Rusko – Švédsko | 3:6 (kon.) | | | Česko – Kanada | 3:6 (kon.) | | | USA – Slovensko | 3:2 (kon.) |
Rakúsko – Fínsko | 1:7 (kon.) | | | Rusko – Švajčiarsko | 4:2 (kon.) |
Česko – Nemecko | 0:0 (zruš.) |
Chabarovsk – Petrohrad | 3:2 (kon.) | | | Vladivostok – Nižnekamsk | 2:4 (kon.) | | | Novosibirsk – Ufa | 3:2 (po pr.) |
Barys – Jekaterinburg | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk | 4:3 (po pr.) | | | Novgorod – S.Moskva | 1:3 (kon.) |
Kuopio – Neznámy | 0:0 (zruš.) | | | Davos – Neznámy | 0:0 (zruš.) |
Frýdek-M. – Vsetín | 4:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Havířov – Poruba 2011 | 0:7 (kon.) |
Třebíč – Slavia | 0:3 (kon.) | | | Kolín – Kadaň | 5:0 (kont.) | | | Ústí n/L – Přerov | 4:2 (kon.) |
Prostějov – Vrchlabí | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Litoměřice | 2:4 (kon.) |
koniec
Rusko
4:2
(3:1, 0:0, 1:1)
Švajčiarsko
58:45
|
Vylúčenie v tíme Rusko (2 min. pre hráčsku lavicu – zdržiavanie hry).
|
|
45:16
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Pavel Ťutněv – 2 min., podrazenie).
|
|
24:14
|
Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Attilio Biasca – 2 min., podrazenie).
|
Góly a asistencie:
8. D. Jurov (Čibrikov), 16. Zlodějev (Didkovskij), 18. Ťutněv (Savikov, D. Jurov), 52. Mičkov (S. Děmidov, Chusnutdinov) – 19. Biasca (Sidler, Fahrni), 59. Ritzmann (Allenspach)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Rusko:
J. Guskov (Askarov) – Smirnov, Muchamadullin, N. Novikov, Kirsanov (A), Grudinin, Savikov, Steklov – S. Děmidov, Mičkov, Chusnutdinov (C) – Svečkov, Čibrikov (A), Tankov – Ponomarjov, Ťutněv, D. Jurov – Didkovskij, I. Zinčenko, Guslistov – Zlodějev.
Náhradníci:
Tréner:
Švajčiarsko: Pasche (A. Henauer) – B. Zanetti, Sidler, Bichsel, N. Meier, Delémont, A. Nussbaumer, Streule – Allenspach, Biasca, Fahrni – J. Henry, Ritzmann, Graf – V. Hofer, Garessus, Baechler – J. Bärtschi, Canonica, Cavalleri – Robin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Švajčiarsko: Pasche (A. Henauer) – B. Zanetti, Sidler, Bichsel, N. Meier, Delémont, A. Nussbaumer, Streule – Allenspach, Biasca, Fahrni – J. Henry, Ritzmann, Graf – V. Hofer, Garessus, Baechler – J. Bärtschi, Canonica, Cavalleri – Robin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Daniela Mesíková