Liverpool – Shrewsbury 4:1 (kon.) | Tottenham – Morecambe 3:1 (kon.) | West Ham – Leeds 2:0 (kon.)
Wolverhampton – Sheffield Utd. 3:0 (kon.) | Nottingham – Arsenal 1:0 (kon.)
West Ham United
2:0 (1:0)
Leeds United
cz Nedeľa 09.01.2022, 15:00 • Olympijský stadion, Londýn • FA Cup • 3. kolo

West Ham dlouho měl velkou převahu na trávníku, vedl však stále jen o jednu branku a utkání bylo otevřené až do 93. minuty, kdy na branku Lanziniho z prvního poločasu navázal Jarrod Bowen a pojistil postup West Hamu do 4. kola FA Cupu. (17:02:36)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 4:12.

90+4

90+4
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Antonio, přichází Jarmolenko.
    90+3. Jarrod BOWEN - 2:0

90+3
    West Ham právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Tomáš Souček odhlavičkoval poslední z těch nebezpečných centrů, West Ham pak rozjel rychlý brejk, Michail Antonio v jeho závěru připravil obrovskou šanci pro JARRODA BOWENA, jenž se trefil přesně mezi nohy Ilana Mesliera!

90+3
    Před domácí branku teď letělo několik velmi nebezpečných centrů, Hammers se ale dokázali ubránit.

90+3
    Před rohovým kopem běží přes celé hřiště i Ilan Meslier.

90+2
    Leeds vůbec poprvé zatlačil svého soupeře a snaží se o závěrečný nápor.

90+1
    Rozhodčí Attwell oddaluje závěrečný hvizd druhého poločasu o čtyři nastavené minuty.

89
    Summerville potáhl míč po útočné polovině, pak si ale neporozuměl s Harrisonem a po nepřesné přihrávce se bude kopat od domácí branky.

88
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Vlašić, přichází Masuaku.

88
    Dallasova střílená přihrávka se kolem Dawsona dostala až k Jamesovi, ten ale nedokázal usměrnit míč na branku.

86
    Declan Rice to z volného kopu zkoušel z úhlu přímo na branku, tu však přestřelil.

85
    Nikola Vlašić si na levém křídle došel pro Summervillův faul.

84
    Johnsonovi vůbec nevyšlo zpracování Součkovy přihrávky a míč mu u postranní čáry odskočil do zámezí.

83
    Po Summervillově centru se hosté marně dožadovali penalty za ruku, West Ham už může dopředu.

81
    Fredericks se dokázal uvolnit na pravé straně pokutového území, pak křižnou ránu namířil za vzdálenější tyč hostující branky.