Rayo Vallecano – Real Betis 1:2 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (1:1)
Real Betis
cz Streda 09.02.2022, 21:00 • Campo de Futbol de Vallecas, Madrid • Španielsky pohár • Semifinále

Ode mne je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších přenosů. (23:05:40)

A je tu konec zápasu. Betis potvrdil roli favorita a do odvety semifinálového souboje s Vallecanem půjde na domácí půdě s náskokem jedné branky. Obrat zařídil ve druhé půli po fantastické individuální akci, kdy si pohrál s obráncem a poté bezpečně zakončil, William Carvalho. Rayo to sice v závěru druhé půle mohutně zkoušelo a tlačilo Real, ale branka z toho nebyla. Nutno podotknout, že několikrát fantasticky zasáhl brankář Rui Silva. Odveta je naplánována na 3.3., tudíž mají oba celky dostatek prostoru pro přípravu.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:18.

90+3

90+3
    Rayo se sice zmocnilo hracího předmětu, nýbrž Alvaro Garcia nic dokázat nevymyslel a v držení plejerů Betisu hlavní arbitr Sanchez ukončuje dnešní zápas.

90+2
    Fran Garcia přišel o míč po vypíchnutí od Carvalha. Carvalho se však nikam nežene a jen uklidnil hru a přes stopery probíhá odpočítávání posledních vteřin druhé půle a vypadá to, že i zápasu.

90+1
    Real drží balón na útočné polovině, což je to, co právě sevillský klub potřebuje.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Vallecano se usilovně snaží o vyrovnání, proti je však Silva, jenž předvádí skvělý výkon.

90
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Iglesias, přichází Gonzalez.

88
    Silva i napotřetí udržel míč ve svých rukavicích a stále uchovává svůj tým v těsném vedení.

87
    A opět fantastický Silva! Tentokrát udržel před brankovou čarou pokus Nteky střílejícího po nádherné přihrávce Balliua z bezprostřední blízkosti.

86
    Silva doslova na brankové čáře udržel pokus Cisse! Výborný postřeh gólmana Betisu.

85
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Ruibal, přichází Bellerín.

84
    Na druhé polovině hřiště nebezpečně pálil Rodriguez. Vypadalo to, že svou ránu umístí lépe, ale skončila mimo třemi tyčemi a Rayo může zamířit dopředu.

83
    Falcaovi scházely centimetry k tomu, aby dosáhl na nabídku směřující právě na něj uvnitř šestnáctky.

82
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Trejo, přichází Ciss.

82
    Hosté stále zůstávají v držení míče a nehodlají se ho jen tak vzdát. Madristé se nemohou dostat k šancím.