Plzeň – Písek 8:0 (kon.) | Liberec – Chrudim 0:1 (kon.) | Zlín – Líšeň 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Velvary 6:2 (kon.) | Pohronie – Zlínsko sk 0:0 (kon.)
FC Zlín
2:2 (1:1)
SK Líšeň 2019
cz Sobota 08.01.2022, 11:00 • Sportovní areál Vršava, Zlín • Prípravný zápas

85
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak nakonec se to domácím podařilo a pět minutek před koncem srovnávají na 2:2! Po kombinaci se ve skluzu prosadil DAVID TKÁČ.

80
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Deset minutek před koncem jdou hosté překvapivě do vedení 2:1, trefil se VLACH!

77
    Obrovská šance domácích gólem neskončila! Tkáč poslal míč jen do břevna!

75
    Domácí zahrávali pokutový kop, ovšem Conde neuspěl!

75
    Hostující hráč vyfasoval žlutou kartu.

42
    Jeden z hostujících hráčů vyfasoval žlutou kartu.

31
    Domácí se dočkali vyrovnávací branky na 1:1! Prosadil se LUKÁŠ HRDLIČKA.

9
    Hosté získali míč a hned se vydali dopředu. Po bleskové akci přišlo přesné zakončení a druholigový celek jde do vedení 1:0. Prosadil se JAROSLAV MÁLEK.

Jakub Kopřiva

Góly: 31. Hrdlička, 85. Tkáč – 9. Málek, 80. Vlach

FC Zlín: 1. poločas: Šiška – Slovák, Simerský, Kolář, Pafka – Vakho, Hrubý, Vraštil, Janetzký, Hrdlička – Bobčík

2. poločas: Dostál – Matejov, Procházka, Kulíšek, Cedidla – Nečas, Hellebrand, Conde, Reiter, Tkáč – Fantiš.

SK Líšeň 2019: Marek – Bednář, Otrísal, Jeřábek, Minařík, Stáňa, Toutou, Matocha, Ulbrich, Vlach, Málek, Zikl, Machalík, Pašek, Chládek, Rolinek, Lutonský, Vítek

Rozhodca: Zaoral – Paták, Pochylý