Česká Lípa – Královské Vinohrady 6:7 (kon.) | Sparta – Tatran 4:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Ostrava 9:3 (kon.)
Otrokovice – Liberec 8:6 (kon.) | Hattrick Brno – Chodov 4:8 (kon.) | Vítkovice – Black Angels 9:3 (kon.)
Pardubice – Bohemians 4:12 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
4:8 (2:2, 2:1, 0:5)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Nedeľa 13.02.2022, 17:00 • SH Maloměřice • Livesport Superliga (CZ) • 26. kolo

Hattrick byl dnes favoritovi z Chodova dlouho vyrovnaným soupeřem. Do závěrečné třetiny šli Brněnští dokonce s jednogólovým vedením, pak ale jako by jim došly síly. Hosté postupně pěti trefami otočili na konečných 8:4. Hned polovinu branek Chodova obstaral Daniel Eremiáš. (18:51:15)

59:35
    Domácí to ještě v závěru zkoušejí bez brankáře. Ondřej Vošta střílel z poloviny hřiště kousek vedle levé tyče odkryté klece.

58:42
    Rychlý výpad Hattricku po pravé straně. Zakončoval ho Dominik Dvořák, leč jen do hole protihráče.

58:08
    René Slezák střílel z levé strany bez přípravy do připraveného Hodíka.

57:34
    Střídačka brněnského celku si dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny vyžádala oddechový čas.

56:21
    Hattrick se v závěru po delší době začíná dostávat do hry. Chodov s vědomím, že má výhru de facto v kapse, lehce polevil.

54:52
    Šimon Hronek si na pravé straně zpracoval míček. Obhodil si obránce, pak mu ale balonek utekl od hole.

53:56
    Brněnští ztratili několika slepenými inkasovanými góly dobře rozehraný zápas. Dost možná jim proti favoritovi došly síly.
    53:15 Tom ONDRUŠEK - 4:8

53:15
    Chodov právě vstřelil branku!
    Teď už asi není o výhře Chodova pochyb. Rychlý protiútok hostů zakončoval dělovkou o břevno z levé strany TOM ONDRUŠEK. Asistence: Mikuláš Komárek.
    52:40 Daniel EREMIÁŠ - 4:7

52:40
    DANIEL EREMIÁŠ dává svou čtvrtou dnešní brankou zřejmě razítko na triumf Chodova. Potřetí přihrával Majer a prvně jmenovaný pálil z oblíbené pozice mimo dosah Rašky. Asistence: Petr Majer.
    51:54 Mikuláš KOMÁREK - 4:6

51:54
    Rozdíl ve skóre poprvé o dvě trefy. Chodovské přiblížil k vítězství MIKULÁŠ KOMÁREK. Domácí si opět nepohlídali předbrankový prostor. Asistence: Tom Ondrušek.

51:31
    Jalový vysunul Tomáše Broma. Jeho střelu z levé strany vytěsnil mimo tři tyče Karel Hodík.

50:45
    Matěj Bednář faulován za brankou Hattricku. Brněnští se mohou vymanit z tlaku.

49:55
    Jalový vyzval ke skórování Tomáše Broma. Jeho střele příliš nescházelo.

49:05
    Hronek faulován na útočné polovině v rohu hřiště. Rozehrávat budou domácí.
    48:00 Daniel EREMIÁŠ - 4:5

48:00
    Hattrick si nepohlídal předbrankový prostor a popáté inkasuje. Po Majerově posunutí z levé strany se potřetí v utkání prosadil DANIEL EREMIÁŠ. Asistence: Petr Majer.

47:45
    Bednář byl ukázkově a čistě odzbrojen Jiřím Bauerem.

46:17
    Druhé oslabení už florbalisté Hattricku zvládli ubránit. Domácí jsou v plném počtu.

46:02
    Kombinace Bauera s Komárkem vyrezultovala přihrávkou do předrankového prostoru. Následně se dvěma bloky prezentoval Dominik Dvořák.

45:17
    Minuta z přesilovky Chodova je minulostí. Rozehrávat bude od vlastní branky Brno.

44:44
    Zdeněk Raška si poradil se slabší střelou z úhlu. Lukáš Lhota poté nedokázal posunout balonek na druhou polovinu, naštěstí pro Brno byl pískán hostující faul.

44:17
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Lukáš Jalový – 2 min., nadzvedání hokejky).

44:10
    Hattrick podnikl rychlý protiútok. Vlachova přihrávka na Hronka nebyla z kategorie nejpřesnějších.

43:50
    Bauerova střela od pravého mantinelu byla Bromem sražena do zámezí.

42:34
    Domácí střela skončila na krku Michala Podhráského. To muselo štipnout.
    42:02 Daniel EREMIÁŠ - 4:4

42:02
    Nenápadná akce hostů končí gólem. Majer posunul po levé straně míček na DANIELA EREMIÁŠE a ten procedil hrací předmět za Raškova záda. Asistence: Petr Majer.

41:06
    Standardka Chodova ztroskotala na pozorném Zdeňku Raškovi. Ten se zřejmě s přibývajícím časem nudit nebude.

40:31
    Hattrick vstoupil do třetiny aktivně. Vyhrál buly a hned se tlačí do útoku.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:16.

Chodov šel zkraje druhé třetiny poprvé do vedení, Hattrick ale nesložil zbraně a znovu dokázal otočit výsledek ve svůj prospěch. Na trefu Komárka reagovali v závěrečné fázi periody Kostka s Hronkem. Brněnští tak půjdou do závěrečné dvacetiminutovky s výhodou jedné branky. Zrodí se v moravské metropoli velké překvapení?

40:00

39:57
    Ještě jeden volný úder pro Brno. Bromovo nahození doplachtilo do rohu hrací plochy.

39:18
    Lukáš Kafka fauloval Kostku. V probíhající poslední minutě druhé třetiny se rozehrávky ujmou domácí.

38:52
    Slezák vysunul přihrávkou vpřed Procházku. Ten se dostal tváří v tvář Hodíkovi, který dokázal včas zmenšit střelecký úhel. Důležitý zákrok.

38:22
    Dnešní utkání sleduje 78 diváků.
    37:18 Šimon HRONEK - 4:3

37:18
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Rozhodčí pustili sporný zákrok za brankou a Brno otáčí stav! Jalový přihrával zpoza branky zleva na zadní tyč volnému ŠIMONU HRONKOVI a ten počtvrté překonal Hodíka. Hosté se zlobí, jejich protesty jsou ale zbytečné. Asistence: Lukáš Jalový.

35:34
    Balonek se aktuálně pohybuje ve střední části hrací plochy. Sledujeme nečekaně dramatickou podívanou. Stále je vše maximálně otevřené.
    34:08 Matěj KOSTKA - 3:3

34:08
    Chodov chyboval v rozehrávce a z následného kontru srovnal střelou k bližší pravé tyči MATĚJ KOSTKA. V Brně je potřetí vyrovnáno! Bez asistence.

32:46
    Teď měli Brněnští velké štěstí. Po střele Toma Ondruška zazvonila za Raškou tyčka.

31:55
    Šimon Hronek dorážel z bekhendu jen někam do Hodíkovy hrudi.

31:12
    Aktuální poměr střel na branku vyznívá mírně lépe pro Chodov. Vede 10:9.

30:20
    Lukáš Lhota se zmocnil nepovedené hostující rozehrávky. Jeho křižnou střelu pro útočném výpadu zblokoval Plíhal.

30:01
    Duel se překlápí do své druhé poloviny. Chodov má herně i výsledkově mírně navrch.

28:45
    Rychlý výpad Kostky utnul Bauer, který se stačil včas vrátit a získal míč do svého držení.

26:50
    Z úhlu zkoušel štěstí Lukáš Suk. Hodík s jeho pokusem neměl příliš problém.

26:02
    Zakončení Majera skončilo na Raškově masce.

25:26
    Za brankou byl faulován Ondřej Plíhal. Rozehrávat bude na útočné polovině Chodov.

24:30
    Míček se momentálně stěhuje z jedné strany na druhou. Hraje se takříkajíc nahoru dolů.
    22:23 Mikuláš KOMÁREK - 2:3

22:23
    Na Juhaňákovo vyloučení nakonec nedojde. Podhráský posunul zleva míče na střed a MIKULÁŠ KOMÁREK zamířil přesně k tyči. Asistence: Michal Podhráský.

22:00
    Chodov hraje v šesti bez brankáře. Pokud nedojde k využití výhody, bude se vylučovat.

21:37
    Lukáš Suk zlomil hůl a rychle musel spěchat na střídačku. Domácí situaci přečkali bez újmy na skóre.

21:00
    Úvodní minuta druhé třetiny přinesla hodně neurovnanou hru. Na první vážnější šanci čekáme.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:38.

Florbalisté Hattricku v první dvacetiminutovce dvakrát vedli, Chodov ale dokázal vždy odpovědět. Hosté byli na balonku o něco lepším týmem, brněnský celek se ale v souboji s favoritem zatím prezentuje více než sympaticky. Do druhé třetiny se tak půjde za vyrovnaného stavu 2:2.

20:00

19:32
    Tvrdá střela z hole hostů skončila nad brankou Rašky. Hattrick může rozehrát dost možná poslední akci úvodního dějství.

19:00
    Vlachova bekhendová rána zamířila vedle pravé tyče. Hronek pak fauloval za hostující brankou. Do konce třetiny schází poslední minuta.

18:07
    Matěj Kostka hledal nástřelem Jakuba Procházku. K tomu míček nedoputoval, zmocnil se ho až Hodík.

17:17
    Komínkovu střelu z osy hřiště vyrazil pohotový Zdeněk Raška. Teď obrana Brna zaspala.

16:48
    Lukáš Jalový se krásně protáhl ke střele a mířil do pravého horního růžku. Míček letěl zhruba deset čísel nad něj.

16:23
    Domácí zadáci drží balonek na svých holích a kombinují na obranné polovině. Teď se Hattrick nikam nežene.
    15:02 Daniel EREMIÁŠ - 2:2

15:02
    DANIEL EREMIÁŠ dostal z hole Bauera znovu nabito a tentokrát už zamířil zápěstím přesně do pravého horního růžku. Využitá přesilovka Chodova. Asistence: Jiří Bauer.

14:57
    Daniel Eremiáš dostal prostor na ose hřiště. Naštěstí pro domácí pálil vedle levé tyče.

14:23
    Hosté zatím v přesilové hře nic moc nevymysleli. Hattrick se poměrně v pohodě brání.

13:46
    Lukáš Jalový byl natlačen za mantinel. Sporný zákrok se obešel bez vyloučení.

13:07
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Jakub Procházka – 2 min., Sekání).

13:02
    Chodov je častěji u míčku, příliš šancí si ale hosté zatím nevypracovali.
    11:45 Šimon HRONEK - 2:1

11:45
    Domácí jdou podruhé do vedení! Bromovu střelu z pravé strany vyrazil Hodík před sebe. Tam číhal pohotový ŠIMON HRONEK, jenž dorážkou pod horní tyč završil rychlý protiútok Hattricku. Asistence: Tomáš Brom.

11:15
    Jiří Hájek natlačen Horkým do bočního mantinelu. Vše skončilo sportovním podáním rukou.

10:29
    René Slezák se na konci rychlé protiakce probíjel do zakončení. Nakonec se ke střele z levé strany nedostal.

10:15
    Chodov má po domácím faulu k dispozici rozehrávku z rohu palubovky. Míč si bere na starost Tom Ondrušek.
    09:21 Ondřej PLÍHAL - 1:1

09:21
    Hosté zvýšenou aktivitou zaslouženě srovnávají stav. Doubkovo nahození od levého mantinelu tečoval těsně před Raškou ONDŘEJ PLÍHAL. Asistence: Šimon Doubek.

08:15
    Chodov se pomalu dostává do tempa a je čím dál častěji na útočné polovině. Zatím létají zakončení favoritů dost mimo branku.

07:20
    Na druhé straně blok Lukáše Jalového. Chodov bude rozehrávat poblíž svatyně, kterou hájí Zdeněk Raška.

06:23
    A další zajímavá možnost Hattricku. K dorážce se před chodovskou klecí tlačil Jakub Procházka. Nakonec byl na poslední chvíli ubráněn.

05:08
    Brněnští jsou nadále při chuti. Šimon Hronek si obešel bránícího protihráče. Své zakončení ke smůle Hattricku nasměroval mimo zařízení.
    03:48 Lukáš JALOVÝ - 1:0

03:48
    Domácí využívají přesilovku a jdou do vedení! Brom našel z levé strany před brankou LUKÁŠE JALOVÉHO a ten pohotově zacílil. Hodík se nestačil přemístit. Asistence: Tomáš Brom.

03:08
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Radim Slunečko – 2 min., Sekání).

01:15
    Tom Ondrušek obdržel míček na střed a zkusil vypálit. Jeho pokus mezi třemi tyčemi neskončil.

00:26
    Aktivněji začal Chodov, jenž hned od úvodu diktuje tempo.

00:01

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Raška (O. Kolajta) – Jalový, K. Hájek, Kostka, Suk, J. Hájek, Lacina – Brom, Procházka, Juhaňák, Dominik Dvořák, Lhota, Š. Hronek, Vlach, Bednář, Gryc, Slezák.

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Šimůnek) – Doubek, Slunečko, J. Bauer, Horký – Komárek, Plíhal, Vošta, Netrefa, Ondrušek, Řezáč, Skřivánek, Kafka, Eremiáš, Majer, Balatka.

Rozhodčí: Filip Drápal, Jakub Pospíšil.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 4. Jalový (Brom), 12. Š. Hronek (Brom), 35. Kostka, 38. Š. Hronek (Jalový) – 10. Plíhal (Doubek), 16. Eremiáš (J. Bauer), 23. Komárek (Podhráský), 43. Eremiáš (Majer), 48. Eremiáš (Majer), 52. Komárek (Ondrušek), 53. Eremiáš (Majer), 54. Ondrušek (Komárek)

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Šimůnek) – Doubek, Slunečko, J. Bauer, Horký, Podhráský – Komárek, Plíhal, Vošta, Netrefa, Ondrušek, Řezáč, Skřivánek, Kafka, Eremiáš, Majer, Balatka.

Rozhodca: Filip Drápal, Jakub Pospíšil