Chabarovsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Red Star Kunlun – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Riga – Ufa 0:0 (odl.)
po s.n. (0:1)
Amur Chabarovsk
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
cz Pondelok 10.01.2022, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

43:20
    A teď pozor, domácí budou mít obrovskou šanci na snížení, neboť budou hrát pět na tři. Dvě minuty za hákování dostal i Konstantin Alexejev.

42:40
    Přesilovka pro Amur, dvě minuty za hákování dostal Vjačeslav Litovčenko.

38:26
    Po zákroku u mantinelu je vyloučen domácí Svjatoslav Grebenščikov, dostal dvě minuty za vražení na mantinel.

28:40
    Zároveň si ale rozhodčí našli faul hostů a Jegor Alanov dostal dvě minuty za podrážení. Amur má přesilovou hru.

17:56
    A teď budou mít domácí možnost srovnat skóre v přesilové hře. Hosté hráli v šesti a dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Oleg Li.

15:34
    No a pozor, domácí tým jde do tří! Alexander Šarov fauloval Čajkovského a dostal dvě minuty za podrážení.

14:53
    Zase se nám vylučuje, za krosček ve vlastním pásmu dostal dvě minuty domácí Alexej Volgin.

11:36
    Vylučuje se i na domácí straně, dvouminutový trest za zdržování hry dostala lavička Amuru.

07:11
    Je tu první přesilovka utkání, přesilovku si zahraje domácí Amur. Dvě minuty za držení dostal Konstantin Alexejev.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 45. R. Pedan (Volgin, Ľubimov), 60. Lenc (R. Pedan, S. Těreščenko) – 17. A. Šarov (Jokipakka), 34. O. Li (N. Shore, Čajkovský), rozh. náj. N. Shore