Poľsko – Španielsko | 27:28 (kon.) | | | Nemecko – Rusko | 30:29 (kon.) | | | Švédsko – Nórsko | 24:23 (kon.) |
koniec
Nemecko
30:29
(16:12)
Rusko
60
|
Vyloučení v týmu Rusko (Alexandr Kotov). (29:29)
|
|
39
|
Vyloučení v týmu Německo (Johannes Golla). (21:18)
|
|
32
|
Vyloučení v týmu Rusko (Alexandr Jermakov). (16:15)
|
|
19
|
Vyloučení v týmu Německo (Johannes Golla). (11:10)
|
|
11
|
Vyloučení v týmu Rusko (Alexandr Jermakov). (7:5)
|
Nemecko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | J. Bitter | 0/0 | 0 | 0 | ||
45 | B | D. Rebmann | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | LK | R. Dahmke | 0/0 | 0 | 0 | ||
95 | LS | P. Drux | 1/0 | 0 | 0 | ||
4 | P | J. Golla | 5/0 | 0 | 2 | ||
18 | SS | J. Köster | 3/0 | 0 | 0 | ||
9 | PK | T. Reichmann | 5/1 | 0 | 0 | ||
77 | PS | D. Schmidt | 3/0 | 0 | 0 | ||
39 | PS | L. Stutzke | 2/0 | 0 | 0 | ||
20 | SS | P. Weber | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | P | F. Wiede | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | PK | L. Zerbe | 0/0 | 0 | 0 | ||
93 | LK | P. Zieker | 5/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 30/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | ||
Rusko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | A. Grushko | 0/0 | 0 | 0 | ||
87 | B | V. Kirejev | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | B | A. Vereshchagin | 0/0 | 0 | 0 | ||
78 | P | P. Andrejev | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | LS | E. Dzemin | 0/0 | 0 | 0 | ||
30 | P | A. Jermakov | 6/0 | 0 | 2 | ||
98 | PS | N. Kamenev | 2/0 | 0 | 0 | ||
24 | PK | D. Korněv | 0/0 | 0 | 0 | ||
99 | LS | S. Kosorotov | 8/1 | 0 | 0 | ||
17 | PS | A. Kotov | 1/0 | 0 | 1 | ||
3 | LS | D. Santalov | 2/0 | 0 | 0 | ||
44 | LK | I. Soroka | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | PK | D. Šiškarjov | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | M. Vinogradov | 3/3 | 0 | 0 | ||
89 | SS | D. Žitnikov | 3/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 29/4 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Nemecko:
Bitter, Rebmann – Golla, Reichmann, Wiede, Zerbe, Köster, P. Weber, Dahmke, Stutzke, Zieker, Drux, D. Schmidt.
Náhradníci:
Tréner: Andersson, Mattias
Rusko: Grushko, Vereshchagin, Kirejev – Santalov, Kotov, Vinogradov, Korněv, Dzemin, Jermakov, Šiškarjov, Soroka, Andrejev, Žitnikov, Kamenev, Kosorotov.
Náhradníci:
Tréner: Petkovic, Velimir
Náhradníci:
Tréner: Andersson, Mattias
Rusko: Grushko, Vereshchagin, Kirejev – Santalov, Kotov, Vinogradov, Korněv, Dzemin, Jermakov, Šiškarjov, Soroka, Andrejev, Žitnikov, Kamenev, Kosorotov.
Náhradníci:
Tréner: Petkovic, Velimir
Rozhodca: Pavicevic, Ivan-Raznatovic, Milos
Diváci:
Vít Káňa