Kanada – Nemecko | 0:0 (zruš.) | | | Švédsko – USA | 0:0 (zruš.) | | | Česko – Rakúsko | 0:0 (zruš.) |
HC Slovan – Nové Zámky | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Spišská N. Ves | 4:2 (kon.) | | | Košice – Prešov | 3:2 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Poprad | 0:0 (odl.) | | | Nitra – Trenčín | 0:0 (odl.) | | | Zvolen – B. Bystrica | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Humenné – Modré Krídla | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Martin – Dubnica | 3:2 (kon.) | | | Žiar nad Hronom – Vlci Žilina | 1:4 (kon.) |
Pov. Bystrica – Skalica | 2:5 (kon.) | | | Topoľčany – Brezno | 3:1 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Třinec – Kladno | 3:2 (po pr.) | | | Zlín – K. Vary | 2:4 (kon.) | | | Plzeň – Kometa Brno | 6:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Vítkovice | 5:2 (kon.) | | | Liberec – Litvínov | 2:3 (kon.) | | | Olomouc – Hradec Králové | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Motor ČB | 1:6 (kon.) |
Florida – NY Rangers | 4:3 (kon.) | | | Washington – Nashville | 5:3 (kon.) | | | Buffalo – NJ Devils | 3:4 (kon.) |
NY Islanders – Detroit | 0:0 (odl.) | | | St. Louis – Edmonton | 4:2 (kon.) | | | Seattle – Philadelphia | 2:3 (po pr.) |
Anaheim – Vancouver | 1:2 (po pr.) |
Omsk – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) | | | Čerepovec – D. Moskva | 4:2 (kon.) | | | Novgorod – Riga | 3:4 (po pr.) |
CSKA Moskva – Helsinki | 2:3 (kon.) | | | Soči – Viťaz | 3:4 (kon.) |
Česko U16 – Maďarsko U18 | 7:3 (kon.) |
Česko – Fínsko | 0:0 (zruš.) |
koniec
HK Soči
3:4
(1:3, 1:0, 1:1)
Viťaz Moskovská oblasť
Jan Prošek
Góly a asistencie:
1. Točickij (Ivan Morozov), 27. Glotov, 48. Garajev (Pautov, Jaks) – 5. Starkov (M. Aaltonen), 9. Starkov, 13. Audette (V. Popov), 55. Starkov (M. Aaltonen, D. Musin)
Rozhodca: Ravodin, Fatajev – Jevgenij, Kučava
Diváci:
Nepremenená penalta:
HK Soči:
Treťjak (Hellberg, Pleškov) – Galeňuk, Rundblad, Zorkin, Valencov, J. Alexandrov, Jaks, Pautov – Ivan Morozov, A. Nikolajev, Garajev – Kolgotin, Točickij, Zavgorodnij – Bakoš, Feoktistov, Glotov – Žabrejev, Averšin, Alijev – Gordin.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (I. Ježov, Dorožko) – Kemiläinen, Jegor Voronkov, Lisovec, D. Musin, Golovkov, Borodkin, Ľamin – Starkov, Ojamäki, M. Aaltonen – V. Popov, Smolin, Audette – Urulin, Barabanov, Rasskazov – Ivaňuženkov, N. Gončarov, Arkalov – Malychin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (I. Ježov, Dorožko) – Kemiläinen, Jegor Voronkov, Lisovec, D. Musin, Golovkov, Borodkin, Ľamin – Starkov, Ojamäki, M. Aaltonen – V. Popov, Smolin, Audette – Urulin, Barabanov, Rasskazov – Ivaňuženkov, N. Gončarov, Arkalov – Malychin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ravodin, Fatajev – Jevgenij, Kučava
Diváci:
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Valtteri Kemiläinen – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jevgenij Lisovec – 2 min., krosček).