Bosna a Hercegovina – Španielsko 24:28 (kon.) | Čierna Hora – Slovinsko 33:32 (kon.) | Slovensko – Rusko sk 27:36 (kon.)
Ukrajina – Chorvátsko 25:38 (kon.) | Česko – Švédsko 27:27 (kon.) | Francúzsko – Srbsko 29:25 (kon.)
Litva – Nórsko 29:35 (kon.) | Macedónsko – Dánsko 21:31 (kon.)
Francúzsko
29:25 (16:7)
Srbsko
cz Pondelok 17.01.2022, 20:30 • Szeged Uj Arena • Majstrovstvá Európy mužov
    60
    Gól vstřelil tým Srbsko (Marko Milosavljević). (29:25)
    59
    Bogdan Radivojević se prosadil dnes už po sedmé! Nyní to zkusil na bližší tyčku z pravého křídla, ovšem ta mu vyšla. (29:24)
    57
    Bogdan Radivojević se na pravé straně zjevil před domácím gólmanem. Ten ho nechychytal a tak je z toho 23. gól. (29:23)
    57
    Stevan Sretenović se velmi chytře otočil a zjistil, že Francie hraje bez gólmana. Následně poslal míč přes polovinu palubovky na odkrytou branku. (29:22)
    56
    Bogdan Radivojević si vzal na starost sedmimetrový hod. A ten mu vyšel parádně. Míčem o zem nalezl branku. (29:21)

55
    Vyloučení v týmu Francie (Melvyn Richardson). (29:20)
    55
    Gól vstřelil tým Srbsko (Mijajlo Marsenić). (29:20)
    55
    Gól vstřelil tým Francie (Melvyn Richardson). (29:19)
    54
    Lazar Kukić dostal míč na levou ruku, ale chytil ho. Následně si ho předal a poslal ho až kdy tyči srbské branky (28:19)
    54
    Gól vstřelil tým Francie (Nicolas Tournat). (28:18)
    53
    Gól vstřelil tým Francie (Aymeric Minne). (27:18)
    52
    Gól vstřelil tým Srbsko (Marko Milosavljević). (26:18)

51
    Vyloučení v týmu Francie (Romain Lagarde). (26:17)

50
    Vyloučení v týmu Srbsko (Stevan Sretenović). (26:17)
    50
    Aymeric Minne se prodral valem soupeře a následně z výskoku na pravou stranu poslal míč ke vzdálenější tyči. (26:17)
    49
    Gól vstřelil tým Francie (Valentin Porte). (25:17)
    49
    Gól vstřelil tým Srbsko (Dragan Pechmalbec). (24:17)
    48
    Valentin Porte se dnes prosadil poprvé. Zakončil rychlý protiútok svého týmu. (24:16)
    47
    Bogdan Radivojević jednoduše proměnil nynější sedmimetrový hod. Míč rychle poslal o zem do branky. (23:16)
    46
    Aymeric Minne si přebral míč na úrovni jedenácti metrů od branky a neskutečnou dělovkou nasměroval balon až do branky. (23:15)
    45
    Bogdan Radivojević střílí už třetí branku v utkání a Srbové hrají opravdu parádně, respektive oproti tomu, jak hráli v prvním poločase. Tento poločas dokonce vedou. (22:15)

44
    Vyloučení v týmu Srbsko (Stevan Sretenović). (22:14)
    43
    Mladen Šotić po přihrávce dohrál akci na levém křídle, kde soupeře propálil u vzdálenější tyče. (22:14)
    42
    Lazar Kukić dostal dobrý pas na pravou stranu, odkud si seběhl do středu a následně vypálil. A to skvěle do levé zadní části branky. (22:13)
    42
    Dylan Nahi se prosadil ze sedmičky! Parádně naznačil a poslal tím soupeře na druhou stranu. Následně míč usměrnil k tyči. (22:12)
    41
    Mijajlo Marsenić dostal z levé strany pas před prázdnou bránu, kam už se vracel gólman Francie, který ale nestihl doběhnout a střel zabránit. (21:12)
    39
    Benoit Kounkoud se rozběhl dopředu a inkasoval velmi pěknou přihrávku, kterou si při běhu zpracoval a zamířil do odkryté branky Maďarů. (21:11)
    38
    Gól vstřelil tým Francie (Nikola Karabatić). (20:11)
    37
    Mladen Šotić napřáhl z pravé strany na tvrdou střelu, kterou nakonec poslal k bližší tyči. Gólman to nečekal a ani se neposunul. (19:11)

37
    Vyloučení v týmu Srbsko (Dragan Pechmalbec). (19:10)
    37
    Nikola Karabatić si připisuje první branku v tomto utkání. K tomu ještě vybojoval dvouminutový trest pro soupeře. (19:10)
    36
    Gól vstřelil tým Srbsko (Mijajlo Marsenić). (18:10)
    35
    Darko Djukić snížil ze sedmimetrového hodu. Jeho míč šel po dvou naznačeních přímo doprostřed soupeřovy branky. (18:9)
    33
    Gól vstřelil tým Francie (Dika Mem). (18:8)
    31
    Dika Mem ale téměř okamžitě odpovídá a zapisuje čtvrtou branku v tomto duelu. (17:8)
    31
    Druhý poločas gólově otevírá Srbsko. Střelou z úhlu se prosadil Lazar Kukić. (16:8)
    30
    Úspěšnou trefu si připisuje i gólman Balkánců. Tibor Ivanišević sebral míč a přes celé hřiště ho nasměroval do odkryté branky. (16:7)
    29
    Trvalo to neskutečně dlouhých dvanáct minut, co Srbové nevstřelili ani gól. Lazar Kukić to nyní utnul a snížil na rozdíl deseti branek. (16:6)
    28
    Gól vstřelil tým Francie (Yanis Lenne). (16:5)

27
    Vyloučení v týmu Francie (Nicolas Tournat). (15:5)
    27
    Hugo Descat přesprintoval padajícího hráče soupeře a dostal dobrá pas do běhu. Následně si s míčem seběhl ke gólmanu a překonal ho. rozdíl ve skóre je už deset branek. Deset je i počet minut, ve kterých už po sobě Srbové nedali gól. (15:5)
    26
    Gól vstřelil tým Francie (Kentin Mahé). (14:5)
    24
    Tak toto bylo opravdu neskutečné! Francie sehrála pohlednou kombinaci, kterou zakončoval jeden z hráčů obloučkem přes gólmana. Ovšem neposlal ho do branky, nýbrž ještě vylepšil pozici pro volného Yanise Lenneho na druhé straně, který si míč zpracoval ze vzduchu a poslal ho do úplně prázdné branky. (13:5)

23
    Žlutá karta pro tým Srbsko (Mijajlo Marsenić). (12:5)
    22
    Kentin Mahé je dnes nezastavitelný. Pátý gól v zápase, plus dvě gólové nahrávky. Neskutečný počin za dvacet minut. Nyní si proběhl obranou jako nůž máslem a zakončil na vzdálenější vingl. (12:5)
    21
    Nicolas Tournat svou dnešní první brankou navyšuje náskok Francie poprvé v zápase už na šest gólů. (11:5)
    18
    Dika Mem skvěle dohrál z pravého křídla. Naskočil si do brankoviště a míč poslal k vzdálenější tyči kam už soupeřův gólman nedosáhl. (10:5)
    17
    Mijajlo Marsenić si počkal, až se soupeřův brankář pohne, a pak už jen jednoduchou střelou vhodil míč do sítě. (9:5)

16
    Vyloučení v týmu Francie (Karl Konan). (9:4)
    16
    Gól vstřelil tým Francie (Dika Mem). (9:4)

13
    Vyloučení v týmu Francie (Nikola Karabatić). (8:4)
    13
    Benoit Kounkoud se prosadil střelou po náskoku do brankoviště z pravého křídla. Míč už jednoduše poslal do branky a Francouzi jsou poprvé ve čtyřbrankovém vedení. (8:4)
    12
    Kentin Mahé se parádně vyhnul všem obráncům a následně si nadskočil do brankoviště, odkud už jednoduše prostřelil gólmana soupeře. (7:4)

11
    Vyloučení v týmu Srbsko (Miloš Orbović). (6:4)
    11
    Gól vstřelil tým Srbsko (Dragan Pechmalbec). (6:4)
    10
    Hugo Descat propálil gólmana, který sice střelu zpomalil, ale nezastavil, a tak je Francie zase v tříbrankovém vedení. (6:3)
    10
    Gól vstřelil tým Francie (Kentin Mahé). (5:3)
    9
    Kentin Mahé se dnes prosazuje podruhé. Jeho parádní střela přišla z hranice brankoviště, kde si nadskočil nad obranu a skvěle propálil i brankáře na levé straně. (4:3)
    8
    Bogdan Radivojević bez jediného naznačení poslal míč z penalty přímo do levého dolního rohu branky Francie. Je tak srovnáno. (3:3)
    7
    Bogdan Radivojević poslal míč skoro přes celé hřiště do odkryté branky Francie. Snižuje tak na rozdíl jednoho gólu. (3:2)

5
    Žlutá karta pro tým Francie (Karl Konan). (3:1)
    5
    Kentin Mahé se prosadil podobným gólem, jako před chvílí jeho soupeře. Parádní rána přímo pod břevno. (3:1)
    4
    Uroš Borzaš skóruje poprvé za svůj tým. A byla to nádhera. Obstřel soupeře a parádní míč přímo do pravého vinglu. Opravdu parádní gól. (2:1)
    2
    Parádní dohrávka do křídla. Yanis Lenne si seběhl zprava už jen do brankoviště a jednoduše překonal soupeřova gólmana. (2:0)