Atlético Madrid – Bilbao | 1:2 (kon.) |
Liverpool – Arsenal | 0:0 (kon.) |
Kamerun – Etiopie | 4:1 (kon.) | | | Kapverdy – Burkina Faso | 0:1 (kon.) |
Neapol – Fiorentina | 2:5 (po pr.) | | | AC Miláno – CFC Janov | 3:1 (po pr.) |
Karviná – Pardubice | 2:1 (kon.) |
koniec
Kamerun
4:1
(1:1)
Etiopie
83
|
Střídání v týmu Etiopie: ze hřiště odchází Amanuel Yohannes, přichází Getaneh Kebede.
|
|
79
|
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Vincent Aboubakar, přichází Stéphane Bahoken.
|
|
73
|
Střídání v týmu Etiopie: ze hřiště odchází Ramadan Yusef, přichází Ahmed Reshid.
|
|
73
|
Střídání v týmu Etiopie: ze hřiště odchází Dawa Hotessa, přichází Shimeket Gugesa.
|
|
73
|
Střídání v týmu Etiopie: ze hřiště odchází Ramadan Yusef, přichází Ahmed Reshid.
|
|
70
|
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Igniatius Ganago.
|
|
68
|
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Moumi Ngamaleu, přichází Clinton N'Jie.
|
|
56
|
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Eric Choupo-Moting, přichází James Lea Siliki.
|
|
46
|
Střídání v týmu Etiopie: ze hřiště odchází Sufarel Dagnachew, přichází Firew Solomon.
|
Góly:
8. Toko Ekambi, 53. Aboubakar, 55. Aboubakar, 67. Toko Ekambi – 5. Hotessa
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 17:11. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:9.
Rozhodca: Ndala – Kabene, Cheruiyot
Diváci:
Karty: 7. Hongla (CAM), 88. A. Onana (CAM) – 15. Dagnachew (ETH)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 17:11. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:9.
Kamerun:
A. Onana – Castelletto, Ngadeu, Tolo (79. Oyongo) – Fai, Anguissa, Hongla, Choupo-Moting (56. Siliki), Ngamaleu (68. N'Jie) – Toko Ekambi (70. Ganago), Aboubakar (79. Bahoken).
Náhradníci: Epassy, Omossola – Oyongo, N'Jie, Bahoken, Bassogog, Gouet, Kunde Malong, Mbaizo, Ganago, Onguéné, Siliki.
Tréner:
Etiopie: Shanko – Yusef (73. Reshid), Debebe, Tamene, Hamid – Dagnachew (46. Solomon), A. Yohannes (83. Kebede), Mohammed (73. Meleyo) – Nassir, A. Gebremichael, Hotessa (73. Gugesa).
Náhradníci: Tassew – D. Yohannes, Panom, Kebede, Kassim, Tafesse, Reshid, Tunjo, Gugesa, Meleyo, Solomon.
Tréner:
Náhradníci: Epassy, Omossola – Oyongo, N'Jie, Bahoken, Bassogog, Gouet, Kunde Malong, Mbaizo, Ganago, Onguéné, Siliki.
Tréner:
Etiopie: Shanko – Yusef (73. Reshid), Debebe, Tamene, Hamid – Dagnachew (46. Solomon), A. Yohannes (83. Kebede), Mohammed (73. Meleyo) – Nassir, A. Gebremichael, Hotessa (73. Gugesa).
Náhradníci: Tassew – D. Yohannes, Panom, Kebede, Kassim, Tafesse, Reshid, Tunjo, Gugesa, Meleyo, Solomon.
Tréner:
Rozhodca: Ndala – Kabene, Cheruiyot
Diváci:
Vít Káňa