Hromadný štart mužov, 15 km, Anterselva | Vítěz: B. Doll (GER) (kon.) | | | Štafeta žien, 4x6 km, Anterselva | Nórsko (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: A. Vinatzer (ITA) (kon.) | | | Zjazd žien, Cortina d'Ampezzo | Víťaz: SOFIA GOGGIAOVÁ (ITA) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Ryding (GBR) (kon.) |
Tennessee Titans - Cincinnati Bengals | 16:19 (kon.) |
Muži HS142, Titisee-Neustadt | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, klasicky, Planica | (zruš.) |
Skoky mužů HS104, Planica | (zruš.) | | | Běh mužů 10 km, Planica | (zruš.) |
Team Squid Game - Team La Casa de Papel | Vítěz: Brichta, Fajk (kon.) | | | Martin "Budík" Budín - Lukáš "Huhu" Procházka | Vítěz: Budík (kon.) |
Danny TvTwixx - Vítek z Fizistyle | Vítěz: Vítek (kon.) | | | Lukáš "Luktuma" Tůma - Tadeáš Veselý | Vítěz: Tůma (kon.) |
Filip Grznár - Michal "Psycho Michal" Peštuka | Vítěz: Grznár (kon.) | | | Honzi Michálek - Martin "Bez Trika" Binder | Vítěz: Michálek (kon.) |
Silvia Dellai - Valérie "xHolakys" Holáková | Vítěz: Holáková (kon.) | | | Marek "Datel" Valášek - Dominik "Vercetti" Vyšata | Vítěz: Valášek (kon.) |
koniec udalosti
SP - Hromadný štart mužov, 15 km, Anterselva
Vítěz: B. Doll (GER)
Matěj Vybíral
Koneční pořadí:
1. Benedikt Doll (GER) 37:14.9 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +31.2 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:28.8 (3)
4. Antonin Guigonnat (FRA) +1:34.4 (2)
5. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:35.2 (3)
6. Tero Seppälä (FIN) +1:42.1 (3)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:54.1 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:55.5 (6)
9. Lukas Hofer (ITA) +1:26.4 (4)
10. Anton Babikov (RUS) +1:58.7 (4)
11. Simon Eder (AUT) +2:03.0 (3)
12. Felix Leitner (AUT) +2:09.7 (4)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:16.1 (6)
14. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:25.7 (4)
15. Simon Desthieux (FRA) +2:41.1 (4)
16. Olli Hiidensalo (FIN) +2:45.7 (4)
17. Fabien Claude (FRA) +3:06.8 (6)
18. Anton Smolski (BLR) +3:18.8 (5)
19. Johannes Kühn (GER) +3:21.4 (6)
20. Florent Claude (BEL) +3:23.9 (4)
21. Roman Rees (GER) +3:33.0 (6)
22. Paul Schommer (USA) +3:36.5 (6)
23. Niklas Hartweg (SUI) +3:46.9 (6)
24. Benjamin Weger (SUI) +4:02.3 (6)
25. Eduard Latypov (RUS) +4:12.9 (8)
26. Vytautas Strolia (LTU) +4:26.4 (6)
27. Filip Fjeld Andersen (NOR) +4:36.4 (8)
28. Thomas Bormolini (ITA) +4:53.0 (7)
29. David Komatz (AUT) +5:15.1 (5)
30. Campbell Wright (NZL) +6:41.9 (8)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Benedikt Doll (GER) 30:21.2 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +7,1 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:10.5 (3)
4. Tero Seppälä (FIN) +1:27.0 (3)
5. Antonin Guigonnat (FRA) +1:27.5 (2)
6. Michal Krčmář (CZE) +1:29.0 (1)
7. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:36.3 (3)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:40.3 (2)
2. Benedikt Doll (GER) +9.3 (1)
3. Tero Seppälä (FIN) +26.8 (1)
4. Sturla Holm Laegreid (NOR) +30.3 (2)
5. Michal Krčmář (CZE) +36.1 (0)
6. Simon Eder (AUT) +53.1 (2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 14:55.7 (1)
2. Benedikt Doll (GER) +2.5 (0)
3. Antonin Guigonnat (FRA) +9.1 (0)
4. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +19.8 (1)
5. Michal Krčmář (CZE) +24.9 (0)
6. Tero Seppälä (FIN) +29.2 (1)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Sivert Guttorm Bakken (NOR) 7:22.2 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +2.0 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +7.6 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +10.5 (0)
5. Simon Eder (AUT) +11.1 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +15.6 (0)
Startovní listina:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA)
2. Tarjei Bø (NOR)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Sturla Holm Laegreid (NOR)
6. Simon Desthieux (FRA)
7. Anton Smolski (BLR)
8. Eduard Latypov (RUS)
9. Fabien Claude (FRA)
10. Benedikt Doll (GER)
11. Tero Seppälä (FIN)
12. Johannes Kühn (GER)
13. Roman Rees (GER)
14. Sivert Guttorm Bakken (NOR)
15. Benjamin Weger (SUI)
16. Simon Eder (AUT)
17. Thomas Bormolini (ITA)
18. Vytautas Strolia (LTU)
19. Antonin Guigonnat (FRA)
20. Felix Leitner (AUT)
21. Lukas Hofer (ITA)
22. Filip Fjeld Andersen (NOR)
23. Michal Krčmář (CZE)
24. Florent Claude (BEL)
25. Anton Babikov (RUS)
26. Paul Schommer (USA)
27. Campbell Wright (NZL)
28. Niklas Hartweg (SUI)
29. Olli Hiidensalo (FIN)
30. David Komatz (AUT)
Průběžné pořadí SP:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 602
2. Emilien Jacquelin (FRA) 501
3. Sebastian Samuelsson (SWE) 484
4. Tarjei Bø (NOR) 458
5. Alexandr Loginov (RUS) 413
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 407
...
31. Michal Krčmář (CZE) 163
70. Adam Václavík (CZE) 29
78. Jakub Štvrtecký (CZE) 16
1. Benedikt Doll (GER) 37:14.9 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +31.2 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:28.8 (3)
4. Antonin Guigonnat (FRA) +1:34.4 (2)
5. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:35.2 (3)
6. Tero Seppälä (FIN) +1:42.1 (3)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:54.1 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:55.5 (6)
9. Lukas Hofer (ITA) +1:26.4 (4)
10. Anton Babikov (RUS) +1:58.7 (4)
11. Simon Eder (AUT) +2:03.0 (3)
12. Felix Leitner (AUT) +2:09.7 (4)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:16.1 (6)
14. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:25.7 (4)
15. Simon Desthieux (FRA) +2:41.1 (4)
16. Olli Hiidensalo (FIN) +2:45.7 (4)
17. Fabien Claude (FRA) +3:06.8 (6)
18. Anton Smolski (BLR) +3:18.8 (5)
19. Johannes Kühn (GER) +3:21.4 (6)
20. Florent Claude (BEL) +3:23.9 (4)
21. Roman Rees (GER) +3:33.0 (6)
22. Paul Schommer (USA) +3:36.5 (6)
23. Niklas Hartweg (SUI) +3:46.9 (6)
24. Benjamin Weger (SUI) +4:02.3 (6)
25. Eduard Latypov (RUS) +4:12.9 (8)
26. Vytautas Strolia (LTU) +4:26.4 (6)
27. Filip Fjeld Andersen (NOR) +4:36.4 (8)
28. Thomas Bormolini (ITA) +4:53.0 (7)
29. David Komatz (AUT) +5:15.1 (5)
30. Campbell Wright (NZL) +6:41.9 (8)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Benedikt Doll (GER) 30:21.2 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +7,1 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:10.5 (3)
4. Tero Seppälä (FIN) +1:27.0 (3)
5. Antonin Guigonnat (FRA) +1:27.5 (2)
6. Michal Krčmář (CZE) +1:29.0 (1)
7. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:36.3 (3)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:40.3 (2)
2. Benedikt Doll (GER) +9.3 (1)
3. Tero Seppälä (FIN) +26.8 (1)
4. Sturla Holm Laegreid (NOR) +30.3 (2)
5. Michal Krčmář (CZE) +36.1 (0)
6. Simon Eder (AUT) +53.1 (2)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 14:55.7 (1)
2. Benedikt Doll (GER) +2.5 (0)
3. Antonin Guigonnat (FRA) +9.1 (0)
4. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +19.8 (1)
5. Michal Krčmář (CZE) +24.9 (0)
6. Tero Seppälä (FIN) +29.2 (1)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Sivert Guttorm Bakken (NOR) 7:22.2 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +2.0 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +7.6 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +10.5 (0)
5. Simon Eder (AUT) +11.1 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +15.6 (0)
Startovní listina:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA)
2. Tarjei Bø (NOR)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Sturla Holm Laegreid (NOR)
6. Simon Desthieux (FRA)
7. Anton Smolski (BLR)
8. Eduard Latypov (RUS)
9. Fabien Claude (FRA)
10. Benedikt Doll (GER)
11. Tero Seppälä (FIN)
12. Johannes Kühn (GER)
13. Roman Rees (GER)
14. Sivert Guttorm Bakken (NOR)
15. Benjamin Weger (SUI)
16. Simon Eder (AUT)
17. Thomas Bormolini (ITA)
18. Vytautas Strolia (LTU)
19. Antonin Guigonnat (FRA)
20. Felix Leitner (AUT)
21. Lukas Hofer (ITA)
22. Filip Fjeld Andersen (NOR)
23. Michal Krčmář (CZE)
24. Florent Claude (BEL)
25. Anton Babikov (RUS)
26. Paul Schommer (USA)
27. Campbell Wright (NZL)
28. Niklas Hartweg (SUI)
29. Olli Hiidensalo (FIN)
30. David Komatz (AUT)
Průběžné pořadí SP:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 602
2. Emilien Jacquelin (FRA) 501
3. Sebastian Samuelsson (SWE) 484
4. Tarjei Bø (NOR) 458
5. Alexandr Loginov (RUS) 413
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 407
...
31. Michal Krčmář (CZE) 163
70. Adam Václavík (CZE) 29
78. Jakub Štvrtecký (CZE) 16
1. Benedikt Doll (GER) 37:14.9 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +31.2 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:28.8 (3)
4. Antonin Guigonnat (FRA) +1:34.4 (2)
5. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:35.2 (3)
6. Tero Seppälä (FIN) +1:42.1 (3)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:54.1 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:55.5 (6)
9. Lukas Hofer (ITA) +1:26.4 (4)
10. Anton Babikov (RUS) +1:58.7 (4)
11. Simon Eder (AUT) +2:03.0 (3)
12. Felix Leitner (AUT) +2:09.7 (4)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:16.1 (6)
14. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:25.7 (4)
15. Simon Desthieux (FRA) +2:41.1 (4)
16. Olli Hiidensalo (FIN) +2:45.7 (4)
17. Fabien Claude (FRA) +3:06.8 (6)
18. Anton Smolski (BLR) +3:18.8 (5)
19. Johannes Kühn (GER) +3:21.4 (6)
20. Florent Claude (BEL) +3:23.9 (4)
21. Roman Rees (GER) +3:33.0 (6)
22. Paul Schommer (USA) +3:36.5 (6)
23. Niklas Hartweg (SUI) +3:46.9 (6)
24. Benjamin Weger (SUI) +4:02.3 (6)
25. Eduard Latypov (RUS) +4:12.9 (8)
26. Vytautas Strolia (LTU) +4:26.4 (6)
27. Filip Fjeld Andersen (NOR) +4:36.4 (8)
28. Thomas Bormolini (ITA) +4:53.0 (7)
29. David Komatz (AUT) +5:15.1 (5)
30. Campbell Wright (NZL) +6:41.9 (8)
1. Benedikt Doll (GER) 30:21.2 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +7,1 (3)
3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:10.5 (3)
4. Tero Seppälä (FIN) +1:27.0 (3)
5. Antonin Guigonnat (FRA) +1:27.5 (2)
6. Michal Krčmář (CZE) +1:29.0 (1)
7. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:36.3 (3)