchyk, Pancich

Diváci: 16 986