Monaco – Lorient 0:0 (kon.) | Angers – Štrasburg 0:1 (kon.) | Brest – Troyes 5:1 (kon.)
Clermont Foot – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Nantes – Remeš 1:0 (kon.) | Lens – Bordeaux 3:2 (kon.)
Metz – Marseille 1:2 (kon.)
Angers SCO
0:1 (0:1)
RC Štrasburg Alsace
cz Nedeľa 13.02.2022, 15:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 20:11. (16:59:58)

Druhý poločas nenabídl nic zajímavého. O všem důležitém se rozhodlo během poločasu prvního. Utkání rozhodla nádherná branka Kevina Gameira z jedenácté minuty! Jediná šance domácích, kterou měl ve třicátétřetí minutě Bahoken byla skvostně zlikvidována dobrým zásahem brankáře Selse. RC Štrasburk tak zcela potvrdil roli papírového favorita a připisuje si si tři cenné body za výhru v Angers 1:0! Ćtenárům onlajnů přeji hezký a pohodový zbytek tohoto dne.

90+4

90+3
    Doumbia nedokázal dostat z levé strany hřiště v podobě centru balon do pokutového územi.

90+2
    Domácí hráči nedokázali potrestat nepříliš kvalitní opuštění branky brankáře Selse.

90+1
    Boufal nejprve prohrál souboj s Bellegardem a následně ho ještě navíc podrazil.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89
    Ludovic Ajorque sice nesouhlasně kroutí hlavou, ale pro tuto chvíli se do statistik tohoto utkání zapíše pouze ofsajdem.

88
    Fila postrčil Boufala v pokutovém území. Kdyby to byla ještě trochu větší intenzita zřejmě by se již následně pískala penalta.

87
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Frédéric Guilbert, přichází Karol Fila.

86
    Sudí raději zkontroval zdravotní stav útočníka Cho po předchozím souboji.

85
    Cho zcela propadl v osobním souboji proti Lucasovi Perrinovi.

84
    Fulgini společně při kombinaci s bin Tálíbem na levé straně hřiště nic převratného nevymysleli.

83
    Žlutou kartu dostává Souleyman Doumbia (Angers SCO).

82
    Doumbia byl až příliš pozdě v souboji proti pronikajícímu Guilbertovi, kterého podražením smetl na trávník.

81
    Doumbia neuspěl v osobním souboji a následně jeho spoluhráč musel šáhnout k nedovolenéímu zákroku.

80
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Habib Diallo.

78
    Cho nenahrál celkem nepochopitelně volnému Boufalovi, místo toho dal míč do druhé vlny spoluhráči Capellemu a ten byl vracejícím se obráncem obehrán.