Střídání v týmu Burkina Faso: ze hřiště odchází Cyrille Bayala, přichází Mohamed Konaté.

Střídání v týmu Kapverdy: ze hřiště odchází Patrick Andrade, přichází Ryan Mendes.

Střídání v týmu Kapverdy: ze hřiště odchází Julio Tavares, přichází Willy Semedo.

Střídání v týmu Burkina Faso: ze hřiště odchází Abdoul Tapsoba, přichází Zakaria Sanogo.
    Střídání v týmu Burkina Faso: ze hřiště odchází Gustavo Sangaré, přichází Ismahila Ouédraogo.
    40. Hassane BANDÉ - 0:1

40
    Burkina Faso právě vstřelila branku!
    Burkina Faso se pět minut před přestávkou dostává do vedení! Na nadýchaný centr z pravé strany si na malé vápno naběhl HASSANE BANDÉ a v krkolomné pozici dostal míč do sítě hrudí!
    27. Bandé v obrovské šanci

27
    Další obrovská šance! Bandé si naběhl na průnikovou přihrávku mezi obránce a ve vápně zakončoval levačkou. Vozinha mu výběhem zmenšil prostor a skvěle zasáhl!
    14. Nebezpečný přímý kop

14
    Issoufou Dayo se ujal rozehrávky přímého kopu svého mužstva. Ze střední vzdálenosti zvolil razantní ránu, kterou Vozinha vyškrábl na rohový kop!

6
    Burkina Faso zahodilo první obrovskou šanci! Gustavo Sangaré si naběhl na přihrávku do pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, ale obětavý Lopes jeho ránu srazil na roh!