Inter – Liverpool 0:2 (kon.) | Salzburg – Bayern 1:1 (kon.)
Inter Miláno
0:2 (0:0)
Liverpool FC
Streda 16.02.2022, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Liga majstrov • Osemfinále

90+3
    Prvý duel nakoniec skončil omnoho lepšie pre hosťujúci Liverpool. Napriek tomu, že Inter vstúpil do druhého polčase lepšie, tak záver zápasu vyšiel práve Liverpoolu, ktorý ťažil z lepšej efektivity.
    V záverečnej pätnásťminútovke sa presadili Firmino a Salah. Pred odvetou, ktorá je naplánovaná na 8. marca tak má Liverpool omnoho lepšiu pozíciu a bude sa hrať navyše na štadióne The Reds. (22:52:57)

90+3
    Zápas sa už v podstate iba dohráva a ani jeden z tímov nevyvíja nejakú výraznú útočnú aktivitu.

90+1
    Nadstavovať sa budú ešte tri minúty.

90+1
    Záverečným striedaním v tomto zápase je Dimarco za Bastoniho.

89
    Na strane Interu sa strieda tiež. Dumfriesa, Vidala a de Vrija vymenia Darmian, Gagliardini a Ranocchia

86
    Na záverečných pár minút príde na trávnik James Milner. Na lavičku odchádza Thiago Alcantara.
    83. Mohamed Salah (LIV) - 0:2

83
    Liverpool dal gól!
    Po centri z priameho kopu sa ku zrazenej lopte dostal MOHAMED SALAH. Egypťanov pokus aj s pomocou teču doletel do siete a Inter tak inkasuje veľmi nešťastný gól a na svojho súpera stráca už dva góly.

83
    Po faule Interu má priamy kop Liverpool. Uvidíme, čo z neho vyťažia.

80
    Ivan Perišič sa rozhodol vystreliť spoza šestnástky. Bohužiaľ pre domácich fanúšikov však lopta z Chorvátovej kopačky preletela iba tesne ponad brvno.

79
    Roh v podaní Alexandra-Arnolda nebol dostatočne presný a preletel ponad všetkých hráčov v červenom.

78
    Nepríjemného faulu sa dopustil de Vrij. Loptu tak budú mať hostia.
    75. Roberto Firmino (LIV) - 0:1

75
    Andy Robertson poslal do šestnástky milimetrový center a ROBERTO FIRMINO ho perfektnou hlavičkou upratal do siete.
    Liverpool tak ide do vedenia napriek tomu, že bol v druhom polčase menej aktívnym celkom.

75
    Na druhej strane si rohový kop vybjoval Liverpool.
    Bude to už šiesta takáto príležitosť pre hostí.

73
    Po rohovom kope hlavičkoval Denzel Dumfries, ale loptu poslal tesne nad brvno.
    Alisson tak bude odkopávať od brány.

71
    Po prieniku Alexisa sa do náznaku šance dostal Edin Džeko. Útočníkovi domáceho celku to však úplne nevyšlo a vybojoval iba roh.