Crystal Palace – Norwich 3:0 (kon.) | Southampton – Tottenham 1:1 (kon.) | Watford – West Ham 1:4 (kon.)
Leicester – Liverpool 1:0 (kon.)
Watford FC
1:4 (1:2)
West Ham United
cz Utorok 28.12.2021, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 20. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:12. (17:55:48)

Je konec! West Ham zvládl duel na půdě Watfordu a vítězí 4:1. O něco lépe vstoupil do první půle Watford, když po pěti minutách udeřil Emmanuel Dennis. Na jeho zásah mohl odpovědět Benrahma, ale ten trefil horní tyč. Za West Ham tak až ve 27. minutě vyrovnal Tomáš Souček. O dvě minuty později navíc poslal hosty do vedení Benrahma. Hned v úvodu druhého poločasu přidal West Ham třetí zásah, ale ten nemohl pro faul Tomáše Součka platit. Po zbytečném risku Kucky ale domácí brankář Daniel Bachmann vyrobil penaltu, kterou s přehledem proměnil Mark Noble. V samotném závěru utkání navíc přidal čtvrtý zásah West Hamu Nikola Vlašić.

90+6
    90+5. Dennisova možnost

90+5
    Mohlo být sníženo! Po rychlém protiútoku měl skvělou šanci Emmanuel Dennis, ale Łukasz Fabiański včas vyrazil ven z branky a podržel svůj tým!

90+4
    Juraj Kucka v samotném závěru utkání ještě potáhl míč na polovinu soupeře, ale obrana West Hamu dnes hraje výborně.
    90+2. Nikola VLAŠIĆ - 1:4

90+2
    West Ham právě vstřelil branku!
    Hostující celek definitivně potvrzuje svůj triumf v dnešním souboji! Jarrod Bowen se z pravé strany dostal do pokutového území, přihrávkou před prázdnou branku našel NIKOLU VLAŠIĆE, který se zakončením do odkryté svatyně nemýlil!

90+2
    Vladimír Coufal uspěl na pravé straně a vybojoval pro West Ham vhazování. V dresu jednoho týmu Premier League v tuto chvíli běhají po trávníku hned tři čeští fotbalisté.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Dnešní utkání sleduje 20 073 diváků.

90
    Alex Král ihned po nástupu na trávník uspěl v hlavičkovém souboji, což kvitovali fanoušci West Hamu hlasitým skandováním.

89
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Manuel Lanzini, přichází Alex Král.

88
    Masuaku poslal dlouhou přihrávku na levou stranu, kde v souboji udržel míč Souček. Do vápna se následně dral Vlašič, ale už nestačil zakončit.

87
    Sema chtěl pobavit fanoušky technickou finesou, ale Vladimír Coufal zůstal stát a domácího hráče spíše zesměšnil. Coufal hraje skvělé utkání.

86
    Střídající Vlašič se snažil uvolnit na hranici velkého vápna, ale zadáci Watfordu byli při dalším výpadu West Hamu velmi důrazní.

85
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Saïd Benrahma, přichází Nikola Vlašić.

84
    Domácí celek zahrával rohový kop. Centr z levé strany přiletěl na přední tyč, kde ve vzdušném prostoru kraloval Tomáš Souček.

83
    Emmanuel Dennis se tlačil do pokutového území, ale Dawson k němu důrazně přistoupil a nepustil fotbalistu Watfordu do zakončení.

Tomáš Kubečka

Góly: 4. Dennis (J. King) – 27. T. Souček (Bowen), 29. Benrahma (Antonio), 58. Noble (pen.), 90+2. Vlašić (Bowen)

Karty:   81. C. Dawson (WHU)

Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:12.
    Watford FC: D. Bachmann – Femenía (40. Louza), Sierralta, Cathcart, Masina – Kucka – Cucho Hernández (46. João Pedro), Tufan (62. Sema), Moussa Sissoko, J. King – Dennis.
    Náhradníci: Angelini – A. Fletcher, Gosling, Louza, Morris, João Pedro, Sema, Conteh.

West Ham United: Fabiański – Coufal, C. Dawson, Diop, Johnson (82. Masuaku) – T. Souček, Noble – Bowen, Lanzini (89. Král), Benrahma (85. Vlašić) – Antonio.
    Náhradníci: Aréola – Alese, Ashby, Král, Fredericks, Masuaku, Okoflex, Vlašić, Jarmolenko.

Diváci: 20 073