Villarreal – Levante 5:0 (kon.) | Osasuna – Bilbao 1:3 (kon.) | Cadiz – Sevilla 0:1 (kon.)
Villarreal CF
5:0 (3:0)
Levante UD
cz Pondelok 03.01.2022, 19:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španielska LaLiga • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:54:30)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:9.

Je konec. Villarreal zvítězil nad Levante jednoznačně 5:0 a potvrdil tak roli favorita proti poslednímu celku tabulky.
    Do zápasu vstoupili domácí skvěle, když se v 8. minutě trefil Dia a o pět minut později Torres. Následně domácí pokračovali ve velmi dobrém výkonu, který korunoval gólem ve 37. minutě Moreno. V 68. minutě mohl zvýšit vedení Trigueros, ale hostující brankář jej ve velké šanci vychytal. V 74. minutě se už ale Trigueros dočkal branky. O pět minut později přidal druhou trefil také Gerard Moreno. V 87. minutě mohl ještě zvýšit vedení Jackson, ale ve velké šanci selhal.
    Villarreal rozdrtil Levante 5:0.

90+2

90+2
    Levante se snaží alespoň o korigaci výsledku, ale útok po pravé straně skončil pouze v zámezí.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

88
    Nyní na druhé straně centroval z levé strany Enric Franquesa a domácí obránce odkopl míč do zámezí.

87
    Tohle si říkalo o další gól, ovšem Nicolas Jackson selhal v jasné tutovce, když jej našel na malém vápně Alberto Moreno, ale dvacetiletý útočník přestřelil!

85
    Dvacetiletý Carlo Adriano García si dnes připisuje do své kariéry debut v nejvyšší španělské soutěži.

84
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Carlo García.

82
    V ofsajdovém postavení se ocitl hostující útočník, což znamená opět míč pro Villarreal.

81
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Daniel Raba.
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Nicolas Jackson.

79
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Debakl je na světě! Yeremi Pino vnikl do vápna po pravé straně, kde se dostal přes obránce i brankáře a poslal míč na zlatém podnosu GERARDU MORENOVI, který si jej zpracoval a z bezprostřední blízkosti zakončil do prázdné. Asistence: Yeremi Pino.

78
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Dani Goméz.
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Rober Pier.

77
    Enis Bardhi se ujal exekuce přímého kopu, ale trefil pouze připravenou zeď.

76
    Tentokrát ovšem viděl právě Manu Trigueros žlutou kartu za svůj faul na hranici vápna a Levante se může pokusit o vstřelení branky.

74
    Tak tohle byla nádherná branka a domácí celek vede už 4:0! MANU TRIGUEROS totiž dokázal vypíchnout míč soupeři a následně si jej vyměnil s Diou a posléze exkluzivně zakončil k pravé tyči ze střední vzdálenosti. Asistence: Boulaye Dia.

73
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Alberto Moreno.
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Yeremi Pino.

Michal Raška

Góly: 8. Dia (Chukwueze), 13. P. Torres (Iborra), 37. G. Moreno (Trigueros), 74. Trigueros (Dia), 79. G. Moreno (Pino)

Karty:   10. Aurier (VLR), 50. Iborra (VLR), 76. Trigueros (VLR) – 4. E. Bardhi (LVN), 48. C. Clerc (LVN)

Villarreal CF: Rulli – Aurier, Albiol, P. Torres, Estupiñán – Chukwueze (73. Pino), Trigueros (84. C. García), Moisés Gómez (73. A. Moreno), Dia (81. Jackson) – G. Moreno (81. Raba), Iborra (C).
    Náhradníci: Asenjo, Jörgensen – Capoue, Josifov, Jackson, Mándí, M. Gaspar, A. Moreno, Pino, Raba, C. García.

Tréner: Unai Emery

Levante UD: Aitor Fernández – Pubill, Vezo, Ó. Duarte, C. Clerc (60. Franquesa) – Radoja (59. Malsa), Melero (59. Martínez) – De Frutos (78. Goméz), Campaña, E. Bardhi (78. Pier) – Martí (C).
    Náhradníci: Cárdenas – Blesa, Coke, Franquesa, Goméz, Malsa, Martínez, Miramón, Postigo, Pier, Faraj, Royo.

Tréner: Alessio Lisci

Rozhodca: Hernández – Pérez, Rojo