Rusko – Švédsko | 3:6 (kon.) | | | Česko – Kanada | 3:6 (kon.) | | | USA – Slovensko | 3:2 (kon.) |
Rakúsko – Fínsko | 1:7 (kon.) | | | Rusko – Švajčiarsko | 4:2 (kon.) |
Česko – Nemecko | 0:0 (zruš.) |
Chabarovsk – Petrohrad | 3:2 (kon.) | | | Vladivostok – Nižnekamsk | 2:4 (kon.) | | | Novosibirsk – Ufa | 3:2 (po pr.) |
Barys – Jekaterinburg | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk | 4:3 (po pr.) | | | Novgorod – S.Moskva | 1:3 (kon.) |
Kuopio – Neznámy | 0:0 (zruš.) | | | Davos – Neznámy | 0:0 (zruš.) |
Frýdek-M. – Vsetín | 4:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Havířov – Poruba 2011 | 0:7 (kon.) |
Třebíč – Slavia | 0:3 (kon.) | | | Kolín – Kadaň | 5:0 (kont.) | | | Ústí n/L – Přerov | 4:2 (kon.) |
Prostějov – Vrchlabí | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Litoměřice | 2:4 (kon.) |
koniec po predl.
HC Sibir Novosibirsk
3:2
(0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Karel Jedlička
Góly a asistencie:
22. Pjanov (O. Li, Litovčenko), 35. Česalin (N. Shore, Čajkovský), 61. N. Shore (O. Li) – 9. N. Kuljomin (Kadejkin), 36. Naumenkov (Kadejkin, N. Kuljomin)
Rozhodca: Lavrenťjev, Běljajev – Kanifadin, Stroganov
Diváci: 3074
Nepremenená penalta:
HC Sibir Novosibirsk:
Krasotkin (Säteri) – Jokipakka, K. Alexejev, Ilja Morozov, Kudako, J. Alanov, Čajkovský – O. Li, N. Shore, Litovčenko – Pjanov, Milovzorov, Šarov – Česalin (C), Setdikov, Goluběv – N. Korotkov, V. Komarov, Nikita Šaškov.
Náhradníci:
Tréner: Martěmjanov
HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – Panin (C), P. Larsen, Naumenkov, Koledov, Viktor Antipin, Chafizullin, J. Birjukov, Zubarev – Markus Granlund, Alalykin, V. Tichonov – Kadejkin, N. Kuljomin, Šmeľov – R. Amirov, Baškirov, Pustozjorov – Sannikov, Platt, Kartajev.
Náhradníci:
Tréner: Lämsä
Náhradníci:
Tréner: Martěmjanov
HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – Panin (C), P. Larsen, Naumenkov, Koledov, Viktor Antipin, Chafizullin, J. Birjukov, Zubarev – Markus Granlund, Alalykin, V. Tichonov – Kadejkin, N. Kuljomin, Šmeľov – R. Amirov, Baškirov, Pustozjorov – Sannikov, Platt, Kartajev.
Náhradníci:
Tréner: Lämsä
Rozhodca: Lavrenťjev, Běljajev – Kanifadin, Stroganov
Diváci: 3074
Vyloučení v týmu Sibir Novosibirsk (Jevgenij Česalin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Pavel Koledov – 2 min., hrubost).