6:7 (3:3, 1:2, 2:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Piatok 28.01.2022, 20:45Livesport Superliga (CZ) • 24. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:50:33)

Je konec! Chodov nakonec ovládl duel na půdě Bohemians a vítězí 7:6. V úvodu druhé třetiny přitom Bohemians vyrovnali zásluhou Čiháka. Pět minut před koncem sice vrátil Chodovu vedení Podhráský, ale o bleskové vyrovnání se postaral Petrák. Hostující celek o svém triumfu rozhodl v poslední minutě, kdy se hrdinou stal Tom Ondrušek.

59:30 Tom ONDRUŠEK - 6:7

59:30
    Chodov právě vstřelil branku!
    Hosté v samotném závěru podle všeho rozhodují o svém dnešním triumfu! Chybu domácích obránců potrestal TOM ONDRUŠEK, který míček poslal k zadní tyči. Asistence: Mikuláš Komárek.

59:26
    Hrabčák se na polovině Chodova dostal k volnému míčku, jenže pohotovou střelou trefil jen prvního soupeře před sebou.

58:45
    David Veleba se uvolnil na levé straně, ale dobře se k němu stáhl obránce, který mu v pravou chvíli přizvedl hokejku.

58:20
    Bohemians kombinují na polovině soupeře, ale další dělovka z pravé strany skončila sražená za brankou.
    57:32 Karel PETRÁK - 6:6

57:32
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Je vyrovnáno! Bohemce risk v šesti hráčích na palubovce vyšel! K odraženému míčku se dostal KAREL PETRÁK a pohotovou střelou dostal míček do sítě! Asistence: Jan Malič.

57:12
    Domácí zkouší hru v šesti!

56:35
    Domácí už vrhají všechny síly do útoku, nicméně výbornou práci v defenzivě odvedl Petr Majer, který míček vypíchl do bezpečí.

56:10
    Peter Hrabčák si naběhl na vlastní polovinu, kde se otočil kolem soupeře a přihrál na pravé křídlo. Jeho přihrávka však byla moc prudká.

55:29
    Chodov je po vstřelení vedoucí branky velmi aktivní. Střelu z levé strany ale domácí brankář udržel mezi tělem a rukou.
    55:10 Michal PODHRÁSKÝ - 5:6

55:10
    Chodov se pět minut před koncem základní hrací doby dostává do vedení! Na přihrávku zpoza branky si naběhl MICHAL PODHRÁSKÝ, který trefil odkrytou klec! Asistence: Petr Majer.

54:36
    Patrik Šebek poslal dlouhou přihrávku na levou stranu, nicméně tam neměl nikoho v zelenobílém dresu. Chodov může rozjet útok.

54:12
    Bohemians hrají na polovině soupeře, nicméně kombinace hráčů v zelenobílém je pomalá. Chodov brání trpělivě.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 7. F. Forman (Buršík), 16. Čihák, 16. F. Forman (Šebek), 34. F. Forman (Buršík), 42. Čihák (Hrabčák), 58. Petrák (Malič) – 2. Majer (M. Vávra), 3. Ondrušek (Komárek), 4. Podhráský (Ondrušek), 28. Ondrušek (Komárek), 40. Podhráský (M. Vávra), 56. Podhráský (Majer), 60. Ondrušek (Komárek)

FbŠ Bohemians: Zavřel (Hyršl) – Zezulka, Kuncman, Čihák, Pastor, Ďopan, Šimáně, Malič, K. Krbec – Cabejšek, Šebek, Buršík, Bílek, Rod, Gajdoš, Veleba, F. Forman, Valenta, Hrabčák, Petrák.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Šimůnek) – Maxa, Doubek, Slunečko, Horký, Podhráský, Strnad – Řezáč, Komárek, Plíhal, Vošta, M. Vávra, Ondrušek, Netrefa, Eremiáš, Majer, Balatka.